Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 26 od 26

Tema: IBZ, CN, SVZ vs. LZN, PTSP, NAV - šteta ko planeta

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    gal ovak kak ti kažeš ispada da sam se 4-5 puta zabio što nije istina....kod tebe sam izgubio 70 posto offa...a i probio tvoj gg...kod galaktikusa je ošlo neš mačeva i kata 2 kile mača bez konja i 100 kata ja i nebi nazvo offom i zabijanjem offa...ovo kod n00ba je istina i sam sam to reko...tog se i sramim hehehe što se tiče wargasma njemu sam odmah stisnuo ruku ne čeki...al još jedna stvar tu stoji..vi ste tu izgubili 80 posto deffa kojeg ste imali u toj okolici...i upravo nakon tog mog zabijanja ste vi poklenuli...ispravi me ako griješim...ekipa vas je nastavila katat...ja sam relativno brzo nadoknadio gubitke...uz pomoć arta...a vama jedino sad preostaje selidba...cjelokupno gledajući ja sam i više nego zadovoljan...jedino ovo kod n00ba mi nije trebalo do nekih novih susreta ja te pozdravljam
    Ma apsolutno se slažem s tobom, i ponavljam još jednom da ste napravili odličan posao u čišćenju susjedstva i samo komentiram prepelicu koji kaže da nije bilo otpora, a bilo ga je u skladu sa mogučnostima i sve 5, ali mislim da to nije tema di mi razglabamo o stvarima iz susjedstva; ako se slažete sa mnom

Sve 5 na hvatanju offova, a ostalo po meni ne spada u hoff rubrike pa šta neki rekli o tome

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Sve 5 na hvatanju offova, a ostalo po meni ne spada u hoff rubrike pa šta neki rekli o tome
    Tocno. Stoga, ili o HoF-u ili ide lock

Član foruma Den0's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

lijepo ,velike štete

Jež
    Gost

Uobičajeno

Ajd da malo dignemo temu na noge opet, a znam da će sad opet izbit erupcija....
    Naš tat se malo zaigro, i gle, ko bi reko prošao i malo pokatao našeg dragog kolegu sa suprotne strane, hohoho-a Pa da ne seruckam sa bespotrebnom pričom evo vam report....

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=78974295471

:andjeo:

Član foruma dinamovac's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Jež Vidi post
    Ajd da malo dignemo temu na noge opet, a znam da će sad opet izbit erupcija....
    Naš tat se malo zaigro, i gle, ko bi reko prošao i malo pokatao našeg dragog kolegu sa suprotne strane, hohoho-a Pa da ne seruckam sa bespotrebnom pričom evo vam report....

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=78974295471

:andjeo:
    nego zlato reci nam koji sad multi igras jer jeza vise nema ?
    VIKINZI

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od dinamovac Vidi post
    nego zlato reci nam koji sad multi igras jer jeza vise nema ?
    Ljubavi moja največa, čitaj potpis

EDIT: i nemam blage kakve to veze ima sa reportom, ja ga samo objavljujem uz dopuštenje napadača jer on nema acc na forumu da to sam učini...
    Uređeno od strane Jež (07.04.10 um 21:39 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 38
    Zadnji post: 12.04.10, 14:50
  2. Odgovori: 116
    Zadnji post: 13.02.10, 18:01
  3. Odgovori: 22
    Zadnji post: 11.12.09, 15:25
  4. Odgovori: 34
    Zadnji post: 29.11.09, 21:10
  5. Odgovori: 31
    Zadnji post: 20.11.09, 21:40

Pravila postanja