Stranica 99 od 133 PrvaPrva ... 4989979899100101109 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 981 do 990 od 1323

Tema: Pitanja: Oaze (napuštene doline)

Neroman
    Gost

Uobičajeno

nisam čitao od početka jer nemam vremena pa ako bi mi netko htio ukratko reći čemu mi služi oaza
    jer neznam šta tamo mogu raditi(zauzeo sam oazu)

Član foruma Konzerva's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Neroman Vidi post
    nisam čitao od početka jer nemam vremena pa ako bi mi netko htio ukratko reći čemu mi služi oaza
    jer neznam šta tamo mogu raditi(zauzeo sam oazu)
    oaza ti daje bonus proizvodnji.....

Neroman
    Gost

Uobičajeno

jel smijem napasti sam sebe u oazu? jel tamo ima resursa jer sam vidio da kad me napadaju da maznu resurse a ako ja napadne jel budem maznuo rese od sebe ili ne?

zany
    Gost

Uobičajeno

jel smijem napasti sam sebe u oazu? jel tamo ima resursa jer sam vidio da kad me napadaju da maznu resurse a ako ja napadne jel budem maznuo rese od sebe ili ne?
    Ali nemozes maznut svoje resurse...kad su tvoji

Mislim mozes ti sebe napast, ali onda ces ubit vojsku koju drzis tamo, sto ti bas nije pametno a ti resursi su ionako tvoji...

Član foruma pero.o's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

krivo receno ti mozes iz oaze vojsku poslat u selo i da u oazi nemas vojske tako da neces nikoga ubit a u oazi ne mozes potrosit rese vec u gradu pa mozes poslat pljacku iz grada na oazu pa da uzmes te rese da ih potrosis u gradu to neki rade kada je neophodno ali to nije nesto posebno puno resa

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

kada pljackas oazu ukrades 10% resursa iz grada koji drzi tu oazu, kada bi opljackao sam sebe, ukrao bi iz svog grada 10% resursa i opet ih vratio u njega

Član foruma Leta's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

kada napadas svoju oazu iz grada kojem je pripojena ta oaza uzimas si 10% stanja skladista u tom trenutku, ako napadas svoju oazu koja je pripojena drugom gradu opet uzimas samo 10% stanja skladista u tom naselju.

ti resursi su vec tvoji i ne ulaze u statistiku opljackanih ressa. no medjutim kada tebi oazu napadaju, uzimaju ti 10% stanja skladista naselja kojem je pripojena i oduzima ti se od opljackanih ressa u statistici pa cak mozes imati i minus opljackanih ressa.

sprijeciti pljacke vlastitih resursa preko oaza mozes tako da praznis si skladista ili da jednostavno opljackas minutu prije njega vlasititu oazu i on na taj nacin ne kupi nista. no to je moguce samo u slucaju da si cesto online i vidis upucen napad na oazu na vrijeme.

sama obrana oaza je moguca ukoliko zaista imas toliko deffa viska da ubijes off s kojim te farma ta osoba. u oazama nemoj drzati off pogotovo ne ako ides na duze vrijeme i pogotove ne bez izvidnice sto mnogi rade. takodjer mozes vratiti jednakom mjerom pa farmati oaze osobi koja tebi ih farma, nekome ce kad tad dosaditi

sretno
    i nije lako bit i svetica i ku*va sve po potribi kako se namisti u taj cas

Član foruma _eXer_'s Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno ww

Jeli mogu i kako napustenu dolinu da osvojim...molim brz odgovor
    http://www.facebook.com/group.php?gid=299239707113&ref=nf --> Ako imas srce, pridruzi se i ti !

The_Master
    Gost

Uobičajeno

pobi sve životinje u njoj pa onda moraš imati dvorac heroja na razini 10 pa sagradiš heroja i pošalješ ga u napad na dolinu i osvojiš a drugu moš na dvorac heroja razini 15 i treću na razini 20
    a napuštenu dolinu onu za selo moraš dvorac ili rezidenciju na 10 pa 3 naseljenika i napraviš si novo selo
    sa rezidencojom moš 2 naselja lvl 10 i 20
    a sa dvorcem 3 lvl 10,15,10

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=1430

ti tutovi su pisani da se smanji otvaranje glupih tema al ne vrijedi....

Slične teme

1. Čemu sluze doline?
    By ivanovskyy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 28.03.09, 15:03
  2. Sto dobijem istrazivanjem napustene doline?
    By kingone in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 24.03.09, 20:11
  3. Napuštene doline??
    By stetocina in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 27.01.09, 06:22
  4. pljačkanje napuštene doline
    By MixEN in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 16.06.08, 20:21

Pravila postanja