Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 41 do 47 od 47

Tema: [LZN] vs [LAV-ICE] - 4,5M vojske

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od d0n_P3dr0 Vidi post
    lol to je glupo izgubljen off ..

nitko iza njega nije katato pa niti sam igrac koji probija ...
    zabiti off u deff od mozda i 20 ljudi je totalno bezveze i bez koristi ...

no ljudi smo pa grijesimo niti prvi niti posljednji ... ljepi off u svakom slucaju ..
    Evo da ja malo objasnim... Namjera ovog napada nije bilo rusenje igraca nego ciscenje igraca od (njegovog) deffa... Pomalo naivan napad mog duala bez prethodnog izvidjanja i fejkanja drugih igraca iz tog saveza poslan na zamolbu suigraca da mu se pomogne napraviti "farmu"... Da je bila namjera rusenje igraca sigurno ne bi isao samo jedan napad i samo jedan nas off nego naprotiv barem 2 offa u ciscenju i barem 20 valova kata

Hof je stavljen od strane branitelja i potpuno podrzavam njegovo objavljivanje jer pokazuje skupljanje deffa od strane njihovog saveza (i svih njihovih saveznika) od trenutka kad je napad krenuo do vremena kada je "sjeo"...

Dakle, da, s jedne strane - ovaj off je otisao "bezveze" na totalno nebitnoj meti ali s druge strane - deff je imao vrlo jasan cilj - hvatanje jednog od najvecih offova na tom podrucju. U tome su uspjeli i na tome im treba cestitati i upravo radi toga smatram da su sasvim opravdano objavili izvjestaj o napadu.
    Uređeno od strane voriorka (03.12.09 um 12:23 Uhr)
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od voriorka Vidi post
    Evo da ja malo objasnim... Namjera ovog napada nije bilo rusenje igraca nego ciscenje igraca od (njegovog) deffa... Pomalo naivan napad mog duala bez prethodnog izvidjanja i fejkanja drugih igraca iz tog saveza poslan na zamolbu suigraca da mu se pomogne napraviti "farmu"... Da je bila namjera rusenje igraca sigurno ne bi isao samo jedan napad i samo jedan nas off nego naprotiv barem 2 offa u ciscenju i barem 20 valova kata

Hof je stavljen od strane branitelja i potpuno podrzavam njegovo objavljivanje jer pokazuje skupljanje deffa od strane njihovog saveza (i svih njihovih saveznika) od trenutka kad je napad krenuo do vremena kada je "sjeo"...

Dakle, da, s jedne strane - ovaj off je otisao "bezveze" na totalno nebitnoj meti ali s druge strane - deff je imao vrlo jasan cilj - hvatanje jednog od najvecih offova na tom podrucju. U tome su uspjeli i na tome im treba cestitati i upravo radi toga smatram da su sasvim opravdano objavili izvjestaj o napadu.
    još si jednom pokazala da si prava ratnica i da ne kukaš nego ideš dalje. skidam kapu :101010:
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mike Tyson Vidi post
    7k deffa, njega je defalo 7 igraca ili ?
    Ne možeš to tako računati,možda nije bilo vremenski izvedivo da se bolji deff prikupi .
    Nije bitno koliko je defa bilo ,bitno je da je napadač skinut .

Pohvale Braniocu i napadaču ,te što brži oporavak

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Ne možeš to tako računati,možda nije bilo vremenski izvedivo da se bolji deff prikupi .
    Nije bitno koliko je defa bilo ,bitno je da je napadač skinut .

Pohvale Braniocu i napadaču ,te što brži oporavak
    Ja neznam je li bilo vremenski izvedivo, samo to tako izgleda na prvi pogled... i od mene pohvale napadacu i branitelju.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od voriorka Vidi post

To je nedostajalo u prvom postu sa hof-om
    Hvala na objasnjenju, ti si dobar primjer ostalim igracima da je ovo ipak igra..
    :pivo:
    s2_Newbie

Član foruma shark's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Svaka čast off i def dobar ima boljih ali ljepo da se i to vidi pustite druge šta pišu slabo ovo ili ono ,sve je dobro oferu svaka čast imo si EDIT deferi još više živio mlm hehe:pivo::pizza:
    Uređeno od strane Zirnitra (03.12.09 um 17:57 Uhr)
    Ponosni član THE S1..PC S4

Član foruma yuxs1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

super off...ali i deff od branitelja je močan....druida je bilo puno....

Slične teme

1. [THE] vs [Zvone (I&F)] - 3M vojske
    By Nixon in forum hr1
    Odgovori: 96
    Zadnji post: 10.11.09, 23:56
  2. [BatzukerO] vs xxx - 70k vojske
    By Batzukero in forum hr1
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 21.09.09, 00:37
  3. Što je to omjer vojske?
    By bexy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5