Stranica 61 od 61 PrvaPrva ... 1151596061
Prikaz rezultata 601 do 610 od 610

Tema: Pitanja: tržnica, resursi, NPC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Frage

Imam pitanje ... što znaci Bilans resursa ? Zašto mi neda da pošaljem ress drugom igraču nego piše ispod "Igrač prvo tebi mora poslati resurse. Tek nakon toga možeš ponovo poslati.", a kad on meni hoce poslati isto mu piše... ??? :sjekiraš:

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Dac 22 Vidi post
    Imam pitanje ... što znaci Bilans resursa ? Zašto mi neda da pošaljem ress drugom igraču nego piše ispod "Igrač prvo tebi mora poslati resurse. Tek nakon toga možeš ponovo poslati.", a kad on meni hoce poslati isto mu piše... ??? :sjekiraš:
    Zato što ti je poslao max ressa koliko smije.
    Ako ste povezani sittanjem ili ste korisnici istog računala taj broj je manji.
    Koristi pretragu
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Frage Tržnica

Da li kad izgradim novo naselje mogu slat rese u njega i ako tamo još nemam tržnicu? već sam poslo 2000 od svakoga :google:

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Head123 Vidi post
    Da li kad izgradim novo naselje mogu slat rese u njega i ako tamo još nemam tržnicu? već sam poslo 2000 od svakoga :google:
    Možeš.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno resursi

koliko je potrebno skrovišta resursa u naselju,ja imam jedan na level 10 ,a sada me pri izgradnji naselja ponovo traži da gradim novo skrovište?:S

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od tatarin55 Vidi post
    koliko je potrebno skrovišta resursa u naselju,ja imam jedan na level 10 ,a sada me pri izgradnji naselja ponovo traži da gradim novo skrovište?:S
    Digni taj na 20, pri izgradnje nekih zgrada do levela 20 treba 2, nekad i 3 skrovišta

EDIT: Pardon, pišem jedno mislim drugo, mislio sam na skladište.
    Potpuno se slažem sa postom ispod..
    Uređeno od strane Bedo (03.02.11 um 19:31 Uhr) Razlog: Jer sam idiot
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bedo Vidi post
    Digni taj na 20, pri izgradnje nekih zgrada do levela 20 treba 2, nekad i 3 skrovišta
    Kako misliš digni taj na 20?
    Pa skrovište resursa ide samo do 10 :gamer s mišem:

@tatarin55
    1.) Mislim da si malo falio topic, al dobro
    2.) Tko te traži da radiš novo skrovište?
    A sad odgovor:
    Potrebno ti je onoliko skrovišta koliko ressova trebaš sakrit. Ako si slabije aktivan, onda ti je potrebno više skrovišta,... ako si dosta aktivan onda nešto manje.
    Kad kliknes na skrovište ti piše koliko ressova skriva, pa ti onda vidi jel tebi to dovoljno (dali često dok te nema online imaš u skladištu višše od toga ressova). Ako imaš, onda ti treba još skrovišta, a ako ne,... onda ti ne treba
    Uređeno od strane hbudimir (03.02.11 um 16:54 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno Opet ja :P

mozete li mi objasnit NPC trgovinu malo da li ja tu samo namjesti kako da rasporedim koliko kojeg resursa ili dajen nesto zlata da bi to moga napravit??

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Da bi koristio NPC trgovinu moras izdvojit 3 zlatnika, NPC trgovina ti pomaze da raspodjeli tvoje resurse.Ako npr. imas imas previse necega naprimjer hrane onda stavljas na NPC i stavljas koliko zelis imat hrane i sto manje hrane zelis zadrzat dobijas vise ostalih resursa. (nadam se da kuzis ) a isto tako mozes odma ako nemas resursa nesto izgradit pomocu NPC trgovine naravno ako imas neceg previse ...neznam kako da ti drukcije objasnim nadam se da kuzis ...najbolje ti ja sam malo gledat i skuzit ces

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

a što ako je trgovac malo starije godište, dali je on sporiji bez obzira koje je pleme ?

Slične teme

1. Tržnica greška !!!
    By kemmmon in forum Greške u igri
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 22.09.13, 16:52
  2. Trznica bug
    By JackDriper in forum Greške u igri
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 28.06.12, 21:32
  3. Tržnica - kako poslati resurse?
    By gluPan in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3