Stranica 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 116

Tema: [IBZ] [SVZ] vs šefika [LZN] - steta neizbrojiva

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od knez_Borna Vidi post
    kapa do poda sto se tice akcije...a sad manje prepiranja a vise hvalisanja akcije
    tako je, treba uživati u uspješnoj akciji. i jesti ulovili neke velike ribe? :staklenka: čuo sam nešto pa me zanima jel istina
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

svaka cast na akciji buduči da sam bio na putu i nisam pratio sami tijek događaja malo mi zao ali i ovako izgleda mrak...

dečki svaka čast na akciji :paladinko:

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Predobra akcija čista desetka :101010:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hells Vidi post
    Samo se ti tjesi......:staklenka:

Pa covjece koji je tebi..... prijavljujes covjeka jer je slao napade u sec.... ili zato sto je znao kad ti se off vraca.....? pa za takve kalkulacije ima toolova koji su potpuno legalni.
    A to sto ti ne znas za njih ili ih ne znas koristit je tvoj problem. i jos ovako javno ocrnjujes covjeka da si ga prijavio MH zato sto je uspio u svom naumu i osakatio te. Ma srami se covjece. Pa da sam ja MH,poslal bi ti samo smajlice u poruci.
    Priznaj da si po njonjici dobil i da pojma nemas. EDIT

krivo si shvatio, akcija je bila super samo je čudno kako je Talti namjestila te valove kata da idu u sec sa čistačima, ja si mislim da sam dobar pa nisam baš siguran da bih to mogao izvesti

ako zbilja posjeduje takav skill za to napraviti toliko puta kako to da je Talti tek prosječan igrač po popu, offu, deffu...

to je kao da ti namlatiš CroCopa, možeš, ako mu prvo propucaš koljena:blink:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ninja-ptsp Vidi post
    krivo si shvatio, akcija je bila super samo je čudno kako je Talti namjestila te valove kata da idu u sec sa čistačima, ja si mislim da sam dobar pa nisam baš siguran da bih to mogao izvesti

ako zbilja posjeduje takav skill za to napraviti toliko puta kako to da je Talti tek prosječan igrač po popu, offu, deffu...

tu se u potpunosti slažem s tobom. nije stvar u 3 napada u sec, nego poslati 3 napada u sec u kojoj ide čistač i to 3puta ako se nevaram. malo je čudno ali eto rođen je pod sretnom zvijezdom ili ....
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

koliko vidim svega dva ili tri napada je pogodio sec kao i čistač...sve ostalo je sa zakašnjenjem od sekunde...mislim da i ne trebaš biti prevelik profesioalac..da staviš napad....i čekaš vrijeme koje ti se reklo kod svakog napada :cerek: no...možda to i je za neke jako teško postić...pogodit sekundu ili sekundu poslije stvarno izgleda nemoguće uhvatit zar ne :lol2::lol2: svaka čast talti na bdijenju rokanju i pogađanju...ma nek su sad zaginile
    sve u svemu odlična EKŠN dečki i pazite ovo stvarno NIJE FEJK bio :cerek:

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    p.s. hohoho jedina zamjerka u cijeloj akciji s moje strane je ta kaj niste skatali gg na nulu kada ste već sve offove nakanili na mene tj.nas....
    A ti stvarno mislis da su to svi offovi :blink:

Napravilo se ono kaj se htjelo, plan je bio ambiciozan, izracunat tako da talti moze i pokoju kavicu popiti i nije sve islo tako glatko kako se cini, neke stvari su mogle bolje biti napravljene, pa bi acc tek bio skatan

A i ono prvo cestitanje, nakon prvih napada, pa prijave mhu na kraju :master:

BTW dal se skupilo 35-40k defa na drugom mjestu.
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

prosjecni igrac?? i napravio ovakav nered "nadprosjecnom" :lol2:

Ne kuzim kaj je cudno dva napada u istu sec kao cistac, 3 sekundu kasnije i jedan sa minutom kasnjenja

Jos kad se zna da su oni svi poslali prije njega, vidim samo kukanje

Cestitke na akciji! i talti na ne spavanju/trudu

Član foruma Shalala's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ninja-ptsp Vidi post

moze zato jer je inteligentan...i da, ljudi koji imaju RL mozda na prvi pogled ispadaju prosjecni, ali ocito nisu..prosjecni si kupe sto tisuca zlata i izgravaju CroCopa...postoji ona dobra stara..sila klade valja, a um caruje...
    :nema odmora:

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    tu se u potpunosti slažem s tobom. nije stvar u 3 napada u sec, nego poslati 3 napada u sec u kojoj ide čistač i to 3puta ako se nevaram. malo je čudno ali eto rođen je pod sretnom zvijezdom ili ....
    ja nikako ne shvacam sta je tu toliko tesko izvedivo? kako ti kad otimas selo podesis senatore iz drugih sela da ti sjednu u sekundi kad i off ili kako se podvali deff u drugoj sekundi katanja kad ne pucaju svi valovi u istoj sekundi?
    znao je vremena kad cistaci sjedaju i prema tome podesavao svoja katanja, sta bi tu trebalo biti svemirsko, teze je ostati budan cijelo vrijeme nego ispucavati napade u vremena koja imas zapisana na papiru kraj sebe...
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Slične teme

1. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 07:17
  2. Odgovori: 63
    Zadnji post: 11.07.10, 16:32
  3. Odgovori: 45
    Zadnji post: 25.03.10, 23:30
  4. Odgovori: 63
    Zadnji post: 03.02.10, 16:46
  5. [šefika] vs [ivanct] - 110k vojske
    By dado_zg in forum hr1
    Odgovori: 42