Stranica 269 od 634 PrvaPrva ... 169219259267268269270271279319369 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,681 do 2,690 od 6336

Tema: hr4 chat tema

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    ajde sada izbrisi i ovaj post ko god da ga je brisao...napisem 15 postova u 1,5 god...i onda napisem jutros jednog u cemu nije bilo nista lose napisano..ili da ima razloga za brisanje doticnog....stvarno ste si dali malo previse slobode ..i previse si toga dopustate...ko neki prgavi serifi....donosite odluke i pravdu...i kada pravda nije na vasoj strani...i samo iz tog razloga sta imate opciju..da donosite takve odluke...mislim sramite se.....pustite nas...da iznosimo svoja misljenja,,i svoje postove..a ne da micete..svaki put kad vama smeta---pa i nama smetaju...vase provokacije i vasa gluma frajera..pa ko vam kaj moze..a mi mali ljudi moramo jednostavno trpiti vasa preseravanja---e pa dosta nam je..barem meni...ak vam smeta sta ljudi pisu po forumu ..onda ga jednostavno ukinite...i dopisivajte se privat vi mod-ovi medju sobno--ionako vas je pun k....--vise nego pravih normalnih igraca....eto ti sada imas razloga da brises post..nadam se da ce ga barem jedan normalan covjek procitat..i slozit samnom
    Od 18.02. u 08.00 do ovog treba vi ste napisali samo jedan post i to ovaj kojeg citiram, a taj nije obrisan, prema tome ne vidim zbog čega rogoborite.

Neki moderatori su ujedno i igrači i kao takvi imaju pravo iznositi svoje viđenje igre i komentirati stanje na serveru na kojem igraju.

Molim da se i pripazi na izražavanje kako ne bi bilo dodatnog brisanja, opomena i ostalih neugodnih stvari na ovoj temi.

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

koliko je OLD utjecao na raspad Fun&Co?

Član foruma Ciganin's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Njegov_sluga Vidi post
    koliko je OLD utjecao na raspad Fun&Co?
    Niti malo, nije se raspao, samo igrači sa svojim uvjerenjima napustili unutarnju politiku
    :narf:
    LepiCigo ex.4 - Sjenilo ex.4 - exG Sjenilo ex ts.4 Adonis S1 :narf:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Summoning Vidi post
    Ah, ne bih rekao, do sada sam vas svaki put pohvalio ako se ne varam( a ne varam se jer znam što pišem ). Ovo je prvi post di prvo kudim onda hvalim, što se ne bi moglo reći za tvoje postove :luvz: . A budiću je ovo mislim prvi napad na naselje gdje ima sigurno vojske, a gledajući gdje se odselio mislim i jedan od posljednjih :patkica:.
    Inače je on bio onaj koji sa konjicom dolazi na kraju i farma prazno selo, al dobro, već ćete to vidjet, ja sam imao priliku to vidjeti pala:
    Inače da se ponovim da ne bi bio OT, lijepi napadi, vidi se da - - neće biti dosadan, a za onu pivu budemo se dogovorili već jednom :pivo:
    1..............niti je prvi niti je posljednji,pogledaj di se nalazim u napadacima..pa onda nesto reci....

2..ako mislis na s3..pogledaj i tamo stanje koji sam u napadacima,,pa mi onda kazi da napadam prazna sela...a to sta sam pljackao sa konjima vasa prazna sela..pa ko vam je kriv sta ste farme bili.. a farme ce te i ostati....

Citat Citat od Tome272 Vidi post
    Summo nemoj tako...znaš ipak da budha uvijek zna odabrati savez i saveznike kako vjetar puše i da je tako pokazao da je pravi igrač...:blink:

Tako je jako teško igrati i loviti mjesto za top 10 napadača ili pljačkaša......:cowboy: posebno kada te savez neprestalno pusha za off... :brukica:

Cvilidreta je opet pokazao da je dobar i iskusan igrač...mora se priznati....:palčina:

bdw

možda si se malo zeznuo ako misliš da si sredio cijeli off...hehehehe...počeo si se radovati malo prije nego trebaš...
    1...dali je to isti tomo..hm,,ako je..ja sam na s3 od pocetka u jednom savezu..u kojem si bio i ti..al ti si otisao i nisi se vratio..ko ti je kriv...zaboravi to...

2..na s3 sam dobio daleko najmanje pusheva od svih u savezu..i 90% svega sam izgradio sam sa svojim resima..i ne budi kivan na moju igru jer mene niko nije pusaho za off ..napravio sam ga sam..a na s4 sam imao samo push za 2 selo...pa stoga tvoji navodi nisu tocni...ne biti kivan na tudje uspjehe...pa daj se igrajte malo i na s4 i na s3..pa na s3 me niste ni jednom napali...a kao vi ste igraci..a meni je onaj s3 prvi server u zivotu...a vi ste svi igracine...barem se tako nazivate...mislim ono.......ccccccccccc,,,vidis koji sam laik da neznam ni post napisat..a opet vas derem..
    Uređeno od strane Superhik (21.02.10 um 01:52 Uhr) Razlog: Spajanje postova

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ciganin Vidi post
    Niti malo, nije se raspao, samo igrači sa svojim uvjerenjima napustili unutarnju politiku
    :narf:

Jel vas sluza bivsa kraljica MNJAGA ili je svojeglava?
    Uređeno od strane Njegov_sluga (21.02.10 um 03:06 Uhr)

Član foruma Ciganin's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Njegov_sluga Vidi post
    Jel vas sluza bivsa kraljica MNJAGA ili je svojeglava?
    martina nije samnom hehe, igra ona i šuti pametno :cvjetic:
    LepiCigo ex.4 - Sjenilo ex.4 - exG Sjenilo ex ts.4 Adonis S1 :narf:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Ἄδωνις Vidi post
    hahahahaha

A kako to ???
    Raspadanje ?

Preustroj frende , a odmetnici van iz saveza..oni uplašeni.

Anđelika , tvoja očekivanja su.... hmmm , a kakva ono ???

:hzg je rekao: Jel bilo kakvog preuzimanja sela na s4 ???

od tebe nisam ovo ocekivao, mislio sam da znas o cemu se radi ali eto ocito sam te krivo procjenio.
    odmetnici,kako ih ti zoves, su jedini ljudi u savezu koji su pokusali promjeniti neke stvari (ok,ima ih jos par koji su jos uvijek u funu ali doci ce i njima iz guzice u glavu). Dok smo se mi trudili malo razbudit kompletan savez i okoncat ovaj rat u nasu korist (a objektivno imali smo daleko vece sanse za to), ti i tvoj dual, te komplet tzv off tim (cast iznimkama koji su sad ili kod nas ili u synu) je spamao po sobama, pravio se da se nista cudno ne dogadja, drzao se po strani, sim citao, zbrajao resse po neaktivcima i dizao popp dok su ostali neumorno stancali deff, sjedili za kompom nocima i slagali ceke, gubili masu deffa da bi pohvatali njihove offove koje se btw. nitko nije ni usudio hvatat na povratku iako ste dobivali tocno vrijeme itd itd da ne nabrajam sad sve.
    iako nije bilo reakcije na te nase molbe pomirili smo se s tim da cemo cekat do svetog nikada da se ukljucite, i onda su pocele cak i prituzbe na deffanje pojedinih igraca, priuzbe na push za deffere koji su jedini zasluzni za opstanak saveza i to je bila ona zadnja kap koja je prelila casu.
    a vidim da smo i dobro odlucili jer ste odbacili wing koji je bolje radio nego vi odnosno MI (kako god hoces).
    Poanta svega je da imate ljude gore koji svoje stavove ugradjuju u cijeli savez a da nisu svjesni da se 90% saveza ne slaze s takvim stavovima. pa ako se objavljuje rat inicijativom jedne osobe onda se taj rat treba i posteno odraditi a ne svaliti sve na ledja deffera koji bi trebali cuvati vase dupe dok vi skupljate one ljubičaste čvarke. da nije smijesno bilo bi zalosno.
    reBorn u srcu i duši
    s4- Red

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

opaaaa, dark krenuo u offenzivu
    samooo, hoce im netko dosapnuti da kad salju fejkove, da ne salju pljacku
    bilo bi malo uvjerljivije

Član foruma MARTINA's Avatar
    Registriran
    Jul 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bogi3 Vidi post
    od tebe nisam ovo ocekivao, mislio sam da znas o cemu se radi ali eto ocito sam te krivo procjenio.
    odmetnici,kako ih ti zoves, su jedini ljudi u savezu koji su pokusali promjeniti neke stvari (ok,ima ih jos par koji su jos uvijek u funu ali doci ce i njima iz guzice u glavu). Dok smo se mi trudili malo razbudit kompletan savez i okoncat ovaj rat u nasu korist (a objektivno imali smo daleko vece sanse za to), ti i tvoj dual, te komplet tzv off tim (cast iznimkama koji su sad ili kod nas ili u synu) je spamao po sobama, pravio se da se nista cudno ne dogadja, drzao se po strani, sim citao, zbrajao resse po neaktivcima i dizao popp dok su ostali neumorno stancali deff, sjedili za kompom nocima i slagali ceke, gubili masu deffa da bi pohvatali njihove offove koje se btw. nitko nije ni usudio hvatat na povratku iako ste dobivali tocno vrijeme itd itd da ne nabrajam sad sve.
    iako nije bilo reakcije na te nase molbe pomirili smo se s tim da cemo cekat do svetog nikada da se ukljucite, i onda su pocele cak i prituzbe na deffanje pojedinih igraca, priuzbe na push za deffere koji su jedini zasluzni za opstanak saveza i to je bila ona zadnja kap koja je prelila casu.
    a vidim da smo i dobro odlucili jer ste odbacili wing koji je bolje radio nego vi odnosno MI (kako god hoces).
    Poanta svega je da imate ljude gore koji svoje stavove ugradjuju u cijeli savez a da nisu svjesni da se 90% saveza ne slaze s takvim stavovima. pa ako se objavljuje rat inicijativom jedne osobe onda se taj rat treba i posteno odraditi a ne svaliti sve na ledja deffera koji bi trebali cuvati vase dupe dok vi skupljate one ljubičaste čvarke. da nije smijesno bilo bi zalosno.
    na sve ovo cu ti samo rec bla bla bla bla..i drago mi je da si bas ti izasao iz saveza jer si pisao takve demotivirajuce MMove da to nije bilo za izdrzat vise, kad svaki dan po pet puta napises da niko nis ne radi da je savez za EDIT i da smo svi u banani kaj mislis da to djeluje pozitivno? nemas takta covjece ni malo.. a to da neko ima ljubicaste cvarke ja ih ne vidim u svom profilu..to da neko cuva off..nebi rekla..a to da ti sa ta dva-tri svoja sela i 200 deffa kakas e to je vec druga prica,a pod napadima bio nisi, crvenog maca vidio nisi, pokazi jedan MM gdje se trazi deff za D.E.P acc, a bili smo pod napadima..oces reporte da ti copy/paste..a to kaj ekipa ko da pocinje igrat travic nezna oko sebe skupit dva tri deff igraca i deffat se a ne za svaku fejk batinu zicat deff..to nije moj problem..(opet pozz mojim defferima, znaju koji su)
    to da nisam sudjelovala u deffu i da nisam cuvala acc koji je btw bio pod napadima..opet EDIT..nemam nista protiv ni jednog od vas..bmk na kraju krajeva..al nemozes me hrackat za nekaj kaj nije istina..

sretno vam u toj vasoj solo igri kak ste si zamislili..i ak mi imas kaj za rec (konstruktivno i sa smislom) reci mi na privat ili zauvijek suti heheheeh

i samo na kraju..zahvala returneru sto se zbilja odazvao uvijek kad sam ga nekaj zamolila i trebala..(tu racunam i vjesticu)

EDIT by Valerossi: malo samo pripazit na riječnik molim
    Uređeno od strane Superhik (21.02.10 um 22:04 Uhr)
    Ego sum, qui sum.
    ex s4 -NočnaMora

Član foruma strujar10's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Počelo je i vatreno je

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 02:03