Stranica 11 od 133 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 101 do 110 od 1323

Tema: Pitanja: Oaze (napuštene doline)

Član foruma Delphinidae's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Onda nije nista drugo doli to da izvidjanje daje izvjestaj koliko ima ressa u oazi a ne u gradu. Jer glupo bi bilo da izvidis oazu da da dobijes izvjestaj od grada. Tada bi mora stavljat izvidnike i obranu u grad i (najvise3) oaze/e.

Član foruma perica's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Idee

Evo ti link gdje je sve ljepo objašnjeno

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=1430

Član foruma Delphinidae's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Sve oaze koje vidis kada gledas grad iz kojeg mislis zauzimat oazu mores zauzeti ili preoteti ili sto vec.

A heroja mozes oziviti tako da kliknes na ono sto si sama rekla AKTIVIRAJ. I koristi pretragu ovo je sve bilo odgovoreno. Samo upisi oaza u pretragu i dobijes ovaj rezultat.

ska
    Gost

Uobičajeno Pljačkanje oaza

Pozdrav svima!
    Evo, igram se več nekih mjesec i po dana, a sve što nisam znao saznao sam na forumu koji je pun odgovora. Već bih mogao pisati tutorijale...
    No, ipak imam jedno pitanje. Više nedoumica nego neznanje, a odgovor nisam uspio pronači. Možda sam previdio, ali jedne te iste postove sam čitao milijun puta i vjerojatno bih zapamtio...

Uglavnom, pitanje je vezano uz oaze...
    Znamo da se mogu osvojit samo one koje su udaljene tri polja od naselja iz kojeg se osvaja.
    A mene interesira pljačka oaze u vlasništvu drugih igrača, odnosno mogu li pljačkati bilo koju oazu ili se i u slučaju pljačke primjenjuje gore navedeno pravilo o udaljenosti od tri polja.
    Pretpostavljam da ne jer se radi isključivo o pljački a ne osvajanju, no kako sam rekao, to je moja nedoumica...

Znači, ja bih malo pljačkao... i blizu i daleko...
    Mogu li?

AStaTiJe
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od ska Vidi post
    Pozdrav svima!
    Evo, igram se več nekih mjesec i po dana, a sve što nisam znao saznao sam na forumu koji je pun odgovora. Već bih mogao pisati tutorijale...
    No, ipak imam jedno pitanje. Više nedoumica nego neznanje, a odgovor nisam uspio pronači. Možda sam previdio, ali jedne te iste postove sam čitao milijun puta i vjerojatno bih zapamtio...

Uglavnom, pitanje je vezano uz oaze...
    Znamo da se mogu osvojit samo one koje su udaljene tri polja od naselja iz kojeg se osvaja.
    A mene interesira pljačka oaze u vlasništvu drugih igrača, odnosno mogu li pljačkati bilo koju oazu ili se i u slučaju pljačke primjenjuje gore navedeno pravilo o udaljenosti od tri polja.
    Pretpostavljam da ne jer se radi isključivo o pljački a ne osvajanju, no kako sam rekao, to je moja nedoumica...

Znači, ja bih malo pljačkao... i blizu i daleko...
    Mogu li?

Možeš napasti bilo kolju oazu, ali samo one u 3 kocke možeš prisvojiti. Dakle, čak i da je nastanjena zvijerima ti ju možeš napasti a ako napadaš zauzetu oazu pljačkaš rese iz grada kojem pripada što ti 100% znaš kad si pročitao cijeli cijelcati forum.

ska
    Gost

Uobičajeno

THNX!

Znam što pljačkam od igrača koji ima oazu, samo sam pitao dali pravilo od tri polja udaljenosti vrijedi i za pljačku.
    Nisam rekao da sam pročitao cijeli cjelcati forum, več glavne postove o oazama...
    Uostalom, rekao sam da sam u nedoumici s obzirom na ono što sam pročitao...

AStaTiJe
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od CroGladiatus Vidi post
    Mozes napasti oaze, ali one sa 3 kockice.

Mali, on može napasti bilokoju oazu al samo one u 3 kockice od njega može osvojit iz Dvorca heroja nivo 10.

:bad2:

dr.ludi_dejo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od CroGladiatus Vidi post
    Mozes napasti oaze, ali one sa 3 kockice.
    .....zasto jednostavno, kada moze i komplikovano...
    zasto normalno nekazes....

centriraj svoje naselje na maloj karti i one oaze koje vidis to mozes zauzeti....

vodnjan
    Gost

Uobičajeno

mozes napasti,odnosno opljackati bilo koju oazu,bila ona necija ili ne. ako nije nicija opljackat ces po 400 resa od svakog, ukoliko je necija onda ces opljackat 10%njegovih resursa ali nisam 100% siguran za ovih 10%. pazi da u toj oazi moze biti i vojska pa da nebi naletio na zid

ska
    Gost

Uobičajeno Skrovišta i oaze...

Kada idem pljačkati oazu nekog drugog igrača, mogu je opljačkati za 10% u deset minuta, odnosno onoliko posto koliko je prošlo minuta od mog posljednjeg napada na tu oazu, a najviše 10%. Jel tako? Je...
    Taj postotak koji pljačkam se odnosi na resurse u selu koje je vlasnik napadnute oaze, odnosno mogu ukrasti najviše 10% resursa iz grada koji je vlasnik te oaze. Jel tako? Je...

E sad, nigdje ne piše izričito dali se to odnosi na sve postojeće resurse u tom gradu, ili samo na one koji nisu u skrovištu... Znate što želim pitati...
    Ako su igraču svi resursi u skrovištu, hoću li ukrasti išta ili samo 10% OD resursa koji se nalaze van skrovišta? Ako ih ima izvan...

Malo je kasno pa nemojte zamjeriti što pišem zbunjujuće...:(

Slične teme

1. Čemu sluze doline?
    By ivanovskyy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 28.03.09, 16:03
  2. Sto dobijem istrazivanjem napustene doline?
    By kingone in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 24.03.09, 21:11
  3. Napuštene doline??
    By stetocina in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 27.01.09, 07:22
  4. pljačkanje napuštene doline
    By MixEN in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 16.06.08, 21:21

Pravila postanja