Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 51 do 56 od 56

Tema: [HARD & Co.] vs ["legende" i BoP] - šteta neka sica

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Norad III Vidi post
    Branitelj tjedna
    Rang Igrač Bodovi
    1. Lord of fumare 61689

Dosad najveći broj obrambenih bodova na cijelom serveru
    netocan navod........:gamer s mišem:

Član foruma Malla Praseeca's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    ijoj ne seri. ja bi reko dobro odrađen posao špija. ali HZG ja mislim da je 2:1 za hard koaliciju, nemoj bit subjektivan

on ima još defa :kolutaočima:
    Zanimljivo je kak slabijii savezi uvijek vide špijune i zavjeru tam di ih nema, te stvaraju paranoju i neke podjele među sobom....
    tak je bilo i na prošlom serveru, a paranoja je išla čak do te mjere da se mislilo da se gleda kroz prste onima koji igraju s goldom....
    sva sreća da nisam dio vaše nepobjedive koalicije i da sam videl i drugu stranu medalje...
    btw iz aviona se vidlo da idete na fumarea jer vam je akcija bila na totalno nerazrađena, a one pilotove kate bez offa mi nisu jasne, ja sam to napravil jednom i to kad sam travian igral 4 mjeseca i prvi put ih razvil....
    Ako žene misle da put do muškoga srca ide kroz želudac, ciljaju previsoko...

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Danas je posebno divno biti legenda.Eh di je sad onaj sto je najavio raspad tl u roku 3 dana od nasg zadnjeg zabijanja.
    Tu sam. Ali nisam to proglasio samo zbog zabijanja, nego je tih dana došla nova direktiva o korištenju botova. Možda poslijednja osoba koja je postala prije mene ima nešto za reći o tome.
    Opomenut jer sam nazvao igrača "smrdljivim".

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Malla Praseeca Vidi post
    Zanimljivo je kak slabijii savezi uvijek vide špijune i zavjeru tam di ih nema, te stvaraju paranoju i neke podjele među sobom....
    tak je bilo i na prošlom serveru, a paranoja je išla čak do te mjere da se mislilo da se gleda kroz prste onima koji igraju s goldom....
    sva sreća da nisam dio vaše nepobjedive koalicije i da sam videl i drugu stranu medalje...
    btw iz aviona se vidlo da idete na fumarea jer vam je akcija bila na totalno nerazrađena, a one pilotove kate bez offa mi nisu jasne, ja sam to napravil jednom i to kad sam travian igral 4 mjeseca i prvi put ih razvil....
    EDIT kolko god neko reko drukčije, goldašima se katkad i progleda kroz prste, doduše i sam sam golder, al budimo realni takve igrače treba zadržat, ipak je lova važnije od igre, ili nekome nije...?

ah naša jedna akcija je bila neizrađena, a vaše na snješka i el nina :cvijece i proljece:
    a da ne govorim u multi accevima, al ionako mh ništa ne radi a na onu mail adresu niko ne odgovara (još jedan dokaz kolko je igra bitna). i nemorate sad replicirat "dokaži da imamo multi acc" 'pa znate vi sami ko i kolko ima
    Uređeno od strane Superhik (16.04.10 um 09:13 Uhr)

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Rasprava nevezana uz HoF prebačena u CHAT temu

Lp
    Valerossi
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

pozz svima!! da ne ttrazim sad postove,oni koji su komentarisali da je 2:1 za hard &PRO, grdno su se prevarili. TL se zakucao 3 puta do sad. pro je tako otprilike isto,samo zaboravljate pojedinacne akcije koje su dosta bitne s obzirom da pro ima 5 igraca i od toga 3 offera. prvi tetija se zakucao kod marxa 3 puta do sad sto samo ja znam jer sam bio sitter i dovalcio deff. i pomalo ubacivao pred kate i staresine. svaki put kad je krenuo,ili se zakucao do kraja ili je ostao na 500 sekira.... to nije igra,to je samo trcanje grlom u jagode. a to sto se TL zakucao,zakucao se jer se nije znalo ko vise voli PRO a ko TL kad se snjesko i kompanija odvojili. a ovo sad sto se desilo kod fumare bilo je previse ocigledno,samo ako je neko obratio paznju. ja sam jos dan pre toga rekao da ce 99% sigurno da krenu na LORD OF FUMARE. i tkao je i bilo.

1.losi fakovi.
    2.isli su na najpristupacnijeg igraca
    3.nisu dobro poslali napde (poslagali)
    4. POKUSALI SU DA RUSE FARMU SA 13 LVL SA 30 KATA :blink: I TO DUPLI NAPAD !!! :eek:
    5. KATE SU SLALI BEZ IMALO PODRSKE (CAK NI 10 PESAKA NISU POSLALI)
    6.KONJICA SE IZGUBILA....
    7. NISU RACUNALI DA I AKO STIZE NEKI DFF NA VREME,STIZU DRUIDI I PALADINI KOJI SU SUVI DEFF OD PESADIJE A ONI SAMO SA TIM I KRENULI

P.S. OVO JE BRUKA KAKO JE LOSE IZVEDENA AKCIJA!!!!!!
    dok sa druge strane (~TL~ & BoP) :

1. slozno su slali deff
    2. nisu ga ni malo zalili.
    3. POTPUNO SMO PROCITALI NAMERE harda.
    4. dobro smo sad vratili .....

na osnovu svega ovoga rekao bi da je ovo MINIMUM 3:2 za ~TL & BoP

sad cete dobiti temu napada na tetiju pa izvolite vidite kako se napada i sa cim se napada i kako se slazu napadi!!!!

~TL~ & BoP DO POBEDE !!!!!!!!!!! :cowboy:

Slične teme

1. Odgovori: 21
    Zadnji post: 16.07.10, 16:57
  2. Odgovori: 11
    Zadnji post: 04.07.10, 21:11
  3. "Legende" i malo Bop-a vs El Nino(PRO)
    By Axe Effect in forum hr4
    Odgovori: 45
    Zadnji post: 29.03.10, 20:22

Pravila postanja