Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od 18

Tema: S&T vs OLD-TIME

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ariac Vidi post
    svaka cast na lovljenju offa
    ali, mislim da se ipak nije isplatilo (mozda radi admina)
    ...ali predobar off je pao
    :(

Član foruma knez_Borna's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od angie Vidi post
    :party::party: bravo sitovci na akciji , ged srećo ne tugovati brzo ćeš ti to nadoknaditi.
    nego nije mi jasno kakv je to znalac šalje u 19 h tj i ranije napada s dva senatora i ne očekuje od aktivnog saveza da igrač ni sitteri nisu online, a što reć ko zna zna a ovaj napad nije ni za dva
    nevidim jel prije srušio rezu ako mu je namjera bila preuzimanje naselja.
    drugo lovljenje offa 5 puta za to moraš stvarno biti pehista ili zaboraviti uključiti "Šumu" il te ged stvarno peca .
    treće nastavljamo raditi u našem sektoru pa će starčeki imat manje deffa.
    treće kak će sad returner preživjeti da kikirikiknezovski nema offa a čeka ga još od miša , hiihihhi

uglavnom drago mi je da ste ih skršili samo dalje tako, pa će i oni iako veliki muškarci imati osjećaj da su u dokraja servera PMS- u.
    tom naselju je odanost bila na 58 posto a drugom na 7 posto jer ih napadam od 12 navecer bolje bi bilo onda reci za njih dobro jutro

s1=Nogometni Klub Dinamo Zagreb , s4=ric&knez

Član foruma tristan's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Ged :pivo:

ironija je da je ovo po prvi put vidjeno skoro pa dovoljno KOPALJA u deffu. steta sto ostalog nije bilo dovoljno .. e da i tu je onaj detlj oko offa i sto u selu al ajd .. necemo cjepidlaciti
    - ex s2-Najjaci- MiD - FLASH!!!!! A-AAAAAAAAAAAH!!! king of the impossible !!!
    - s2 TristaN

Član foruma dodo.'s Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Čestitam defferima ali old-time mi je draži:pivo:
    s1 ibz-army s2 dodo to mi je ime

Član foruma lord07's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

svaka cast na akcijama! samo imam jednu malu zamjerku oldtimerima,,,akcija hvatanja offa od wilda je bila ocita(neznam koliko je vremena bilo) ali zar niste mogli postenu ceku sloziti posto je off uhvacen kad je server najposjeceniji. mogli ste puuuno manje gubitaka imati samo da je uletio 1 rimljanin sa 1k pretorima i par stotina E. imperatorisa. ali tko sam ja da vam kazem kako se igra:gamer s mišem:
    no steta je s obje strane ogromna,e sad kome se isplatilo a kome nije,mislim da se ipak ged-u manje isplatilo posto je puuno vec off on izgubio nego je unistio.

jos jednom ipak svaka cast za obje strane. samo se rokajte,to je i bit ove igre.

LP

Uobičajeno

Citat Citat od lord07 Vidi post
    svaka cast na akcijama! samo imam jednu malu zamjerku oldtimerima,,,akcija hvatanja offa od wilda je bila ocita(neznam koliko je vremena bilo) ali zar niste mogli postenu ceku sloziti posto je off uhvacen kad je server najposjeceniji. mogli ste puuuno manje gubitaka imati samo da je uletio 1 rimljanin sa 1k pretorima i par stotina E. imperatorisa. ali tko sam ja da vam kazem kako se igra:gamer s mišem:
    no steta je s obje strane ogromna,e sad kome se isplatilo a kome nije,mislim da se ipak ged-u manje isplatilo posto je puuno vec off on izgubio nego je unistio.

jos jednom ipak svaka cast za obje strane. samo se rokajte,to je i bit ove igre.

LP
    EI NIKAKO U DEFF, preneisplativo je pa nisu to druidi
    Tko se maca laca..POGINE OD KIFLE

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sharafciger (kifla brate) Vidi post
    EI NIKAKO U DEFF, preneisplativo je pa nisu to druidi
    Krpamo se cime mozemo ... a bolje od EC za konjicu ionako nismo imali u tom trenutku ...

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Evo da se i ja javim.. dobri su ovo HOFovi. Sto se tice mene, ja sam isao osvajati po danu jer ova dva tjedna nisam bio u mogucnosti osvajati po noci(RL) a kb se gomilaju i mayday nije neki savez, samo je problem sto ged ima vremena pa komunicira i suraduje sa svima. I nije se mogla sloziti bolja ceka jer je ged jako blizu mene. Pricao sam s gedom i cini se ok, al kad smo vec zapoceli ovo - onda cemo i zavrsiti. nije mi zao mog offa, zao mi je heroja i malo poglavica. sad bar znam da ged nema neku cifru offa )

wild

Slične teme

1. OLD TIME vs S&T
    By Ariel in forum hr4
    Odgovori: 27
    Zadnji post: 25.03.10, 17:17
  2. OLD TIME vs FUN&CO
    By Jež in forum hr4
    Odgovori: 39
    Zadnji post: 23.02.10, 15:12

Pravila postanja