Stranica 616 od 634 PrvaPrva ... 116516566606614615616617618626 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,151 do 6,160 od 6336

Tema: hr4 chat tema

Član foruma da boss's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    Koja sad tri izdajnika, ako se smije znati na pvt, moj acc je Rukfaš pa me neke sitnice interesiraju.
    hahahaha - bojiš se, da su te otkrili? :vampire:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od da boss Vidi post
    hahahaha - bojiš se, da su te otkrili? :vampire:
    ma grozd je stečajni upravitelj na s1 u LZN,kako bi on mogao biti špija na s4..hehehehhehe
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Riddick.'s Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

kao sto rekoh duga noc je pred nama bila! ali kako sunce izlazi i nama je vedrije u susjedstvu!:S
    PC nastavlja dalje u istom ritmu kao i dosad samo uz nekih 30+ sela za farmanje vise 8):zeko::girlw:
    -btw na -/- je rasprodaja sela i farmi po vrlo jeftinim cijenama
    Uređeno od strane Riddick. (05.08.10 um 10:49 Uhr)
    ---->EX;s4---->Riddick----> -=LWG=-/PC---->miskolili8

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

jeftino jer su sela inficirana spolnim bolestima

Član foruma misko-8's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno dobitak

valja se malo ogrebati
    od ta sela prije nego se ugase,
    ako se gase, a ako ne
    opet nije lose grebe malo

:bic::bic:

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arhimond Vidi post
    objava imena iz igre je zabranjena pravilima foruma lp hik a ovaj igrač je vani, novi vlasnik
    i neki bodovi, ako zbrojiš 2+2 dobiješ 4 ili samo pretpostavku...dok ne dođu reporti
    on je moj junak....da,da,junak....hehehehe
    takvog majka samo jednom rađa...:wanted:

jadnije od napada na svoj savez ne postoji pa molim moralizatore dezurne da ne kenjkaju oko onoga volimo se svi i drzimo za rucice. Govnu kazes da je govno i tocka a ne da je cokoladni kolacic...[/QUOTE]

nije lijepo tako pričat o suigraču,stvarno nije.....ja jesam u protivničkoj ekipi ali tipa znam stvarno dugo čitav s1 koji je pri kraju,čak ima i pristup mom accu i u njega imam ogromno povjerenje...a svako od nas ima svojih mušica a to neznači citiram tebe da je govno,mislim to je stvarno nepotrebno....za tvoju informaciju tip voli da kata svoje suigrače,pa je tako na s1 sa mog acca katao tipa koji je dizao WW...jednostavno takav je ali nije to što ti kažeš.....dali se neko od vas zapitao postoji li možda neki razlog sa kojima je izazvan da tako šta učini ???? uvjek postoji razlog !!!! šteta jest učinjena,nije uredu ali sve je to igra tu nema mješanja sa realnim životom.....i zato prijateljski savjet-pamet u glavu i jezik za zube....ipak je to još uvjek moj prijatelj kakav god on bio....:pivo:

Citat Citat od ode art Vidi post
    ma grozd je stečajni upravitelj na s1 u LZN,kako bi on mogao biti špija na s4..hehehehhehe
    on bi mogao biti sve samo špija ne....i nediraj mi dadac duala sa s1.....inače katanje na s4...hehehehe
    a i mene bi interesovala koja su to te 3 izdajice...znam da su neki na provjeri,ali vjeruj ni krivi ni dužni...
    Uređeno od strane meduzac (05.08.10 um 19:52 Uhr) Razlog: Double Post
    s4-meduzac

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Itekako su svi troje krivi, samo neki više neki manje :wanted:
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    .i nediraj mi dadac duala sa s1.....inače katanje na s4...
    pa nečemo tako ipak smo si dobri hehehehe....ma ne diram ga,grozd je naša legenda
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Daumen runter

Da se i ja malo oglasim. Ja sam najvise ostecen i mogu reci da ne mislim nista dobroga o takvim izdajicama i smecu koji napadaju svoje saveznike. Kukavicki potez, izvidi dok je u savezu jednim izvidnikom, i izadje van 5min prije nego napad sjedne. Ubio off koji se radi 45 dana i farme lvl 18. To bas i ne mogu nazvati zafrkancijom. Igrac s kojim planiram akcije, branimo njegove multice i zafrkavamo se od prosinca. Ako mu je i dosadila igra mogao je poslat off na art a ne zabit noz u ledja prijatelju. Necu vrijedati na forumu, ali da ga vidim ikako u RL razbio bi ga. Simcitteri koji kazu da je to samo igra ne znaju sta znaci da ti se trud od 2mj sjebe na taj nacin i slobodno mogu sutiti

Sto se grozda tice, covjek je dao acc na raspolaganje kolko mu ie neugodno i ne bi ga trebalo spominiati kao izdajicu
    noob -> sweeth -->~LWG~--->hr4

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

istina, ovo je sve igra
    ali igra u koju svi, ili vecina ulaze dosta vremena, truda, pa cak i novaca
    i kad te tako saveznik, netko koga si smatrao prijateljem i pola servera igrao zajedno, skata preko noci,...to ne mozes zvati zafrkancijom i zabavom
    to je izdaja
    izdaja njih kao osoba, prijatelja i saveznika
    medjutim, spustati se ispod nekog nivoa i karakterizirati ljude nekim epitetima,..malo je ipak to much

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  3. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25