Stranica 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 61 do 70 od 116

Tema: [IBZ] [SVZ] vs šefika [LZN] - steta neizbrojiva

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Svaka čast svima koji su sudjelovali u akciji
    ovo je pravi hof
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Super akcija, bravo za IBZ&SVZ...

Član foruma Torcidas's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

:101010:

za ovakve se hof-ove isplati igrat travian:bic:
    http://3.bp.blogspot.com/_hNNyz8tSOxY/TPAyqgHLaVI/AAAAAAAAAB0/VNpKwh_jhvQ/s1600/FredPerryLogo.jpg

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Jako dobro odrađena akcija:101010:
    Nemam što drugo nego da tako nastavide i dalje:worship:

Banned
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Svaka cast sudionicima ovih hofova!

Stvarno predivno...

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Dobra večer svima :pece palacinke:

Eto nije baš da mi se piše jer vidim da su dosta visoke tenzije, a zaista nema potrebe.

Čestitam napadačima na odrađenoj akciji, naravno da je moglo biti i gore i bolje (ali nije potrebno o tome previše trošiti riječi). Bitno je da se igra u ove zimske noći :gamer s mišem:.

P.S. tek sad vidim da imam mali deff , ništ odoh ja štancat deff (kaj se mora nije teško)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Svako slijedeće spominjanje drugih servera, drugih igraca, drugih HoF-ova (koji nisu DIREKTNO vezani za odobrene HoFove) će ZASIGURNO biti uzrokom opomene!

Ovo vrijedi i za odgovaranje na takvu komunikaciju! Ako vidite da netko krši ovo vrlo jednostavno pravilo, molim vas da me upozorite, a ne odgovarate jer ćete u suprotnom i vi biti opomenuti. Na dnu lijeve strane posta, u kućici sa podacima o korisniku, stoji mali znak opomene: bijeli trokutić sa crvenim rubom. klik na to je dovoljan.

3 opomene - hladjenje na 7 dana.

lp z00ey

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Čestitke IBZ-u od sexy ekipe.Bilo je vrijeme da pokažu šta znaju i zatvore usta mnogim:101010:
    Sexsyguya/s1

Član foruma Shalala's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ninja-ptsp Vidi post
    ti si tu izbacio hrpu prepostavki o kojima nemam namjeru raspravljati

po tvome Boom je onda glup i ima samo hrpu golda kad nije uspio poslati samo jedan napad sa poglavicom da sjedne u istu sec

ali ako hočeš javi mi se ingame, ja ti dam neko određeno vrijeme a ti pošalji 5 valova fejkova na mene, da vidim koliko si ti inteligentan:cowboy:

to uopce nije islo Booma, nego tvoje prosudivanje tko je prosjecan igrac, a tko ne po kolicini popa.....i veeeeelikog cudenja kako je netko u stanju izracunati kad stize ciscenje i poslati kate nakon toga...
    po tvom kolicina napada koje je netko u stanju poslati raste proporcionalno s kolicinom popa...
    tabletoman je lijepo rekao, za to ti treba papiric...
    ono inetligentan se odnosilo na tu "komliciranu" matematiku kojom covjek mora ovladati da bi bio u stanju to izracunati...
    a sto se tice samog slanja, valjda se covjek usavrsio nakon nekoliko odigranih servera, ali to tebi vjerojatno nije ni palo na pamet s obzirom na pop...
    i da...ja nikako ne mislim da je boom glup jer nije uspio poslati napad kakav je htio, nemam pravo to misliti..mislim da nije imao srece...
    za razliku od tebe koji si dajes za pravo tvrditi da netko s manje popa njie u stanju napraviti nesto dobro bez da vara...

ps. ja ne znam slati puno napada u sekundi...ali zato znam da je ruzno druge javno podcjenjivati :air kiss:
    Uređeno od strane Shalala (19.12.09 um 00:26 Uhr)

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Bedaki,

pitanje 1?
    zakaj sam izašao sa sumnjama oko varanja na forumu?
    odgovor: upravo zbog omalovažavanja s Vaše strane(govorim u ime cijele grupacije) te vrijeđanja mojeg lika u tom slanju resa od 1/1/1/1....da se niste tako nisko spustili, EDIT i lijepo čestitao na akciji,a ovo zadržao za sebe....ali ok MH se jučer javio i provjera je u tijeku...

pitanje 2?

zakaj sam ostavio off dok si ti napadao?
    odgovor: na moju veliku žalost,a ne tvoju sreću minus je bio ogroman u cropu,umirala je vojska i spašavao sam kaj sam mogao spasiti u cik zore dok se moja žena derala iz kreveta mrcino jedna EDIT te ta igra...uspio sam spasiti težu vojnu snagu,ali sjekire se vratile u crop tik prije tvojeg napada...čestitam ti na napadu te bildanju heroja

pitanje 3?

omalovažavanje na forumu sa onim tipa pljački itd?

ne,to nije omalovažavanje nego obična zafrkancija kakva je od početka servera kaj ti i magath može potvrditi...pa tu smo baš iz zafrkancije kako ti kažeš...ako neki smatraju da je to bilo vrijeđanje s moje strane moja isprika,nisam ništa loše mislio....

pitanje 4?

tvoj off?

pa moraš im sam priznat da je lakše se odseliti na daleke koordinate i štancat na miru off,a ne ga štancat u centru mape..npr. ninja,mutambo,plavuša,gameover i šefika bi imali do sad preko 15K sjekira da su simcitali i na miru štancali sjekire...mi smo tu da se fajtamo i zezamo,kad na nekog naletimo čestitamo i ajmo dalje bez ikakvog pusha za obnovu(išao je samo 2 ili 3 puta do sad u LZN)

kaj se tiče čestitke ekipi koja je ovo organizirala stoji i ja bih volio znati ko je ovo isplanirao jer je vrhunski odrađeno...čestitam još jednom i sad se idem dalje boriti sa minusom

edit

hvala našem Niziju koji glumi sad nekog velikog čistunca,ali ja bih samo nadodao da ovdje di je on editirao nije bilo nikakvog vrijeđanja da ne bi neko nekaj drugo pomislil...
    Uređeno od strane dado_zg (19.12.09 um 09:30 Uhr)

Slične teme

1. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 07:17
  2. Odgovori: 63
    Zadnji post: 11.07.10, 16:32
  3. Odgovori: 45
    Zadnji post: 25.03.10, 23:30
  4. Odgovori: 63
    Zadnji post: 03.02.10, 16:46
  5. [šefika] vs [ivanct] - 110k vojske
    By dado_zg in forum hr1
    Odgovori: 42