Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 47

Tema: [LZN&S.W.A.T] vs [IBZ&CN&SVZ] - 7.2M vojske + 400 popa

Član foruma Transporter's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

lijepi napadi i obrane...samo tako nastavite... :cowboy:
    s1 RockyO

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

ma ima tih akcija jako puno pogotovo katanja čak još tu fali reporta koliko vidim,ali nemogu ih iskopati ,ali velik dio je objavljen...
    bila je i prosli tjedan akcija na galantusa od agate i gaja,gdje je ubijeno dosta deffa i skatana hrpa. pa sam bio i ja u akciji na hohoho malo katanje prvog grada ajd barem nije simcity i zabavljamo se

samo mi nije jasno to neka odgovore iz IBZa ,pa gdje su nestali vaši igrači oko mene što njih ne deffate kad ja katam
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od trogy Vidi post
    Stvarno lijepi Hofici,IBZ je malo pokleknuo pred LZN..

samo nastavite da se udarate,volim da gledam takve stvari....premda ih ja na speedu imam dosta
    po cem je pokleko IBZ pred LZN . od svih igraca i napada jedino je bazooka imala ozbiljnu stetu i to nije LZN ucinio. ovo gore je samo dio reprteva, ima dost fighta,
    te je ovo sve tek zagrijavanje za ozbiljne stvari.

Uglavnom treba pohvaliti napadače na volji i zelji, te offovima. jos jedan server bu na ++ jako zanimljiv.
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    po cem je pokleko IBZ pred LZN . od svih igraca i napada jedino je bazooka imala ozbiljnu stetu i to nije LZN ucinio. ovo gore je samo dio reprteva, ima dost fighta,
    te je ovo sve tek zagrijavanje za ozbiljne stvari.

Uglavnom treba pohvaliti napadače na volji i zelji, te offovima. jos jedan server bu na ++ jako zanimljiv.

Pa bilo je skatanih zgrada,i vrlo malo uspjesne deff akcije....

Pa neigram ja taj server,pa neznam bas ko je u kojem savezu....ali kolko sam skuzio po naslovu od dado_zg,vas je LZN napadao

Jež
    Gost

Uobičajeno

lijepo je ovo sve vidjet, ali čekajte da ja krenem ali stvarno svaka čast dečkima, i curama naravno iz LZN-a, a bome i protivnicima, stvarno lijepi off-ovi i deff-ovi... :daje cvijet::daje cvijet:

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

ups,ne sramim se ja svoje vojske prolivene u znoju pred nadmočnim protivnikom nego sam jučer navečer došao strgan doma i brže bolje htio zakačiti hof zato kaj je potraga bila velika...zato je i priča nedostajala.....uglavnom svaka čast još jednom galanthusu na obrani,ali to je rizik napadača...uvijek se lakše braniti nego napadati pa smo i mi odlučili sad biti defferi

p.s. treba ko hrane?

@hohoho

molim te na privat napade od ninje jer 11 napada u sekundi je nemoguće poslati bez pomoći skripte te bi ga ja na tvom mjestu prijavio MH...lako izigravat facu sa skriptom fuj

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    ekipa,

točka na i,tj.predigra je bila hvatanje največeg offa od IBZ-a,ali već ispjevana priča i nije uspijelo...deff katastrofa

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=116910cc64c

p.s. srolajte prema dole ima više reporta u jednom...ali ajde kila sjekira nije za baciti
    Dado:

ovdje ili je krivi komentar uz hof ili krivi hof uz komentar :blink::blink:

Naime, ovo niti je nas off niti je nas hoff

Sto se tice akcije:

Boom odlican off. :palčina:

Dado: uff ovo je bolilo, lijep off ali i vrlo dobra ceka IBZ saveza. (vjerujem da ces ti brzo svoj off vratiti)

Ostali pokazani offovi nisu toliko impresivni ali su svakako dobro iskoristeni.

Sve u svemu vrlo lijepa akcija... Cestitke zasluzuju obje strane:101010:
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Ups traljavo sam to postavio,bum kasnije zakacio hof ili ga ti stavi ako zelis .... To ti je kada se zuris
    p.s.ma brijem da ono nije bila ceka vec hranjenje saveznog deffa,ali to je skola za buducnost ...uvijek izvid....

dobar je fajt,dokaz da nam nije dosadno na ++

off? ma nadoknadi se to brzo max.tjedan dana zato su teuti zakon samo heroj kostaaaaaa preko 50 kila resa haha

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ma sve 5.. samo sam ti skrenula paznju na tu malu "greskicu" da ne bi ispalo da se king i vori kamufliraju u boom-a kad napadaju (ili obrnuto) Iskreno, ja posto sam plava, dva puta sam isla provjeriti prije nego sam te upozorila (normalnim ljudima je dovoljno jednom, ali ja vise ne vjerujem ni vlastitim ocima):cerek::cerek:

A sto se tice offa - ma tako to ide, malo pravis, malo gubis, puuuuno pravis, jos vise gubis i tako sve dok ima naselja, ressa i dobre volje

P.S. pozuri se s namirivanjem tog offa da opet budemo podjednaki sto prije pa da mozemo trakeljati i razmjenjivati hofove i jedno drugome uz pivicu komentirati akcije :pivo:
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    @hohoho

molim te na privat napade od ninje jer 11 napada u sekundi je nemoguće poslati bez pomoći skripte te bi ga ja na tvom mjestu prijavio MH...lako izigravat facu sa skriptom fuj

oš' okladu da nije skrpita?:gamer s mišem:

btw, jako lijepo zakucavanje:cerek: ostali su baš fajn hofići

Slične teme

1. Odgovori: 48
    Zadnji post: 30.10.09, 12:15
  2. Odgovori: 17
    Zadnji post: 14.10.08, 20:48
  3. brz rast popa
    By Žiža in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 19.08.08, 23:36

Pravila postanja