Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 37

Tema: Multihunter na s2.com.hr

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

MH koji se potpisuje? I to kao MH Medo? Hmmm...

Floosh, nisi li ti zajedno sa mnom (dok sam radila kao Head MH) zastupao tezu da se ne smije znati koji MH radi na kojem serveru? Gle kako se kriteriji preko noći promijene. Interesantno.....

A ovo Medo... Hmmm, nije li nadimak našeg game admina Medo? Koincidencija ili .... ?
    Uređeno od strane Freiya (05.03.10 um 20:05 Uhr)

Banned
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

§3.1
    Sva komunikacija unutar igre mora se odvijati na hrvastkom jeziku i latiničnom pismu. Ovo se odnosi i na profile igrača i saveza. Izuzetak su igrači sa stranog govornog područja, koji će sa drugim igračima i osobljem Travian Teama komunicirati na engleskom jeziku.

Mislim da nebi ni njima bilo ugodno kad bi ja poceo na hrvatskom ili npr na čakavici.

Banned
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Taki65 Vidi post
    §3.1
    Sva komunikacija unutar igre mora se odvijati na hrvastkom jeziku i latiničnom pismu. Ovo se odnosi i na profile igrača i saveza. Izuzetak su igrači sa stranog govornog područja, koji će sa drugim igračima i osobljem Travian Teama komunicirati na engleskom jeziku.

Mislim da nebi ni njima bilo ugodno kad bi ja poceo na hrvatskom ili npr na čakavici.
    Tako je.

quer
    Gost

Uobičajeno

važno je samo poštenje.. poz svima. Rac

Član foruma Kalmah's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Nacin komunikacije nije toliko bitan koliko je postenje, dok ne budete varali i koristili skripte te multice necete imat posla sa MH-om, postenje na prvom mjestu da se jedan s2 odigra bez afera,
    :pivo:
    ex S6, s7: Defiance, Thunder*
    Smrt pahuljicama :blink:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Zašto svi spominju multice, pa zar oni nisu sada legalizirani sa novim setom pravila koji su nedavno izašli. Samo je sada upitna korisnost od imanja multica. Jednostavno te igra stavi za PT3 vezu, i nemožeš slat resorse, napadat, uzimat sela. Zar nisam u pravu?

E i meni osobno nesmeta ekavica, ali ipak i dok pišem ovaj post nastojim da što slicnije odgovara hrvatskom a ne recimo čakavici...

Uobičajeno

Mislim da bi pravilo o službenom jeziku na hr serveru trebalo izmjeniti - iako je u pitanju hr server, čak i u samoj ovoj Croejši postoji fajn broj constituivnih nacionalnosti i religija, da ne govorim još i o narječjima...

...te da bi svakako trebalo uvesti pravilo da svaki igrač - a tako i multihunter - može slobodno govoriti jezikom, narječjem, što god, koji mu je materinji.

Ukoliko postoji realna vjerojatnost da će određeni broj igrača teško razumjeti što taj multihunter pokušava reći - tada ne može biti multihunter, ali kad je u pitanju samo ekavica - to ne predstavlja bitan problem (posebno ako se uzme u obzir da se i u HR također u nekim djelovima govori čistom ekavicom)! :pivo:

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Imali bismo problem. Jezici manjine su također: romski, češki, njemački, mađarski, talijanski

O narječima da i ne govorimo kakvih sve ima kod mene u zagorju koja ni sam ne razumijem, pa onda još ona u Istri i na otocima...

Hvala lijepa ali ne, bitno je biti razumljiv i maksimalno se služiti razumljivim riječnikom. Tako ćete sigurno prije shvatiti nešto napisano ekavicom iako je jezik manjine nego neki dijalekt ili jezik neke druge manjine.

Uostalom, večina postova ne odiše gramatičkom točnošću ni na ovom forumu pa ne pravimo problem oko toga.
    Problem su samo vulgarizmi (spadaju pod neprimjeren riječnik) i uvrede na osobnom nivou (spadaju pod vrijeđanje) te nažalost nezaobilazani offtopic i SPAM.
    Uređeno od strane Zirnitra (12.03.10 um 10:56 Uhr)

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Freiya Vidi post
    MH koji se potpisuje? I to kao MH Medo? Hmmm...

Floosh, nisi li ti zajedno sa mnom (dok sam radila kao Head MH) zastupao tezu da se ne smije znati koji MH radi na kojem serveru? Gle kako se kriteriji preko noći promijene. Interesantno.....

A ovo Medo... Hmmm, nije li nadimak našeg game admina Medo? Koincidencija ili .... ?
    Sve se moze kada to odgovara odredjenim osoba...ti si bila fenomenalna i moderatorica i MH...
    Ja nisam nacionalista,Ali ako igram .hr server i trosim brdo novaca na istom onda zahtjevam da se i sluzbene osobe pridrzavaju pravila koja su oni postavili....

Član foruma gabrielle's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mali perica Vidi post
    Sve se moze kada to odgovara odredjenim osoba...ti si bila fenomenalna i moderatorica i MH...
    Ja nisam nacionalista,Ali ako igram .hr server i trosim brdo novaca na istom onda zahtjevam da se i sluzbene osobe pridrzavaju pravila koja su oni postavili....
    A da je drugacije, da MH pise strogo knjizevni, ali se ne javlja po par dana onda bi govorili stavite nekog, nema veze odakle je, samo da je aktivan i da radi....

Ovo je kao labirint bez izlaza, uvijek drugacije krenete.
    Superhik je gospodar Svemira i šire okolice

Slične teme

1. Multihunter
    By nike18 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 17.02.09, 22:20
  2. Multihunter
    By gerrard in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 08.02.09, 20:50
  3. multihunter
    By big_foot_cro in forum Stara pitanja