Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 30 od 30

Tema: Pitanja: Fair Play

Član foruma FNM's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dudy Vidi post
    .Jer u travianu on djeluje kao program koji zaustavlja botove..
    Ako sam dobro shvatio - ne.
    On djeluje kao gnjavaža scripteru/boteru. Pojavit će se samo ako je bot na accu.
    Uređeno od strane FNM (23.03.10 um 11:08 Uhr)
    di di o dot com - clicky clicky!

Uobičajeno

Citat Citat od FNM Vidi post
    Pojavit će se samo ako je bot na accu.
    Ako igra zna da postoji bot onda CAPTCHA nema smisla, jednostavno bi se kaznjavali. Pojaviti će se ako se sumnja na bota. Mene interesira ako netko ima screenshot da vidimo kako bi taj CAPTCHA izgledao... (ingame)
    Opomenut jer sam nazvao igrača "smrdljivim".

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

buduci sam poslao poruku a nisam dobio odgovor postavit cu i ovdje nekoliko pitanja vezanih uz fair play. naime kako su uvedeni programi koji otkrivaju skripte i botove mh-ovi se time vise ne bave ( ne bave u smislu kontroliranja acc-ta na onaj stari svima poznati nacin). moje prvo pitanje je kako kontroliraju multiacc-te? znam da program sam blokira nedozvoljene radnje poput medjusobnog pushinga dva acc-ta sa iste adrese ili sitera. sta se dogadja kad nema medjusobnog pushinga? da li to znaci da multiacc-ti tako ostaju neprimjeceni (jer je sve legalno) i znaci li to da je na taj nacin moguce imati i 30 acc-ta? pitam jer imam iskustvo s odredjenim igracem koji mi je u razgovoru priznao da ima dva acc-ta( dapace na svakom serveru) i da mu mh ne moze nista jer nema medjusobnog pushinga. kome trebam prijavit tako nesto i dali je opce moguce ocekivat neke sankcije za doticnog s obzirom da nije u prekrsaju sto se tice pushinga tih acc-ta?
    Uređeno od strane nikson (26.03.10 um 01:43 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

MH to moze vidjet po IP adresi i svojim drugim alatima..
    Mozes prijavit naravno mhu na tom serveru..

§2.2
    Sa čuvarima računa i/ili korisnicima istog računala smije se trgovati isključivo u 1:1 omjeru. Sredstva se mogu slati u bilo kojoj kombinaciji ili u bilo koje selo. Razmjena resursa mora biti izvršena unutar 48 sati.

Znaci,da ako je on sebi poslao 3k ressa jednom a tamo nije nista vratio da i tako moze logicno skuzit..
    Al oni vjerojatno imaju jos neke svoje alate kojima se koriste za otkrivanje multi acc-a...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

MH to moze vidjet po IP adresi i svojim drugim alatima..
    Mozes prijavit naravno mhu na tom serveru..

§2.2
    Sa čuvarima računa i/ili korisnicima istog računala smije se trgovati isključivo u 1:1 omjeru. Sredstva se mogu slati u bilo kojoj kombinaciji ili u bilo koje selo. Razmjena resursa mora biti izvršena unutar 48 sati.

Znaci,da ako je on sebi poslao 3k ressa jednom a tamo nije nista vratio da i tako moze logicno skuzit..
    Al oni vjerojatno imaju jos neke svoje alate kojima se koriste za otkrivanje multi acc-a...
    To mi je jasno,ali ako nema povrede tog pravila,a igrac ima dva ili cak vise acc,da li je onda ima sankcija, Npr. igram off i imam dva teutonska acc,dolaze natari i imam dva offa i skupim dva arta. Nisam slao niti mijenjao rese medju acc-tima,igram li legalno????Po pravilima naravno ne jer nitko nesmije imat dva,ali kako to dokazat ako nije bilo medjusobnog pusha ili mijenjanja resa?

Banned
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Shega1991 Vidi post
    to se moze i bez bota i skripte...ja mislim da je moguce do 7 napada u sec poslat...nisam vidio da je netko poslao vise bez scripte a ja sam isto uspio 7 poslat
    -.- ja 8

Član foruma zeko :)'s Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Bot je skripta on gradi i farma umjesto tebe ti nista neradis i on ti gradi acc,to je ilegalno i tesko kaznjivo..CAPTCHA je program koji mha obavjestava da taj i taj igrac ima skriptu i onda ga multihunter kazni po propisima..
    alo alo... grijesis... ima raznih vrsti skripti!! napisi u google skripte za travian i vidjet ces sta ce ti sve izbaciti... ja iskreno nikada nisam koristio skriptu za slati napade u sekundi ili za izgradnju naselja... osim za npca... sto ja mislim nebi trebalo biti kaznjivo..
    sema&zeko - - - Petra&Ana
    RHS - - - MPT - - - BoP - - - PC - - - RARE

Član foruma Malla Praseeca's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od malky Vidi post
    kaj si dobio po lampi od TL-a pa pises gluposti :luvz:

ima jedna dobra igra za one koji neznaju gubit a zove se TETRIS
    Malky ne se*i i u tetrisu postoji game over.....
    Ali uvijek može slagati lego kockice....
    http://toddlertoys.files.wordpress.c...-duplo-set.jpg
    Ako žene misle da put do muškoga srca ide kroz želudac, ciljaju previsoko...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ovo sa CAPTCHA je glupost em sto iskace pre cesto iako nemas bot ili skriptu,a meni jutros palim racunar i da idem na nalog iskoci CAPTCHA.E sada pitam ZASTO,cijelu noc ugasen racunar,namam dual,nemam 2 racunara,namam bot igram sa IE dakle namam ni skriptu a on mi se javlja cim sam se logova na nalog,ZASTO?
    Molim odgovor

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

malo kasnim mjesec dana za zadnjim al moram rec da je taj captcha stvarno glupost, malo malo pa mi se pojavi a nemam nikakve skripte ni botove, nista...ja kliknem da si posaljem rese u drugi grad na brzinu, pokaze mi se captch, ukucam ga i odem obavit nesto pa dodjem kroz neko vrjeme dok rese stignu i sta vidim nije doslo, zasto? zbog sugavog captcha, ponovo sve salji i ako ti se opet upali captcha opet ponovo kucaj sve brojke, ista stvar je sa napadima...poludi covjek...

Slične teme

1. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  2. Pitanja: Srebro
    By GL1STA in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 23.03.11, 13:47
  3. Fair Play II. dio
    By floosh in forum Obavijesti
    Odgovori: 0