Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 52

Tema: 1.Bojna vs THE i obrnuto (šteta-katastrofa)

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Dragon Knight Vidi post
    http://www.travian.com.hr/spielregeln.php

PRAVILA IGRE TRAVIAN

§2.6
    Zabranjeno je objavljivanje vojnih izvještaja bez suglasnoti obaju uključenih strana (napadača i napadnutog).

-> Mene nitko nije pitao za suglasnost što se tiče objave reporta. ff:

Čitaj s razumjevanjem. Pravila koja navodiš se odnose na igru, znači za objavljivanje rapporta na profilu.
    Pravila foruma pak navode da je dovoljan pristanak jedne strane, u suprotnom uvijek bi netko haltao objavu HoF-ova. Izostale bi HoF teme.
    Profesionalnije bi od nas bilo kao što je slučaj na .com-u da se kod objave rapporta ne vidi tko je koga napao i iz kog naselja (pobornik sam toga jer je u interesu igračima da se nedozna njihov off i def olako - imate špije za takve stvari).
    Nebi bilo ni potrebe za zbunjujućim pristankom na objavu u tom slučaju.

Hof-ovi su po meni samo za komentar tipa "yeeeeeeeeehaw !!!". Osim atillinog respektabilnog off-a, ostali su za taj stadij igre u stilu CRO-TT-a (čit. bijedni).
    SHARKY je rušen ? jel nuliran ? yeeeeeeehaw !!!
    Uređeno od strane Zirnitra (01.05.10 um 19:34 Uhr)

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ako se neko selo sada ne nulira,ono se vrati dosta brzo. kroz 7-10 dana sa goldom i manjim pushem vraceno je na staro,dok se off duze vraca mislim. mislim da je bolje smanjiti mete i ici nulirati sela da nestanu offovi nego ovo,no aj

cestitke,lijepa krv

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

ja sam za to da se svi hoffovi objavljuju da se vidi da se ratuje...pa nemamo off i deff bodova toliko tjedno bez razloga i mi i THE sa ekipom....sto se tice offova koliko tko ima pa naravno da imate vise jer do sada THE savez i njegove wingove u zadnjih cca 2 mjeseca samo bojna napada dok sa druge strane na bojnu idu THE sa wingoima i evo sad od neki dan posto su uvidjeli da nemogu sami nam nista pozvali su upomoc i RF savez sa wingovima da nas probaju dotuci, a ja im samo mogu poruciti :welcome:

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen runter

Citat Citat od kakadu Vidi post
    ja sam za to da se svi hoffovi objavljuju da se vidi da se ratuje...pa nemamo off i deff bodova toliko tjedno bez razloga i mi i THE sa ekipom....sto se tice offova koliko tko ima pa naravno da imate vise jer do sada THE savez i njegove wingove u zadnjih cca 2 mjeseca samo bojna napada dok sa druge strane na bojnu idu THE sa wingoima i evo sad od neki dan posto su uvidjeli da nemogu sami nam nista pozvali su upomoc i RF savez sa wingovima da nas probaju dotuci, a ja im samo mogu poruciti :welcome:
    ma šta ti možeš poručit jedino propast i molim dalje sve THE igrače da nekometiraju tu i dalje da neobjavljuju hoffove , a igra bude pokazala koji je savez bolji i samo neka pogledaju analizer kome se crveni....:wanted:

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    platili su nam svakom 5 piva....i čevape
    zinitra nije off slika igrača...več off bodovi....po tvojoj tezi svi na ++ su trube,jer nemaju 50k offa u ovoj fazi igre

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    platili su nam svakom 5 piva....i čevape
    zinitra nije off slika igrača...več off bodovi....po tvojoj tezi svi na ++ su trube,jer nemaju 50k offa u ovoj fazi igre
    pusti zirnitru, on tu već mjesecima bezveze trabunja po svom :cerek::cerek::cerek::cerek:
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od robi-laziale Vidi post
    pusti zirnitru, on tu već mjesecima bezveze trabunja po svom :cerek::cerek::cerek::cerek:
    pa otkad stoji ova HoF tema onda ?
    valjda mi štekaju postavke datuma, joj, joj
    u pravu si, offovi stvarno djeluju kao da su s početka igre
    evo, najdublja isprika zbog trabunjanja :lol2:
    Uređeno od strane Zirnitra (01.05.10 um 23:38 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drogan Vidi post
    nazalost slabo su placeni pa stignu objaviti jedan tjedno, pa moramo cekati u redu iza ibz-a. mislim da je ovo rekord, stavljeno za objavu u ponedjeljak, a objavljeno u petak.
    u ponedjeljak je stavljen na objavu HoF sa potpuno neadekvatnim naslovom i opisom HoF-a, na sto je odmah upozoren poster.

u utorak je okram stavio, te ponovio u cetvrtak kad sam i objavio. objasnio sam na pp da me nije bilo 2 dana, pa eto jos jednom isprike.

no bilo bi mozda lakse da niste primorali zirnitru na ostavku, zar ne? pa sad jedan mod moderira s1 teme.....................

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od maboan Vidi post
    u pravu si,zaista ne možemo napraviti koliko vi možete zaustaviti....igra riječi
    naime,već je napravljeno koliko vi nikad zaustaviti nečete,dakle,već postoje.........8)

:welcome: baš me zanima za što ih onda čuvate,hahaha

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    pa otkad stoji ova HoF tema onda ?
    valjda mi štekaju postavke datuma, joj, joj
    u pravu si, offovi stvarno djeluju kao da su s početka igre
    evo, najdublja isprika zbog trabunjanja :lol2:
    Čudno ali ja tvoj off nisam primjetio na s1!!!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Slične teme

1. Odgovori: 55
    Zadnji post: 10.08.10, 01:28
  2. Odgovori: 22
    Zadnji post: 31.07.10, 20:22
  3. Odgovori: 32
    Zadnji post: 08.07.10, 13:35
  4. Odgovori: 52
    Zadnji post: 02.03.10, 14:23
  5. Odgovori: 48