Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 56

Tema: [HARD & Co.] vs ["legende" i BoP] - šteta neka sica

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Reden

:usisava:

Član foruma razigrana bakterija's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Mr AlcoHell Vidi post
    pa valjda će bit nešto od pca na ovom forumu da prokomentira, pošto smo tako loši u napadima a "pro" tako dobar :pece palacinke:

peče se peče
    ne znam zasto imate toliku potrebu ubaciti pc u svaku temu...razlog spominjanja pc-a ovdje ne vidim...osim ljubomore

inace...deff slab...napadaci ocito pogubili ovce...

p.s. i tl mora jednom nesto odraditi za prolaznu ocijenu...ni oni se ne mogu svaki put ostati na zidinama...

Član foruma Mr AlcoHell's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post
    ne znam zasto imate toliku potrebu ubaciti pc u svaku temu...razlog spominjanja pc-a ovdje ne vidim...osim ljubomore

p.s. i tl mora jednom nesto odraditi za prolaznu ocijenu...ni oni se ne mogu svaki put ostati na zidinama...
    a čuj deff je skupljen u kolko je skupljen, nije bilo lako skužiti di će ni kaj će. a i nije bilo puno vremena.
    ma spominjem pc misleći na tebe kad znam da uvijek voliš pisati tj komentirat pa evo, drago mi je da si došao i komentirao, just that
    Kada zvijezde se stvore, vidim kako gore, tek oči Annabel Lee.

Član foruma Mr Alcohol's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od razigrana bakterija Vidi post

Ok, nije morao spominjati PC, i ne vidim razloga zašto vas je spominjao.. Ali, zašto takvi komentari? Ti bi u par sati više deffa skupil? Lord je dosta udaljeni od glavnih deff igrača. I ovo da moramo i mi jednom proći, stvarno ti nije na mjestu.. Ispadaš totalna seljačina, nije mi namjera vrijeđati nekoga, ali mislim stvarno.. Oke, shvatili smo, PC i ti ste najbolji, a mi svi ostali smo budale koje ne znaju igrati. :blink:
    Uređeno od strane Mr Alcohol (15.04.10 um 16:07 Uhr)
    Svaka umjetnost je krik slobode!

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

defa je bilo koliko je tribalo bit
    i svaka čast(iako uvik kod defa triba vidit i kako su fejkovi išli,tj.da li je zalsuga na branitelju ili je napadać loše organizira napad...
    offovi i nisu nešto (probijać bez konjice i sa 260 ovnova na teutski zid,pa da i nije bilo defa nisam siguran da bi zid pa na 0)
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma zeko :)'s Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

sve u svemu... ovo je prekrašno zao mi je sto i ja nisam sudjelovao, al bit ce i tome prilika )

Banned
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

yo quiero fumar ili otišla vojska u dim..meni drago da se legende oporavile, samo tako dalje
    zaebano je kod takvih akcija di ide puno offova, ili treba dobro fejkat ili treba ići sa punom silom ako se
    već gine..da, lako je biti general poslije bitke:pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Danas je posebno divno biti legenda.Eh di je sad onaj sto je najavio raspad tl u roku 3 dana od nasg zadnjeg zabijanja.

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Hehe, da netko je pisao da se ocekuje raspad TL-a. Iako ne znam u kojem savezu je koora. Ja sam vam dao podrsku

Sad kad sam malo prevrtio HoFove vidim da vam je taj GG od rimljanina strasnog trn u oku, nije ovo prvi put da idete na njega. A grad jos stoji. To je samo komentar, malo mi to cudno vidjeti, kod nas na -/- toga nema :lol2:

Član foruma Mr AlcoHell's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    Hehe, da netko je pisao da se ocekuje raspad TL-a. Iako ne znam u kojem savezu je koora. Ja sam vam dao podrsku

Sad kad sam malo prevrtio HoFove vidim da vam je taj GG od rimljanina strasnog trn u oku, nije ovo prvi put da idete na njega. A grad jos stoji. To je samo komentar, malo mi to cudno vidjeti, kod nas na -/- toga nema :lol2:
    njet stari, ovo je drugi njegov gg :lol2:

onaj prije je skatan na 0 ovo je novi :štemer:
    Kada zvijezde se stvore, vidim kako gore, tek oči Annabel Lee.

Slične teme

1. Odgovori: 21
    Zadnji post: 16.07.10, 16:57
  2. Odgovori: 11
    Zadnji post: 04.07.10, 21:11
  3. "Legende" i malo Bop-a vs El Nino(PRO)
    By Axe Effect in forum hr4
    Odgovori: 45
    Zadnji post: 29.03.10, 20:22

Pravila postanja