Stranica 509 od 634 PrvaPrva ... 9409459499507508509510511519559609 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,081 do 5,090 od 6336

Tema: hr4 chat tema

Član foruma Alfa Male's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od nebitni Vidi post
    ma znam ja dobro koje vi offove krijete, ne mislis da sam vas prestao pratiti? nisam bas tako los igrac i strateg. mozda nemam vremena i zivaca klikat i igrat server, ali vjerujem da sam upuceniji od mnogih koji ga igraju, ti bi valjda morao znati da u svemu znam imati svoje prste.

znam dobro na šta misliš, i mislim da ce bit zanimljivo kako ce se ovaj rat dalje odvijat na pitanje servera, jer pitanje je koliko je u interesu ostalima da PC/hard oderu i prakticki vladaju s 2 kvadranta i imaju mira. Mozda ne otvoreno skupa, ali nenapadanje je tu, i vi ne smijete otvorit novu frontu, i sam znas da vam je to onda previse.
    No ono, vas je samih skoro duplo vise od BoP/TL koalicije, i cak vjerujem da ste vi vise ocekivali od njih, no sta ces. Iskreno, da je PRO ostao uz njih, a ne radi onakvih se gluposti rastali, hard bi vec bio na koljenima, a vi nebi ovako olako krenili, u to se mogu kladit. No vi ste ovo majstorski iskoristili, i svaka čast na tome.

Nažalost, zasada ovdje ima dosta politike i stanje na serveru nije sređeno, kako je bilo na s3 gdje se nakon 3 mjeseca igre znalo tko je s kim. Svi šaraju i traže okolo i gledaju šta će biti dalje i koji je sljedeći potez protvnika.

Ipak, osobno vjerujem da BoP/TL nemogu solirati vas i HARD nikako, cak ni vas same ne bi mogli, ali bi im otpor sigurno bio daleko veći. Ovako je moja prognoza ako se nitko u rat ne uključi da su oni kroz mjesec dana prilično uništeni, jednostavno imate masu offera i par jako dobrih deffera pored njih, da bez problema možete branit par meta kvalitetno. Bude zanimljivo u svakom slučaju, zasada me BoP iznenadio naivnošću i lošom organizacijom s artevima, no vidit cemo sta ce bit dalje.

Jao nebitini

a)mislin da podcjenjujes i BoP i TL.Istina je da imamo veceg protivnika ,ali takoder je istina da ga imamo od pocetka servera. Mozda nismo bogati deffon ka drugi savezi(ne bi zna koliko ko ima jer pratin samo svoj kvadrant) ali mislin da ni PCu ne bilo svejedno da uleti u jednu malo jacu ceku s svojin offovima

b)Sta se tice PRO i te tvoje neispunjene želje da mi budemo zajedno hebiga nisi bia u istoj situaciji ka mi i nije te neko prca iz dana u dan. Ti kazes sitnice ,ja tako nisan vidia tako ka ni ostatak TL-a
    s4-Stupid Cupid

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Alfa Male Vidi post
    mislin da ni PCu ne bilo svejedno da uleti u jednu malo jacu ceku s svojin offovima
    hmmmmmmmm pa sumljam bas u to...... gledaj ponekad da bi se imalo sto radit na travu potrebno je i vojsku skucat.... malo popravit zito i time mozda dici malo i farme.... mislim da je PCu sada veci problem sto nikako da se skuca da popravi situaciju sa klopom, a nije da se ne trude zabit.... svakih par dana idu u tu misiju.... i onda corak.....

sad ce se naci neki nadobudni i reci: a da nije to bas tako.... ali svatko tko duze vrijeme odrzava off, a do sada ga je mislio ubit barem 2 puta, vjerujte mi stvarno mu je vise,.... aj daj mi vise metu pa da lupim jer ovo dalje nema smisla

i lupaju ljudi, ne stede offove..... i sto nalete na prazna sela... i to kod istih onih koji imaju dobru popagandu..... viva la medios..... lakse je doci na forum i uzdizati jednu akciju kako je dobro prosla.... a s druge strane sutit ko pi....... kad se njih skolski rokne

rekla sam ja...... nebu BOP dugo..... samo je pitanje...,. jos tjedan dva ili mjesec

jel tako amroth
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anđeo s greškom Vidi post

s druge strane kristalno mi je jasna situacija BOPa koji svojim sitnim manipulativnim obecanjima trazi saveznika na serveru koji bi mu pomagao u teskim trenucima protiv dva kvadranta, na zalost ali nema tu kruha, savjet igracima BOPa (pritom ne mislim na veselo vodstvo) potrazite neku opciju za prelazak, jer povijest se uvijek nekako ponavlja ovako ili onako

na +/+-u situacija jos uvijek nije rijesena, ali mislim da se nikad nece ni srediti uvijek ce postojati neka saveznistva koja ce pucati radi unutarnjih nesuglasica izmedju pojedinaca, koje ce se onda rjesavati sa akcijom ili dvije, u kojima ce zdrpi nabijati deff bonuse
    po svemu sudeći za bop se ponavlja prošlost,odličan savez.ali klapa

a zdrpi dobiva neočekivana pojačanja :witch:

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Jao nebitini

a)mislin da podcjenjujes i BoP i TL.Istina je da imamo veceg protivnika ,ali takoder je istina da ga imamo od pocetka servera. Mozda nismo bogati deffon ka drugi savezi(ne bi zna koliko ko ima jer pratin samo svoj kvadrant) ali mislin da ni PCu ne bilo svejedno da uleti u jednu malo jacu ceku s svojin offovima

b)Sta se tice PRO i te tvoje neispunjene želje da mi budemo zajedno hebiga nisi bia u istoj situaciji ka mi i nije te neko prca iz dana u dan. Ti kazes sitnice ,ja tako nisan vidia tako ka ni ostatak TL-a

mozda ih i podcjenjuje...ali prema do sada prikazanom...ne bi se reklo...prije bi bilo realno da je prije ovog sukoba bop/tl - pc...ekipa bop/tl-a bila precijenjena...trenutno stanje upucuje na to...nije da u bop/tl nema dobrih igraca...daleko od toga...ima ih i to dosta...ali vodstvo jednostavno ne funkcionira...cak niti medusobno saveznistvo na relaciji bop - tl nije zbog zelje...vec zbog potrebe...javna je tajna da se dva velika ega bas i ne "ljube" pretjerano...no ok...to je vasa stvar...

gledajuci vase ceke koje su izvidene...nisam jos do sada naisao na niti jednu koja bi nanjela neke velike gubitke napadacima...a sto se pc-a tice...tamo postoji najmanje 10-ak igraca koji zele zakucati off...ali im ne ide od ruke...a i vecina ekipe raspolaze sa po dva off-a

Član foruma Norad III's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

što nas dovodi do zaključka da pacijenti neznaju igrat i da će ih TL/BOP koalicija razguzit tako jako da nije legalno takve stvari stavljat na forum
    http://i36.tinypic.com/54u7g5.jpg

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Norad III Vidi post
    što nas dovodi do zaključka da pacijenti neznaju igrat i da će ih TL/BOP koalicija razguzit tako jako da nije legalno takve stvari stavljat na forum
    ne zelim podcjenjivati TL, ekipa je pokazala da zna...... ali bas da ce BOP nekog razguzit hihihi
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Jao nebitini

a) Ne bi bilo svedno sigurno, ko prica drukcije, ne govori istinu. Ali PC ima i veci broj offera, vjeruj mi na rijec. Dobar dio ljudi igra s offom iz GG jos, a ne iz off sela
    Vas je primarni problem, po meni, sto ste dosad ratovali s hardom koji je bio iskljucivo deff savez koliko sam vidio. Vi ste u tom ratu niste trebali neke vece kolicine deffa i jednostavno ih nemate, barem moje misljenje. No, opet, kroz neki duzi period biste ga mogli nastancat,i moj savjet vam je da stanete malo s offova i dignete deff, a off akcije igrajte pametno.
    b)moja neispunjena zelja? jok, ovdje to uopce nije bio cilj. Nego sam jednostavno povukao paralelu sta bi bilo da je isti ostao uz vas i da bi ovaj rat bio daleko drukciji. Doticni vas je jako oslabio.
    nije tajna da se nekad cujem s dijelom TL-a i da sam sa dobrim dijelom istih igrao, pa ih prilicno i poznam radi iste stvari.

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    mozda ih i podcjenjuje...ali prema do sada prikazanom...ne bi se reklo...prije bi bilo realno da je prije ovog sukoba bop/tl - pc...ekipa bop/tl-a bila precijenjena...trenutno stanje upucuje na to...nije da u bop/tl nema dobrih igraca...daleko od toga...ima ih i to dosta...ali vodstvo jednostavno ne funkcionira...cak niti medusobno saveznistvo na relaciji bop - tl nije zbog zelje...vec zbog potrebe...javna je tajna da se dva velika ega bas i ne "ljube" pretjerano...no ok...to je vasa stvar...

gledajuci vase ceke koje su izvidene...nisam jos do sada naisao na niti jednu koja bi nanjela neke velike gubitke napadacima...a sto se pc-a tice...tamo postoji najmanje 10-ak igraca koji zele zakucati off...ali im ne ide od ruke...a i vecina ekipe raspolaze sa po dva off-a

ma nije precjenjena, nego su vodili takav rat, gdje deff nije bio primaran nego off, i radi toga su zasad u losijem stadiju. Ovo govorim iz iskustva s s gdje sam ratovao sa savezom koji je radio samo deff, nikad off. i onda ti dode iznenadni rat sa drugim kvadrantom, i odjednom fali deffa da se vise meta deffa kvalitetno. No kroz vrijeme se deff napravi lako i treba dalje igrati takticki pametno. U kratkom roku se moze brdo deffa nastancat, pitanje je koliko ce to brzo TL/BoP napravit. Može ih iz ove situacije dobra taktika i dalje izvuci, ali iskreno, s njom me nisu impresionirali dosad, no vidit cemo. mozda se i varam
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

pa sudeći po def bodovima BoP/TL u je bija potrebniji def nego PC-u...
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazguls Vidi post
    pa sudeći po def bodovima BoP/TL u je bija potrebniji def nego PC-u...

istina, ali vas ima brojčano više i imate velik broj dobrih deffera za koje to osobno znam :pije kavu:
    sa tih cca 100 igraca vise se lako rodi masa deffa, i tu je vasa prednost deffom. I istina je da ga vi imate jer imate neke odlične pojedince.
    BoP/TL je potrebu za deffom imao tek nakon raskola, prije ne. i tu su se trosili jako
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Politika je bila i ostala EDIT.Al bez nje se nemoze
    Uređeno od strane Horall (12.06.10 um 09:27 Uhr) Razlog: neprikladno izražavanje

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  3. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25