Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 24

Tema: IBZ & co. vs. LZN & co. - šteta poprilična

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    Po meni(ali to je samo moje skromno mišljenje) najjači off od neprijatelja(bedaki) je pao totalno bezveze....da su nulirali gg onda bi pao sa razlogom,ovako kockar se digne sa paketičem zlata i uz naš push za dan-dva....
    ne razumijem ovo, "pao bezveze" ne skata se uvijek sve, ko može bit siguran da će završit gg na nuli i da je završio na nuli može se dić (jel kockar svi znamo da neće tak lako odustat- malo više smo puta to svjedočili). za mene i ljude sa kojima igram off služi da se njime roka bez obzira na veličinu i radi svoj posao, a ne da skuplja prašinu do ne znam kad. ko uopće može očekivat u ggu nula gubitaka u ovoj fazi rijetko tako da je off napravio lijep posao, očekivali smo i veći gubitak

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    ne da ce se nastavit, vec se ide sve jaće i jaće :witch::cerek:
    pa drugo ni ne očekujemo .... dapače mi čekamo tebe da zazidaš sela opet pa da te posjetimo

@velvet pa donekle smo ga uhvatili ....ostali ste na jednom možda dva jača offa koja mogu probiti deff cca 20K.... još uijek ne razumijem bit zabijanja bedakija ako nije selo išlo na nulu,ali ajde ok vi najbolje znate...

@jajalo

u pravu si,ali bit će vam bolje drugi put

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

pa drugo ni ne očekujemo .... dapače mi čekamo tebe da zazidaš sela opet pa da te posjetimo

@velvet pa donekle smo ga uhvatili ....ostali ste na jednom možda dva jača offa koja mogu probiti deff cca 20K.... još uijek ne razumijem bit zabijanja bedakija ako nije selo išlo na nulu,ali ajde ok vi najbolje znate...

@jajalo

u pravu si,ali bit će vam bolje drugi put
    a šta selo kad padne na nulu onda se nemre dić ponovno, to će reć da off nema uopće svrhe???

drago nam je da misliš da smo ostali na dva offa

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

3.) udar na kockara
    Bili smo svjesni da di god lupe protivnici da taj gg pada(mada vidjevši sad reporte par gg koje smo deffali ne bi palo) i išli smo prvenstveno na hvatanje offa od bedakija pa kud puklo da puklo
    opet ti carujes....meni je tak lepo tebe citat da to nije istina.....

imali ste deff na par mjesta di ste isto tak lovili bedake..."kud puklo da puklo"

imali ste deff koji se ne probija pa vam je meta koju ste vi prvenstveno hvatali probila:lol2:

jooj dadek daj malo procitaj koji put kaj si napisao, a ne odmah postat ovakve izjave :cerek::cerek:

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od jajalo Vidi post
    a šta selo kad padne na nulu onda se nemre dić ponovno, to će reć da off nema uopće svrhe???

drago nam je da misliš da smo ostali na dva offa
    krivo si me shvatio,nisam rekao da ste ostali na dva offa nego na dva offa koji se mogu zaletjet u takav deff(min.cca 20K deffa)....uostalom i mali off od kile pješaka uz pratnju kata može napraviti veću štetu nego vaš koji je bio(ako si ti dualac od bedaki acc što pretpostavljam) .... Vaša odluka i moja čestitka na fajterskom potezu slanja vojske u 90% vjerovatnu smrt....to je čar traviana,a ne čuvanje vojske za natare

Vi ste razvukli naš deff i mi smo išli na to svjesno da bute probili samo uz kolike gubitke,na našu žalost udarili ste tamo di je bio osrednji deff,a ne na par mjesta di smo vas čekali...

@dental

i ja tebe volim
    Uređeno od strane dado_zg (12.01.10 um 19:33 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Bedaki čestitke na ljepom offu

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    manje price vise rokanja

:witch:
    tak je,slažem se...nema više suvišnih komentara kada se sve shvaća dvosmisleno...

za kraj u ovom topicu:

čestitka još jednom ibz i saveznici na akciji i idemo dalje

p.s. nemojmo ni zaboraviti onu staru ko je gori sad je doli pa se nemojte opustiti daleko su još natari :p:cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Čestitam protivnicima na uspješno odradjenoj akciji.Idemo dalje istim tempom.

NEMA PREDAJE !!!!!!!

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    ćek, slaže off, koji off, pa ti toga jedva da imaš još

Nije bitna veličina, bitna je tehnika Ugl. čestitike na akciji i od mene

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Jako lijepo lijepa akcija...

Čestitam!

Slične teme

1. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 06:17
  2. Odgovori: 63
    Zadnji post: 11.07.10, 15:32
  3. Odgovori: 45
    Zadnji post: 25.03.10, 22:30
  4. Odgovori: 63
    Zadnji post: 03.02.10, 15:46

Pravila postanja