Stranica 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 81 do 90 od 116

Tema: [IBZ] [SVZ] vs šefika [LZN] - steta neizbrojiva

Član foruma Transporter's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ninja-ptsp Vidi post
    mene očito nitko ne kuži ili ja pričam kineski:cerek:

nema veze, mada mi se nitko nije javio da isprobamo taj skill
    Sve ovisi o broju kata s kojima se raspolaze.. :kid:

Evo ti jedan primjer, sto smatram da svaki igrac koji zna slat napade sa tabovima i moze poslat 2-4 napada u sekundu moze napravit:
    Imas recimo 600 kata, to je 6 valova po 100 komada. Znas tocno vrijeme kad moras slat i kad mora napad sjest. I kad dodje vrijeme saljes. Od tih 6 komada barem 3 ces s 99% sigurnoscu dobro pogodit (svaki val koji dolazi poslije cistaca je dobar), ak koji dolazi ranije samo ga vratis i to je to.

Oko cega se radi nauka i prozivaju igraci da varaju, ovo je preslo stvarno sve granice dobrog ukusa. :brukica:
    s1 RockyO

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Transporter Vidi post
    Oko cega se radi nauka i prozivaju igraci da varaju, ovo je preslo stvarno sve granice dobrog ukusa. :brukica:
    istina...jos kad se pogledaju ovi reporti u ovih 6 serija koliko je talti dolazio za cistacem u prve 4 je kasnio po sekundu tek u zadnje 2 je tocno u sekundu ciljao, dakle to i nije bilo bas toliko precizno kako neki ovdje govore mada i da je ne vidim sta bi bilo tako cudno i neizvedivo...
    znaci, bilo je prilike da se zaustavi, sada ako je prva serija i bila iznenadjenje jer se ocekivao fejk, a ne napad vec na drugom naletu je talti mogao pasti, a to sto dado nije imao ni 100 paladina za podmjestiti i samim time zaustaviti daljnje serije katanja iz tog sela je sad vec drugi par carapa...
    ocito je lakse prijavljivati napadaca multihunteru bez ikakvih dokaza i sumnji nego priznati vlastite igracke nedostatke :S

jos nesto od mene o ovoj prici o prosjecnom igracu...
    prosjecan igrac smjesten oko 40 polja dalje od maticnog sela zalijepljenog za top 5 (po popu) igraca iz neprijateljskog saveza i bez neke narocite saveznicke podrske kraj tog sela...
    top 5 igrac jos javno gundja kako prosjecan igrac ne mijenja gg jer to ocigledno vec treba biti njegovo selo (citiram ga iz s1 chat teme: a ja nemrem bolivit tu kod mene svi se odselili nagdje na nebeske pašnjake,a još nisu promijenili gg,a imaju po 3-4 sela, kaj bum opet moral zidat od nule?)
    nekoliko dana kasnije ustvrdi se da top 5 igrac nema ni 100 paladina za podmjestiti, a prosjecan igrac spojen s njim u svom odvojenom i posumljenom selu od ostalih na nebeskim pasnjacima je imao okupljaliste na 20 i 300 kata (nije nikada za to dobio ni resurs pusha)...
    za jednoga se ustvrdilo da je prosjecan igrac, moje pitanje je sta je onda ovaj drugi?
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    moje pitanje je sta je onda ovaj drugi?
    evo da završimo ovu priću

ovaj drugi je bio prebahat i dobio je po piksi zasluženo jer je podcjenio neprijatelje....

IBZ nas je navukao jer smo bili uvjereni da idu na booma i tamo smo koncentrirali obranu,a ja sam si sam kriv kaj sam ostavio talti tako blizu misleći mu u budućnosti uzeti taj grad...svakih par dana smo ga napadali i nismo ni u najluđim snovima mislili da on dela katice u miru...čestitka na tome,a galanthus je jedva dočekao osvetu za demoliranje njegovog acc prije mjesec dana.....

večina ljudi bi odustala nakon ovog,ali nakon velike podrške mojih saveznika mi (šefika) ne odustajemo pa makar ostali sa jednim selom od 2 popa na kraju ostajemo radi ekipe koja je najbolja na svijetu.....

Ovo je pravi smisao igranja traviana,borba i katanje,a ne simcitanje do natara i ajmo samo tako dalje....

Vrijeme je za osvetu koja se već servira laganini... i neka borbe potraju do natara

pozdrav...

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

EDIT

izmicanje offa je bilo ovdje:

http://travian-reports.net/hr/raport...cb,399292e2793

došao je tik prije prvog napada galanthusa,nažalost prije haeduana nisam uspio,ali sam uspio prije mačeva a razlika je 3 sekunde ako malo bolje vidiš...

a odgovor na ovo sve ostalo imate u chat temi da ne spamamo ovdje
    Uređeno od strane Zirnitra (20.12.09 um 12:07 Uhr)

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bunika Vidi post
    pokazuješ mi napad koji je bio u 05:14:37 sati, a tvoj se off vratio u 05:13:30 sati. imao si minutu i 7 sekunda za izmaknut off i to nazivaš tikom :brukica:
    a ja sam se probudio u 05:14:25,išao na wc u 05:14:26,došao za komp u 05:14:27 itd... ma najbolje ti sve znaš nema smisla više ovdje odgovarat jer si očito se regao sa ovim nickom samo da bi provocirao

moj zadnji post u ovoj temi koja je otišla u teški spam je slijedeći:

čestitka napadačima,odlična akcija,idemo dalje .....

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    a ja sam se probudio u 05:14:25,išao na wc u 05:14:26,došao za komp u 05:14:27 itd... ma najbolje ti sve znaš nema smisla više ovdje odgovarat jer si očito se regao sa ovim nickom samo da bi provocirao

moj zadnji post u ovoj temi koja je otišla u teški spam je slijedeći:

čestitka napadačima,odlična akcija,idemo dalje .....
    Sumnjam, jer neko je prije 5 sati goldao u ggu. znaci neko je bio budan .

Dual, ili sitter koji ima pass.
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

ne znam baš koliko push nije obavezan, baš sad čitam MMove i nekako riječ obavezno mi se ne čini da to znači dobrovljno, al ok danas je malo drukčija priča danas se žica na dobrovoljnoj bazi

Član foruma Transporter's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    Sumnjam, jer neko je prije 5 sati goldao u ggu. znaci neko je bio budan .

Dual, ili sitter koji ima pass.
    Koliko sam ja primjetio na ovoj 3.6 verziji i sitter moze goldom zavrsavat gradjevine.
    s1 RockyO

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    nekako si mi prosjecan. drugi put skriptu u ruke i obavit ceš i wc i buđenje u sekundi

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bunika Vidi post
    nekako si mi prosjecan. drugi put skriptu u ruke i obavit ceš i wc i buđenje u sekundi
    Pa ja nisam nikad ni tvrdio da sam uber-extra kvaliteta...meni travian predstavlja samo dobru zabavu sa ekipom,a sad dal da se jedem ili zivcanim kaj ste me zrokali?naravno da ne...

Sa skriptom nisam nikad igrao niti necu jer fuckas ti takvu igru ako skripta sve dela....

@drago

ono je bio sarkazam u postu ako nisi skuzio jer ima ekipe koja bu trazila musice i tam di ih nema pa da ih zadovoljim...

p.s. Pass od acc sefika znamo samo nas trojica koji igramo taj acc,a sitere i sefiku MH moze u svako doba provjeriti jesu li cisti acc....

eto toliko od mene,bunika vise ne odgovaram na tvoje provokacije

Slične teme

1. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 07:17
  2. Odgovori: 63
    Zadnji post: 11.07.10, 16:32
  3. Odgovori: 45
    Zadnji post: 25.03.10, 23:30
  4. Odgovori: 63
    Zadnji post: 03.02.10, 16:46
  5. [šefika] vs [ivanct] - 110k vojske
    By dado_zg in forum hr1
    Odgovori: 42