Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 39

Tema: LZN,NAV,PTSP,SWAT... vs IBZ,CN,SVZ.... šteta ogromna

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

lijepe obrane, osobno me cude "pravi" napadi adminima na off selo sa artom izvidjac. no ako je islo puno fejkova okolo mozda se htjelo napraviti dojam da se ide preuzimati a u biti su zrtvovani admini. to bi bilo mislim prvi put na hr serverima, i akcija bi legendarno uspjela (koliko se vidi deff je bio an mjestu, znaci da drugdje ne bi bio...)

nego usput, ovaj report:
    http://travilog.org.ua/hr/7944730/a5...06b7d2c7c5/2/1

nema rusenja katasima? wtf?

Član foruma dinamovac's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Cestitke boom na samo promociji ... izgubit art i jos se diviti sam sebi :brukica:
    i to jos dok ti je 7 saveznickih gg skatano u istoj akciji i ne znam kolko suporta ... naklon do poda i vidi se kolko vam je stalo do saveznika ... potrosna roba.

Ubacit deff u rupu od 4 sekunde je isto pa skoro neizvedivo ... pa to mogu samo svi. (mala opaska ... tko je slao taj deff ... jer to nije bio tvoj deff)

Ti nemas vise art s kojim si bio duplo brzi i bilo te je jako tesko ulovit, a sad se to malo mijenja ... da zrtvovali smo par offova, al zaboravljas da imamo art za brzu obuku

Za sve koji se cude za napad s adminima na igraca koji ima art izvidjci ... zasto vam nije palo na pamet pitat se di je deff ... zasto smo mi uopce dobili izvjestaje ?

Lijepi pozdrav i igramo se dalje
    VIKINZI

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

i ljudi vi opet nasjednete na njihovu pricu o necem dobrome,boom ili toni daj molim te stavi sad izvjestaje cijele akcije pa nek zaista vide ljudi kako vi pricate price
    Zaista ste smjesni,po meni si izgubio ovdje kao i cijela tvoja koalicija a mi 4-5offova sto je s usporedbi na nasih 70 off igraca a prebrojte svoje off i deff igrace i koliko vas je zaista ostalo pravih u ovom ratu koji nesto mogu
    davno sam rekao vrijeme ce pokazati sve a vrijeme neumitno tece i polako pokazuje omjer snaga samo eto ti svoje okacis i postavi se za nekog sampiona igre a ljude koje smo vam probili a i tvoje suporte ne pokazaes sto je naravno tvoje pravo,jos malo pa ces i ti i cijela ti koalicija :patkica: a vi nastavite pricat svoje pricice i prikazivat se boljima nego sto zaista jeste to nije nas problem bomb

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Ja cu cestitati Boomu na lijepo odradenom defu s obzirom na sve kaj je bilo. Neke sitne propuste kod akcije je iskoristio na dobar nacin i za to mu cestitka. Isto jako pametno defanje s offom di je spasio off selo. mogao je i defnuti art s tim offom.
    Jbga plan se malo promjenio zbog nekih stvari i vjerovatno se sbog tog nije uzelo selo.
    Uglavnom promocija svoje radi, mi dalje idemo igrati. ostali bez par manjih offova, koji ce biti brzo natrag :sjekiraš:
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma Schyzo's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

boomu cestitke na lijepom deffu :101010:
    LOOK IT'S SRĐAN
    ☻/ This is srđan, copy paste him
    /▌ on your profil so he can
    / \ take over Travian forums.
    You've been Srđanized

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od z00ey Vidi post

nego usput, ovaj report:
    http://travilog.org.ua/hr/7944730/a5...06b7d2c7c5/2/1

nema rusenja katasima? wtf?
    ima netko je krivo napravio reporte a neda mi se traziti sad tocno.mislim da je cn rusio riznicu i glavnu, pa dvorac i zitnicu...

Citat Citat od dinamovac Vidi post
    Cestitke boom na samo promociji ... izgubit art i jos se diviti sam sebi :brukica:
    i to jos dok ti je 7 saveznickih gg skatano u istoj akciji i ne znam kolko suporta ...
    pa ti najbolje znas kak se gubi taj art jel tako pa ako nije uspjeh nekome razvaliti 190k offova u hrani onda ne znam sto je ali naucit ces mlad si...
    pa objavi te vasu akciju nitko vam ne brani... nije objavljena ni nasa akcija od ne davno na mamba, te danasnja na kafku pa sto.... ucite se igrati, a ne mojte samo kukati...

Citat Citat od YNWA Vidi post
    ......
    s cime se ti pucas svi repoti koji su isli na mene su prikazani... ali gadno je priznati da si nekoga podcijenio i jos se zabijes ajde bit ce bolje sutra...
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma dodo.'s Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Super :dance:
    s1 ibz-army s2 dodo to mi je ime

Član foruma -IMPERATOR-'s Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dinamovac Vidi post
    i to jos dok ti je 7 saveznickih gg skatano u istoj akciji i ne znam kolko suporta ... naklon do poda i vidi se kolko vam je stalo do saveznika ... potrosna roba.

Ubacit deff u rupu od 4 sekunde je isto pa skoro neizvedivo ... pa to mogu samo svi. (mala opaska ... tko je slao taj deff ... jer to nije bio tvoj deff)

Ti nemas vise art s kojim si bio duplo brzi i bilo te je jako tesko ulovit, a sad se to malo mijenja ... da zrtvovali smo par offova, al zaboravljas da imamo art za brzu obuku

Za sve koji se cude za napad s adminima na igraca koji ima art izvidjci ... zasto vam nije palo na pamet pitat se di je deff ... zasto smo mi uopce dobili izvjestaje ?

Lijepi pozdrav i igramo se dalje
    kao prvo čestitke boom-u , napravio je isto šta bi i ja , jer zašto ne žrtvovat off za off selo. mi kao koalicija nakon ove akcije smo u velikom minusu,otišlo dosta offova dok je na gubljenje arta otišlo 200 kopalja, da kažem nešto u vezi brže obuke. Sa brzom obukom nećemo brzo dignut offove jer nema pauze u micanjuarta , a isto tako nema vremena za proizvodnjom toliko resursa , nerazumijem zašto se čudite slabom dolasku resursa igraču sa artom, pa pogledaj malo, pauza mora bit , pa makar bila 2 dana , resi se moraju nakupit...

EDIT : mislim samo na akciju na Boom-a , nisam baš u toku neznam koliko se kršilo OM
    Uređeno od strane -IMPERATOR- (10.04.10 um 14:14 Uhr)
    exS2- Imperator_13 [SYN]
    S1 - B R I S A Č [IBZ]

Član foruma Mr AlcoHell's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

savršeno ubacivanje deffa! svaka čast boom
    Kada zvijezde se stvore, vidim kako gore, tek oči Annabel Lee.

Banned
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od -IMPERATOR- Vidi post
    kao prvo čestitke boom-u , napravio je isto šta bi i ja , jer zašto ne žrtvovat off za off selo. mi kao koalicija nakon ove akcije smo u velikom minusu,otišlo dosta offova dok je na gubljenje arta otišlo 200 kopalja, da kažem nešto u vezi brže obuke. Sa brzom obukom nećemo brzo dignut offove jer nema pauze u micanjuarta , a isto tako nema vremena za proizvodnjom toliko resursa , nerazumijem zašto se čudite slabom dolasku resursa igraču sa artom, pa pogledaj malo, pauza mora bit , pa makar bila 2 dana , resi se moraju nakupit...

EDIT : mislim samo na akciju na Boom-a , nisam baš u toku neznam koliko se kršilo OM
    evo napokon netko realan s druge strane,svaka čast...a kaj se tiče pusha pa koliko sam vidio dok sam imao ulaz kod vas stvar je slijedeća....pusha se svaka dva dana drugog igrača i "mali" igrači se ni ne mogu razvijat kako spada ....ali zato glavešine tipa dinamovca imaju offčine i face su....bljak...za mene je veča faca meduza koji je ovo pobio :

http://travian-reports.net/hr/report/47083006cbe

ili tat koji je napravio offčinu bez ikakvog pusha....

nego svi vaši offeri koji dobivaju brdo saveznih resa i žive na grbači malih,poluaktivnih i farma....

Slične teme

1. Odgovori: 25
    Zadnji post: 07.04.10, 21:31
  2. Odgovori: 116
    Zadnji post: 13.02.10, 18:01
  3. [LZN][NAV][PTSP][SWAT]vs[IBZ][CN][SVZ]
    By toni2222 in forum hr1
    Odgovori: 42
    Zadnji post: 30.12.09, 21:27
  4. Odgovori: 22
    Zadnji post: 11.12.09, 15:25
  5. Odgovori: 34