Stranica 33 od 634 PrvaPrva ... 2331323334354383133533 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 321 do 330 od 6336

Tema: hr4 chat tema

Član foruma Špoca's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

svi spominju kifle
    malo ih je al ih ima
    necete vi uspit s vasim kiflama
    pazite šta sam vam reko

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Uocio vec 3 ozbiljna saveza u kvadrantu... jako dobro
    Biti ce nesto od ovog servera, veseli me
    Stvarno je malo previse tih saveza "pobjednici turbo extra spid mega jumbo svjeckog servera 47, došli pokazat" i slicno...
    Savez, malo clanova, tihi a ucinkoviti, bez puno razmetanja... bez napova i wingova... to mi pase, jako i samouvjereno od pocetka, pa koliko clanova bude, bude
    Uostalom, ako se sloze, dovoljno je i 40-ak clanova... I zabavnije, imas koga derati i cistiti podrucje, prenaseljenost nije dobra za zemlju, dode do zagadenja
    Bitno uzajamno postovanje, nema "nadredenih nedodirljivih voda", pushanja i slicno... vec sam od 2 servera odustao jer nisam nasao savez po ukusu, ali ovo izgleda obecavajuce...
    Uređeno od strane The Outsider (09.12.09 um 14:17 Uhr)

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

E konačno me prestali farmat. itko sretniji od mene
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od The Outsider Vidi post
    Uocio vec 3 ozbiljna saveza u kvadrantu... jako dobro
    Biti ce nesto od ovog servera, veseli me
    Stvarno je malo previse tih saveza "pobjednici turbo extra spid mega jumbo svjeckog servera 47, došli pokazat" i slicno...
    Savez, malo clanova, tihi a ucinkoviti, bez puno razmetanja... bez napova i wingova... to mi pase, jako i samouvjereno od pocetka, pa koliko clanova bude, bude
    Uostalom, ako se sloze, dovoljno je i 40-ak clanova... I zabavnije, imas koga derati i cistiti podrucje, prenaseljenost nije dobra za zemlju, dode do zagadenja
    Bitno uzajamno postovanje, nema "nadredenih nedodirljivih voda", pushanja i slicno... vec sam od 2 servera odustao jer nisam nasao savez po ukusu, ali ovo izgleda obecavajuce...
    ROTFL

Server jedva da je poceo .... jos ces cuda doziviti od tog saveza ako ne poznas ekipu od prije ..
    s2_Newbie

Član foruma MARTINA's Avatar
    Registriran
    Jul 2008

Uobičajeno

kud se svi zurite u saveze..koji vam je..zar vam treba neko da cita reporte i salje pljacke za vama..hehe radje si mislite koji cete crop uzet a ne te price o savezima nakon tjedan dana..dosadno :witch:
    Ego sum, qui sum.
    ex s4 -NočnaMora

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

aj aj martina

ne ide ti to tako, takvi su najbolji koji odmah rade saveze, barem nemoras traziti koga ces farmati okupe se oni sami.

clown

:tough:

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od MARTINA Vidi post
    kud se svi zurite u saveze..koji vam je..zar vam treba neko da cita reporte i salje pljacke za vama..hehe radje si mislite koji cete crop uzet a ne te price o savezima nakon tjedan dana..dosadno :witch:
    ma martina je u pravu. :pivo:
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

hehe, nisam nigdje rekao da ulazim u neki savez, niti cu igdje ici slijedecih mjesec dana, samo da vec vidim 3 ozbiljna saveza, mogu se neke stvari nanjusiti...
    Prvo ide cropper, onda pogledas tko zauzima susjedne croppere, onda ih pretvoris u farme ako mozes, ako ne mozea, onda im se pridruzis :p
    Ono sto ekipa izgubi iz vida je da bi se tu ipak trebalo zabaviti, da je neko zadovoljstvo, nije sve u nabijanju off-a, pop-a, i medaljama, zavrsiti server igrajuci igru a da se nisi vecinu vremena dobro zabavljao je poprilicno glupo...
    Usporedio bih to sa radenjem hammera 4 mjeseca, nabiranjem offa od 150-200k i nabires do zadnje sekunde servera, dok protivnicki ww ide na stotku

A da bih se dobro zabavio bitnija je zrela ekipa koja zna igrati i nije opterecena vlastitom velicinom (ego a ne sela) nego sve ostalo.

Član foruma Mr AlcoHell's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od MARTINA Vidi post
    kud se svi zurite u saveze..koji vam je..zar vam treba neko da cita reporte i salje pljacke za vama..
    uvijek postoje iznimke a uostalom, ko kaže da su takvi igrači u svakom savezu?

Citat Citat od The Outsider Vidi post
    ...
    slažem se s tobom, odlična dva posta
    Kada zvijezde se stvore, vidim kako gore, tek oči Annabel Lee.

Član foruma Norad III's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Evo ja znam da je HARD osnovan na jugoistoku
    mislim da se i bop vraća tamo :pivo:
    http://i36.tinypic.com/54u7g5.jpg

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03