Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 52

Tema: 1.Bojna vs THE i obrnuto (šteta-katastrofa)

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

tko se zakucao ima se pravo i ljutiti... pala: bravo bojna i opet zovite... :tough:

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Normalnofobija Vidi post
    tko se zakucao ima se pravo i ljutiti... pala: bravo bojna i opet zovite... :tough:
    hahaha... pa ako ništa mi offova imamo još napretek... što za bojnu baš i nisam siguran... nekih 10-ak smo uhvatili ovaj i prosli tjedan... stoga znači ostalo je još 10
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

pozdrav ljudovi...ajd da i ja jednom nesto napisem... clown

Citat Citat od robi-laziale Vidi post
    Oprosti Okrame, ali koliko sam upućen koalicija THE reporte na forum ne stavlja još od početka servera... što znači da bez naše suglasnosti reporte nisi smio staviti ovdje, jer zbilja ne znam od koga si suglasnost dobio
    pitanje jedno...dajte mi jedan dobar razlog zasto ekipa s drugih koordinata i s drugih hr svjetova nebi vidjeli najjaci fajt na s1?...sta se bojite da neko drugi nebi vidio da ste popusili pola svojih offova u tjedan dana ili neki drugi razlog... pala:

Citat Citat od robi-laziale Vidi post

A ova konstatacija da je srušeno 10ak glavnih gradova THE grupacije, molim samo navedite koji su to da se zajedno smijemo (osim SHARKYA, mene, Durex Duracell i Tapira - i to nijedan na 0), jer sam dobivao sve reporte od malih igrača kojima su rušeni glavni gradovi i zbilja nisam shvaćao zašto to radite, poslije sam shvatio da im želite srušiti moral da odustanu ili šta već, ali vjeruj mi, u THE je malo onih koji bi nakon katanja odustali
    i mali igraci su igraci koji mogu napravit 10k deffa u igri...neznam zasto se nebi trebali napadat...

btw. 1.Bojna lupi gg ili barem posteni support, za razliku od nekih vasih koji "kataju" selo od 100 popa i to po nekoliko puta...

http://travian-reports.net/hr/report/604046f3b10 pala:

ugodan vam bio 1.MAJ...
    do sljedecih akcija...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

imam pitanjce a zašto se nebi smijeli stavljat hofovi ?

mi sa ++ ih stavljamo pa ono sta je zamimljivo i vrijedi vidjeti mišljenja sam da treba podjelit sa drugima...
    s1- long

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    fali vise njih i ja ljepo zamolio nixona javno da nam ih prosljede da sve stavimo i vase rusenje gg od DOC i Flo koje je predhodilo ovme svemu al on kaze vi to neradite pa smo stavili sto imamo...slobodno ih stavi sve tu pa nek ljudi vide kao i ovo zadnje zabijanje od Ange-ou-Demon i SHARKY31
    Nemam ništa protiv da objavljujute , što se mene tiće slobodno ... a ova zadnja rečenica - to je tebi zakucavanje ??
    Meni je to uspiješna akcija GG je rušen , a off se vrati za manje od 2 tjedana
    Samo se nemojte previše k* tu i uzdizat si krila .

Citat Citat od juco Vidi post
    pozdrav ljudovi...sta se bojite da neko drugi nebi vidio da ste popusili pola svojih offova u tjedan dana ili neki drugi razlog... pala:
    Očito nisi dobro informiran , uglavnom sve će doči na svoje a ovo pola ofova ...mogu ti se samo slatko nasmijati ,pa skinuli ste 4-5 ofa i to extra velikih . Šta misliš da smo na to spali da imamo tako malo off igrača

Član foruma The zona's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

ajde sta ima veze ako se stavi nes na forum....
    trebali bi to raditi stalno, neka ljudi vide da ima akcije, da se nesto dogadja, a ne da svi misle da se nista ne dogadja.... zato i je svakim danom sve manje igraca na serveru....

vec su pocele temperature iznad 25 stupnjeva.... ko je lud da bude u kuci... hehe
    laptop i na terase LOL

cestitam bojnoj na ulovljenim ofovima....
    i sada ispada jao bojan ih je ulovila vamo tamo u prednosti su itd...

bas zbog toga sam za to da se objavljuju HOFOVI sa obiju strana, da se vidi da se lupa i sa jedne i sa druge strane, i da se gine na obe strane

i opet cestitke bojnoj na defanju kneza jucer, iako nisu skupili dovoljan broj deffa da zaustave prvi off, ali dobrano su ga osakatili
    a zao mi je sta 2 igraca nisu mogla slat i sto je gusar zakasnio 18 min pa je na kraju izgubio off.
    zato je selo ostalo na 55 popa, a ne na 0 ;(

ali barem se je golda potrosilo ehhehe

sve u svemu, idemo dalje i stavljajte HOFOVE

cestitke bljesku na prinovi..... TATA treba da castis...)
    :pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:
    prvi s3 germaniaAYO2, s1 đon germa nekad bio
    http://i30.tinypic.com/33bpnaq.jpg

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post

Očito nisi dobro informiran , uglavnom sve će doči na svoje a ovo pola ofova ...mogu ti se samo slatko nasmijati ,pa skinuli ste 4-5 ofa i to extra velikih . Šta misliš da smo na to spali da imamo tako malo off igrača
    pa nisam dobro informiran...kak i mogu bit kad nisam u vasem savezu i neznam stanje offa...
    tako se prica...a na vama je da to potvrdite ili opovrgnute s primjerima... :na karte:

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

robi, očito sam te dirnuo u žicu... :plesem na kisi: nemrete vi toliko offova napraviti koliko ih mi možemo zaustaviti... to je jedina istina, a sve ostalo su floskule... :usisava: pozz svima dobre volje, ostali objašnjavajte što je pošlo po zlu,hehehehe

Član foruma
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Normalnofobija Vidi post
    robi, očito sam te dirnuo u žicu... :plesem na kisi: nemrete vi toliko offova napraviti koliko ih mi možemo zaustaviti... to je jedina istina, a sve ostalo su floskule... :usisava: pozz svima dobre volje, ostali objašnjavajte što je pošlo po zlu,hehehehe
    u pravu si,zaista ne možemo napraviti koliko vi možete zaustaviti....igra riječi
    naime,već je napravljeno koliko vi nikad zaustaviti nečete,dakle,već postoje.........8)

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Bravo ,bravo bojna .. mada ovo je još od prošlog tjedna akcija . :worship: :worship: :worship:

Što toliko modovima treba da odobre hof :štemer:
    nazalost slabo su placeni pa stignu objaviti jedan tjedno, pa moramo cekati u redu iza ibz-a. mislim da je ovo rekord, stavljeno za objavu u ponedjeljak, a objavljeno u petak.
    1.Bojna - Black Legion

Slične teme

1. Odgovori: 55
    Zadnji post: 10.08.10, 00:28
  2. Odgovori: 22
    Zadnji post: 31.07.10, 19:22
  3. Odgovori: 32
    Zadnji post: 08.07.10, 12:35
  4. Odgovori: 52
    Zadnji post: 02.03.10, 13:23
  5. Odgovori: 48
    Zadnji post: 30.10.09, 12:15