Stranica 30 od 634 PrvaPrva ... 2028293031324080130530 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 291 do 300 od 6336

Tema: hr4 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Špoca Vidi post
    da al ako prvo sve pofarmas po selima tko ce te napadat
    evo sad rusim jednog igrača tj. vatam mu off imo ga je 40 sad ima 14 i ide sad jedan napad na njega koji cemu to sve pobit
    a vi sim citery za vas ja mislim da ce te vi pasti jer tko rano rani 2 ssreće grabi

vi mislite da se od proizvodnje da zivit
    evo ja sam ujutro poceo malo nabijat drva i glinu ali nije to nista jer se zivi od farmanja

Hehe, silly teuton...

Opcenito u zivotu je glavna stvar naci pravu mjeru, svaki ekstremizam je opasan i posljedice hebu dugo vremena...

Ja sam kao gal znao imati i po 200+ falangi a da nitko nije znao, i ne, nije mi niti na kraj pameti bilo raditi sacekuse...

Sacekuse dok nema katasa i naseljenika su idiotizam, bacanje ressa...
    Uvijek mozes biti dovoljno aktivan i izmaknuti vojsku, i uvijek mozes potrositi resse, ako si manje aktivan, veca skrovista i troopsave, ma koje pleme bio...
    Nitko se nije popeo na vrh radeci sacekuse...
    Rucna falanga... To je vec zanimljivije, ali uglavnom je preporucljivo napraviti konjicu i skrivati je, dok se ne nakupi... a onda tup tup tup, samo maknes off malih teuta
    I naravno, pazis na koplja, ali taj koji gradi koplja i deff na pocetku bas i nije previse ucinkovit u potrosnji ressa...
    Uređeno od strane The Outsider (08.12.09 um 12:54 Uhr)

Član foruma Špoca's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Ma još nije vrijeme za razmišlajnje o budučnosti tek morate POČETi misliti na Prošlost jer ako mislite da ce te imate u budučnosti puno ressa e pa varate se
    morat ce te dizati skrovišta i stalno paziti i biti u strahu a ovako je puno bolje
    nabit sve ostale igrače
    nista ti ne mogu ljepo mirno sve lagano famras ubijas i to je to

Član foruma Solid Snake's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

amo ljudi,dižite skrovišta

gle ovog snješka,nije loš
    -hzg,koji ti je nick ako se smije znat ?
    CROTorcaBoyST - Solid Snake :daje cvijet:
    Ona sanja dugu vezu, ljubav i romansu, a ja sjever kako luduje u transu! 1950 :lovju:
    KLIK NA SRCE

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Špoca Vidi post
    Ma još nije vrijeme za razmišlajnje o budučnosti tek morate POČETi misliti na Prošlost jer ako mislite da ce te imate u budučnosti puno ressa e pa varate se
    morat ce te dizati skrovišta i stalno paziti i biti u strahu a ovako je puno bolje
    nabit sve ostale igrače
    nista ti ne mogu ljepo mirno sve lagano famras ubijas i to je to
    Jedan od vecih problema neiskusnih teuta je da sve gleda iz perspektive teuta
    Ne odabiru bas svi dobri igraci teute (iako teuti nude jako dobar pocetak za iskusne) meni su npr. dosadni.
    Mislim da su rimljani posljednjim apgrejdovima dobili jako dobru konjicu, a gali ko gali, u pocetku ako zna igrati mu ne mozes bas nista.
    Nije sve u teutima, vecina je, ali treba znati igrati
    Tako da nisu svi u strahu i pametni igrac koji nije teut si nece ni dopustiti da znas koliko vojske ima, a kamoli da ga "farmas i ubijas"... Bus vidio kad ti doleti konjica za par dana i pocisti klubice... Jos ako je gal, navlakusa, zamke (fala bogu sad su jeftine i puno ih je vise od bijednih 200) i jednu falangu sa gromovima posalje u trenutku kad ti oslobodi klubice... a di si onda ?
    Sve od kisobrana, a taj ce te sigurno nastaviti danonocno farmati

Ovo je naravno, samo jedan od scenarija, slicne fore i varijacije na temu svatko moze popusiti...
    Ne treba se hvaliti brojem vojske, nema bas nikakvog smisla
    Uređeno od strane The Outsider (08.12.09 um 13:41 Uhr)

Član foruma zenno's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

pozz ekipa, evo imam pitanje, vezano za ova okupljališta i vojne slotove.... recimo imam okupljalište lvl 5... to je 25 napada/pojačanja tj vojske koja se vraća.

jesmo li ograničeni, tj, da li će broj pojačanja koja će nam netko slati prilikom deffanja ovisiti o visini našeg okupljališta? nisam još bio u toj situaciji pa me zanima...ako netko zna?

hvala

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Mr AlcoHell Vidi post
    ocekivao bi covjek da deff general zna da gorstaci nisu obrambene jedinice :dance:

zenno. valjda nece ako hoce, bit ce nemoguce igrati
    Uređeno od strane hzg (08.12.09 um 16:00 Uhr)

Član foruma Mr AlcoHell's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    ocekivao bi covjek da deff general zna da gorstaci nisu obrambene jedinice :dance:

zenno. valjda nece ako hoce, bit ce nemoguce igrati
    slažem se, bit će gotovo nemoguće izgradit ww na 100
    Kada zvijezde se stvore, vidim kako gore, tek oči Annabel Lee.

Član foruma lord07's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Gray wolf Vidi post
    evo nas u top10 prestigli Špocu ovog :p
    ljepo si si odao nick
    nego eo ja i dual pitali ~TL~ jel mozemo u savez a oni se nebi udostojili niti odgovoriti :(
    a bas fino pljackamo,ubijamo i napredujemo... a ja se bas ponadao da trebaju neku budalu

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zenno Vidi post
    pozz ekipa, evo imam pitanje, vezano za ova okupljališta i vojne slotove.... recimo imam okupljalište lvl 5... to je 25 napada/pojačanja tj vojske koja se vraća.

jesmo li ograničeni, tj, da li će broj pojačanja koja će nam netko slati prilikom deffanja ovisiti o visini našeg okupljališta? nisam još bio u toj situaciji pa me zanima...ako netko zna?

hvala
    Zanimljivo pitanje, zapravo.
    Mislim da ce se svejedno moci slati pojacanja, jer samo ovisi o onome koji salje pojacanja, a ne koji prima, stvar se odnosi na vlastite jedinice, ako je onaj koji je pisao kôd imalo logican.

Ima tu dosta pitanja, ali cini se da cemo saznati kroz igru
    No, ako mi floosh dozvoli, mogu ja malo pogledati po kodu ovog naseg servera :p
    po novome vise necu moci poslati vise od 100 cestitki za bozic... smrc...

Član foruma Mr Alcohol's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od lord07 Vidi post
    ljepo si si odao nick
    nego eo ja i dual pitali ~TL~ jel mozemo u savez a oni se nebi udostojili niti odgovoriti :(
    a bas fino pljackamo,ubijamo i napredujemo... a ja se bas ponadao da trebaju neku budalu
    Ne primamo baš članove, možda wing kad se napravi? Ali može se dogovoriti i za glavni, samo se javi Markizi.
    Imamo dosta svojih ljudi koji će se još priključiti
    Počevši od snješko pa na dalje
    Uređeno od strane Mr Alcohol (08.12.09 um 17:57 Uhr)
    Svaka umjetnost je krik slobode!

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  3. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3