Stranica 1 od 133 1231151101 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 1323

Tema: Pitanja: Oaze (napuštene doline)

cel
    Gost

Uobičajeno Pitanja: Oaze (napuštene doline)

Oaze (napuštene doline)

Oaze su mjesta na karti koja vam osvajanjem donose bonus proizvodnju na resurse.

Osvajanje oaza
    Oaze se osvajaju herojem. Kako biste osvojili oazu, dvorac heroja mora biti na razini 10.

Branitelji oaze
    Ako neka oaza nije osvojena, nju će braniti životinje. Što je manji broj životinja u oazi to će se one brže razmnožiti. Možete vidjeti koliko ima životinja u oazi bez izviđanja, jednostavnim klikom na oazu na karti.

Linkovi
    Oaze
    FAQ: napuštena dolina, oaza

U ovoj temi možete postavljati pitanja koja se tiču oaza. Molimo vas da prije postavljanja pitanja pročitate linkove iznad.

--- originalni post ispod ---

Dakle kliknem na neku napuštenu dolinu di obitavaju ajmo reći,3 divlje svinje,2 vuka,2 medvjeda. i sad mi nudi opciju istražiti dolinu. Dakle šta bi se dogodilo da pošaljem 2 legionara tamo? Zanima me heće li se "sukobiti" s životinjama? Kakav je ishod bitke? I zanima me još hoće li naći nešto resursa? Hvala

EDIT: vidjeh sada sličnu temu pa se ispričavam,ali svejedno nisam našao odgovor na moja konkretna pitanja
    Uređeno od strane i542 (14.08.09 um 18:34 Uhr)

Uobičajeno

Tvoji legionari će umrijeti.:cool:
    No inače imaš simulator borbe koji možeš naći u okupljalištu, pa tamo možeš mnogo lakše i brže provjeriti.
    I da, ako ih pobijediš, za što ti treba mala-osrednja vojska dobiješ resurse

Uobičajeno

Citat Citat od newbie Vidi post
    1. Sukobit ce se sa zivotinjama.
    2. Ishod bitke mozes provjeriti koristeci Simulator bitke. Zaginit ce dva legionara da nije normalno.
    3. Da prezive, donijeli bi resurse. Svaka oaza cini mi se ima po 400 od svih resursa.
    Cisto sumnjam da vec imas vojske da odjednom to isprazne.
    Ovo je bar koliko sam ja dosad shvatio buduci sam novi ovdje pa tek probam.
    Sve si točno rekao, no mislim da sam negdje vidio da što je veća obrana oaze to ima više resursa, i da i oaze kao i gradovi dobivaju resurse po satu i da se svakog dana ili tako nešto stvaraju čudovišta sve jača i jača proporcionalno količini resursa, te da su resursi neograničeni.

cel
    Gost

Uobičajeno

Znači,recimo u daljoj budućnosti kad ću imat vojsku,jel bi moglo biti isplativije onda poslati vojsku u oazu di su neograničeni resursi koji se akumuliraju nego nekoga napast?

Uobičajeno

To je samo teorija na koju sam naišo,i prema njoj se resursi sporo akumuliraju, tako da je 400 zapravo puno, pa ti se nebi isplatilo, jer su ist tako životinje nadnaravno snažne, i puno bi vojnika izgubio.

cel
    Gost

Uobičajeno

da,kasnije 400 resursa opće neće biti puno. sad bi lijevo jaje dao za to.

mariik
    Gost

Uobičajeno

ma krodžine opet ti neke svoje teorije iznosiš, oaze mogu imat maksimalno po 400 svakog resursa, bez obzira koliko je živina u njima i triba in za popizdit puno vrimena da se ponovo napune, ja san proba tako zarađivat na slo serveru i ne isplati se (osim ako baš oćeš nabit štagod iskustva heroju)

Uobičajeno

Citat Citat od mariik Vidi post
    ma krodžine opet ti neke svoje teorije iznosiš, oaze mogu imat maksimalno po 400 svakog resursa, bez obzira koliko je živina u njima i triba in za popizdit puno vrimena da se ponovo napune, ja san proba tako zarađivat na slo serveru i ne isplati se (osim ako baš oćeš nabit štagod iskustva heroju)
    Da nije bilo teorija ni ti nebi mogo sad pisat o mojim teorijama po forumu.
    I ja sam mu reko da se ne isplati, pogotovo kad razmisliš šta jedan slon može učiniti:eek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

Citat Citat od mariik Vidi post
    tocno,oaze imaju max 400 svega,ne neograniceno i bez obzira na zivotinje.tocno je da se zivotinje stalno stvaraju,mislim svaki tjedan ili svakih nekoliko dana,nisam siguran sto se toga tice.a sad nisam bas siguran koliko se cesto pune,znam da je ili na brzom ili na obicnom serveru bilo svaki sat,ali nisam siguran gdje od ta 2

mariik
    Gost

Uobičajeno

ma ja nisan moga ni nakon cilog dana uvatit po 400 svih resursa pa san odusta, a živine se kotile svako par sati...

Slične teme

1. Čemu sluze doline?
    By ivanovskyy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 28.03.09, 15:03
  2. Sto dobijem istrazivanjem napustene doline?
    By kingone in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 24.03.09, 20:11
  3. Napuštene doline??
    By stetocina in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 27.01.09, 06:22
  4. pljačkanje napuštene doline
    By MixEN in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 16.06.08, 20:21

Pravila postanja