Stranica 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 117

Tema: IBZ, CN, SVZ vs. LZN, S.W.A.T., PTSP & NAV : Šteta = Mjesec dana

Član foruma -IMPERATOR-'s Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

evo da se i ja javim hehehe. svaka čast Perunu i navu na deffanju al sve mi se čini da je špija neka u ibz-u, nama su off vidili preko reporta izviđanja s 1 izvidnikom u oazi i vidjeli su gdje se ide i znali su otprilike broj offa. pala:

sad je najveći problem obnova hehehe
    exS2- Imperator_13 [SYN]
    S1 - B R I S A Č [IBZ]

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od -IMPERATOR- Vidi post
    evo da se i ja javim hehehe. svaka čast Perunu i navu na deffanju al sve mi se čini da je špija neka u ibz-u, nama su off vidili preko reporta izviđanja s 1 izvidnikom u oazi i vidjeli su gdje se ide i znali su otprilike broj offa. pala:

sad je najveći problem obnova hehehe
    sad mi nije jasno kako špija može vidjeti kamo se ide?

Član foruma -IMPERATOR-'s Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

nisam rekao da su špije vidile , nego su igrači iz nava po fejkovima vidili jer očito da je VELIKI dio deffa bio kod peruna , znaći da se samo on deffao
    exS2- Imperator_13 [SYN]
    S1 - B R I S A Č [IBZ]

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od -IMPERATOR- Vidi post
    nisam rekao da su špije vidile , nego su igrači iz nava po fejkovima vidili jer očito da je VELIKI dio deffa bio kod peruna , znaći da se samo on deffao
    kvaka je u tome što se nije samo on deffao ali nećemo o tome da vam ne dam previše infa

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

nemože špija znat gdje se ide nemoj sad pričat gluposti nismo djeca...al može kao i što je..javio koji offovi su kući...i ako su neki offovi u selu u 17-18 h...mislim da u ovom slučaju nije bilo preveć teško suzit mete na svega njih 2-3...zbog položaja offera i potencijalnih meta...ako se potkrala još koja greška kod fejkanja kao što se priča...vrlo je vjerovatno da se to moglo suzit i na jednu dvije mete...ko što je bilo u ovom slučaju...ja to tako vidim i za mene nema druge logike trenutno

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    nemože špija znat gdje se ide nemoj sad pričat gluposti nismo djeca...al može kao i što je..javio koji offovi su kući...i ako su neki offovi u selu u 17-18 h...mislim da u ovom slučaju nije bilo preveć teško suzit mete na svega njih 2-3...zbog položaja offera i potencijalnih meta...ako se potkrala još koja greška kod fejkanja kao što se priča...vrlo je vjerovatno da se to moglo suzit i na jednu dvije mete...ko što je bilo u ovom slučaju...ja to tako vidim i za mene nema druge logike trenutno
    ma kako ne spija sve vidi i svemože a mislim koji savez nema spijuna u svojim redovima, mislim da takvih nema a i ako ima takvih saveza i oni misle da imaju spijuna sad greška offera što su ostavili off doma, ili svaka čast onome tko je smislio kako što skontati,odnosno predpostaviti... a i da nema spije to se da rijesiti i s izvidnicima tako da....
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    ma kako ne spija sve vidi i svemože a mislim koji savez nema spijuna u svojim redovima, mislim da takvih nema a i ako ima takvih saveza i oni misle da imaju spijuna sad greška offera što su ostavili off doma, ili svaka čast onome tko je smislio kako što skontati,odnosno predpostaviti... a i da nema spije to se da rijesiti i s izvidnicima tako da....

ima bez,oni sa 5-6 clanova
    zapravo i jesu najbolji
    ali da je spija korisna,da

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

naguzeni smo i to je to...bilo je propusta u izvedbi, naplaceni su nam, cestitke protivnicima na sjajnom deffu...
    igrajmo se dalje, bitaka je zbilja masa, ova je zaboljela, ali bilo ih je obostrano uspjesnih i neuspjesnih do sada, biti ce ih i od sada...
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    naguzeni smo i to je to...bilo je propusta u izvedbi, naplaceni su nam, cestitke protivnicima na sjajnom deffu...
    igrajmo se dalje, bitaka je zbilja masa, ova je zaboljela, ali bilo ih je obostrano uspjesnih i neuspjesnih do sada, biti ce ih i od sada...
    da naguzeni,razvalili nas...mene samo zanima zasto bih ja sad trebao slati dvije jednosatne ekipi za obnovu offova pogotovo ovom danas kada cujem da je on zaribao situaciju??? mah..bolje mi je da predjem u lzn ako me zele...

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mali perica Vidi post
    da naguzeni,razvalili nas...mene samo zanima zasto bih ja sad trebao slati dvije jednosatne ekipi za obnovu offova pogotovo ovom danas kada cujem da je on zaribao situaciju??? mah..bolje mi je da predjem u lzn ako me zele...
    idi ko ti brani!!!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Slične teme

1. Odgovori: 38
    Zadnji post: 12.04.10, 14:50
  2. Odgovori: 25
    Zadnji post: 07.04.10, 21:31
  3. Odgovori: 22
    Zadnji post: 11.12.09, 15:25
  4. Odgovori: 34
    Zadnji post: 29.11.09, 21:10