Stranica 2 od 133 PrvaPrva 12341252102 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 1323

Tema: Pitanja: Oaze (napuštene doline)

kresimir
    Gost

Uobičajeno napustena dolina

Jel mi moze neko objasnit cemu sluze napustene doline i one zivotinje na njima

Zeder
    Gost

Uobičajeno

Kad dignes herojev dvorac na lvl 10 i imas heroja mozes ga poslat s vojskom u istrazivanje te oaze...

Nakon nekoliko napada tvoj heroj ce osvojiti oazu i ona ce pridonjeti proizvodnji resursa selu iz kojega je osvojena...

Mozes samo osvojit oazu koja je u krugu od 3 kocke oko tvog sela...

Tip resursa cija ce se proizvodnja povecati ovisi o tipu oaze(napustene doline)...

Ako ti jos nesto nije jasno ili ako hoces vidjet sve tipove oaza pogledaj tu: http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=556

Her Cindric
    Gost

Uobičajeno oaza

Kad idem osvojit oazu. Jel mi se to onda broji kao da imam novo naselje (i dali mi trebaju oni kultruni bodovi za to).
    Ili mi sam od tam dolazi posaljika sirovina ili kak vec?
    Jel mi moze netko to bojasnit akk ide to s oazom?

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Ne broji ti se kao novo naselje niti ti trebaju kulturni ili nekulturni bodovi, a uz to ništa se ne šalje "poštom" ili kakogod.

Samo ti pojača proizvodnju jednog ili dva resursa (ovisi o tipu oaze i vidiš po slici, npr. ako je smo zeleno to će ti povećat samo drvo, ako je miksano sivo i žuto, onda će ti povećat proizvodnju željeza i žita) za 25%.

E ovo je bitno, ne može bit bilo koja dva resursa kombinirano, nego ako ima dva resursa onda je jedan od ta dva uvijek žito.

Da ne pitaš i ovo - svako tvoje naselje može imat "podjarmljeno" maksimalno 3 oaze.

EDIT: Ma da dodam imaju i ove sa dvaput po žuto, dakle što povećavaju proizvodnju žita za 50%. Kako jedna takva izgleda evo ti imaš primjer na karti na koordinatama -91:-88
    Uređeno od strane Extremist (17.09.07 um 21:59 Uhr)

Deviant
    Gost

Uobičajeno

potreban ti je dvorac heroja
    na 10 lvl-u mozes osvojiti jednu oazu; na 15 lvl-u dvije; na 20 lvl-u tri

da bi osvojio oazu moras je napadati nekoliko puta sa herojem
    oaza se pripaja onom naselju iz kojeg je heroj poslan

oaze koje mozes pokoriti moraju biti u radijusu od tri polja od tvog sela
    samo centriraj svoje selo na mapi i oaze koje vidis na tom dijelu mape mogu biti tvoje
    (ne vrijedi ako imas plus racun jer njegovo koristenje povecava mapu)

bonus oaze se dodaje osnovnoj proizvodnji, ne onoj kojoj su vec pridodani drugi bonusi

Her Cindric
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    Ne broji ti se kao novo naselje niti ti trebaju kulturni ili nekulturni bodovi, a uz to ništa se ne šalje "poštom" ili kakogod.

Samo ti pojača proizvodnju jednog ili dva resursa (ovisi o tipu oaze i vidiš po slici, npr. ako je smo zeleno to će ti povećat samo drvo, ako je miksano sivo i žuto, onda će ti povećat proizvodnju željeza i žita) za 25%.

E ovo je bitno, ne može bit bilo koja dva resursa kombinirano, nego ako ima dva resursa onda je jedan od ta dva uvijek žito.

Da ne pitaš i ovo - svako tvoje naselje može imat "podjarmljeno" maksimalno 3 oaze.

EDIT: Ma da dodam imaju i ove sa dvaput po žuto, dakle što povećavaju proizvodnju žita za 50%. Kako jedna takva izgleda evo ti imaš primjer na karti na koordinatama -91:-88
    pretpostavaljam da prvo trebam pobit zivotinje prije neg sto to ostan e moja oaza

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Moras napasti oazu s vojskuom i herojem da bi postala tvoja. Ako je oaza od nekoga drugoga igraca onda ovisi koliko on ima svojih oaza ukupno!

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Her Cindric Vidi post
    pretpostavaljam da prvo trebam pobit zivotinje prije neg sto to ostan e moja oaza
    Dobro pretpostavljaš - to sam već odgovorio u drugom threadu o oazama negdje ispod.

Ovo što je hzg napisao... Ako je oaza od nekog drugog igrača, mora se napasti s herojem onoliko puta koliko taj igrač ima oaza sveukupno da bi postala tvoja. Znači ako igrač ima 3 oaze, tvoj heroj mora jednu napast 3 puta da bi ju osvojio.

Deviant
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    Ako je oaza od nekog drugog igrača, mora se napasti s herojem onoliko puta koliko taj igrač ima oaza sveukupno da bi postala tvoja. Znači ako igrač ima 3 oaze, tvoj heroj mora jednu napast 3 puta da bi ju osvojio.
    nije bas tako

prvo treba unistiti svu obranu, a onda napadati sa herojem kako bi osvojio oazu
    i to sljedeci broj put:
    - ako igrac ima jednu, potrebno je napasti tri puta sa herojem
    - ako igrac ima dvije oaze, dva puta
    - ako igrac ima tri oaze, jednom
    Uređeno od strane Deviant (18.09.07 um 19:36 Uhr)

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Da deviant ti je tocno ovo napisala, ako je netko vec vlasnik oaze.
    Uređeno od strane hzg (19.09.07 um 00:46 Uhr) Razlog: ispravak

Slične teme

1. Čemu sluze doline?
    By ivanovskyy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 28.03.09, 16:03
  2. Sto dobijem istrazivanjem napustene doline?
    By kingone in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 24.03.09, 21:11
  3. Napuštene doline??
    By stetocina in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 27.01.09, 07:22
  4. pljačkanje napuštene doline
    By MixEN in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 16.06.08, 21:21

Pravila postanja