Stranica 498 od 634 PrvaPrva ... 398448488496497498499500508548598 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,971 do 4,980 od 6336

Tema: hr4 chat tema

Član foruma Malla Praseeca's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    jbte cpypaste sve sam obrisapo
    Vi modovi bi trebali biti primjer ostalima, a ne mamazani ulaziti na forum... :patkica:
    @Nebitni meni je frend igral acc i sittal sam ga, a bil je kod njih...
    Nekrše se pravila a imali smo špiju... ;-)
    Ako žene misle da put do muškoga srca ide kroz želudac, ciljaju previsoko...

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

pa znam, cesto se nade osoba nezadovoljna u tom savezu koja ti se javi da ju sittas i skrsis trenutni
    a sto je veci broj clanova, veca je i sansa spije, to je valjda svima jasno
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Malla Praseeca Vidi post
    Vi modovi bi trebali biti primjer ostalima, a ne mamazani ulaziti na forum... :patkica:
    @Nebitni meni je frend igral acc i sittal sam ga, a bil je kod njih...
    Nekrše se pravila a imali smo špiju... ;-)
    naravno čak ni špijunirat ne znaš kak treba. ali jedna stvar mi je jadna. kako si uvijek govorio, jedan obićni soft itd. pa šta će ti špija u softu, udri pa kud puklo. je vraga al nemremo udarit a. a o onim računima neću govorit, naravno koga god mi skatali taj se dan prije stavio na brisanje, mislim glupa priča i imam neki dojam da ste uskoro gecrkt što se tiče s4 +|- koordinata:witch:

Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    naravno čak ni špijunirat ne znaš kak treba. ali jedna stvar mi je jadna. kako si uvijek govorio, jedan obićni soft itd. pa šta će ti špija u softu, udri pa kud puklo. je vraga al nemremo udarit a. a o onim računima neću govorit, naravno koga god mi skatali taj se dan prije stavio na brisanje, mislim glupa priča i imam neki dojam da ste uskoro gecrkt što se tiče s4 +|- koordinata:witch:
    pitaj si saveznike kako sam ih 2x namagarčil...
    pola napada sam radil bez izviđanja, mislim da ti to puno govori o organiziranosti i snazi softa...
    čak razmišljam staviti HoF MILFhunter vs HARD i anarhija kako vam sa offom 2k/4k ubijam sav deff koji morete skupiti i to već 4 dana u kontinuitetu....
    mi se tolko vas bojimo, da smo čak razmišljali i rat objaviti, ali smo svatili da nema smisla jer vas moremo katati do mile volje bez opasnosti od neke veće odmazde.... :daje cvijet:

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

pitaj si saveznike kako sam ih 2x namagarčil...
    pola napada sam radil bez izviđanja, mislim da ti to puno govori o organiziranosti i snazi softa...
    čak razmišljam staviti HoF MILFhunter vs HARD i anarhija kako vam sa offom 2k/4k ubijam sav deff koji morete skupiti i to već 4 dana u kontinuitetu....
    mi se tolko vas bojimo, da smo čak razmišljali i rat objaviti, ali smo svatili da nema smisla jer vas moremo katati do mile volje bez opasnosti od neke veće odmazde.... :daje cvijet:
    nije stvar u tome kolko mi defa imamo jer tvoj of je muha za naš def. problem je samo ulovit te to ti se mora priznat, al ako te već ne uspijemo ulovit, možda ti počneš lovit nas:pčelica:

Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

nije stvar u tome kolko mi defa imamo jer tvoj of je muha za naš def. problem je samo ulovit te to ti se mora priznat, al ako te već ne uspijemo ulovit, možda ti počneš lovit nas:pčelica:
    imate ga sve manje iz dana u dan, barem ekipa oko mene...
    a meni heroj sve sretniji i sretniji...
    ako je muha zakaj jednostavno ne nakrcate gradove na koje bi mogel i priča završena? :fairy:

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

imate ga sve manje iz dana u dan, barem ekipa oko mene...
    a meni heroj sve sretniji i sretniji...
    ako je muha zakaj jednostavno ne nakrcate gradove na koje bi mogel i priča završena? :fairy:
    zakaj ti jednostavno ne pukneš tam di je def i ne pobiješ taj naš jadni def

Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

zakaj ti jednostavno ne pukneš tam di je def i ne pobiješ taj naš jadni def
    ako se zabijam onda se zabijam sa drugovima... ;-)

Član foruma Macintoshica's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

A ovi Bopovci samo spamaju po običaju, nisu ništa konkretno napravili, :usisava:

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

ujutro u 5 bi mozda mogli da vidimo hoce li i PC napokon dobit po tamburi ili se izdefat

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  3. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25