Stranica 119 od 155 PrvaPrva ... 1969109117118119120121129 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,181 do 1,190 od 1550

Tema: hrx chat tema

Član foruma D4v1D's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od brankec/mr.smith Vidi post
    HA HA HA ... dobar vic ...

,,, mačak je mogao pobijediti samo kad je bio u savezništvu sa svima koji su nešto vrijedili ... a ono ostalo mu je BARUN čistio i održavao u pokornosti ...
    A kako ti znaš da je vic?
    1. hrx - daco 9
    2. hrx - Lord Dacho
    3. hrx - mighti my
    4. hrx - gizmoxxl1
    5. hrx - Kloc

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

vidovit je pa zna da je vic...

ali veliki vidovnjaci kao i on nekad pogrijese

:party::party::to victory::witch:
    Šišam konjsku girvu,kosim pseću dlaku i čupam dlake iz nozdrva majmunima
    Hvala ponude na pp

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

SYN-ovci...odlicno igrate ovaj server, rasturate ALI znate li koji vam je glavni problem? nemate taktiku, ne shvacate da CILJ OPRAVDAVA SREDSTVO i da ce Legija sa svojim deffom opet osvojit WW ma koliko se vi bunili i pricali o casti i ne znam cemu jos ne...nakon ovog servera o vasim ce podvizima znati samo onaj tko pogleda HoF temu, a takvih nece biti puno
    Nemoj da te strah od poraza sprijeci da zaigras! Michael Jordan

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od king z Vidi post
    SYN-ovci...odlicno igrate ovaj server, rasturate ALI znate li koji vam je glavni problem? nemate taktiku, ne shvacate da CILJ OPRAVDAVA SREDSTVO i da ce Legija sa svojim deffom opet osvojit WW ma koliko se vi bunili i pricali o casti i ne znam cemu jos ne...nakon ovog servera o vasim ce podvizima znati samo onaj tko pogleda HoF temu, a takvih nece biti puno
    ma da naravno ... mica maca osvaja server opet .... hehehe :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od king z Vidi post
    Da nepisem 2 puta istu stvar

http://forum.travian.com.hr/showpost...postcount=1156

Znam da je to nekima iz legije tesko za shvatit, al SYN igra ne samo da dode tu i klika kucice offove i onda ih posalje na kraju servera, nego da se zabavi.Kad dodem na skype u syn sobi mogu u bilo koje doba dana i noci nac nkog za razgovor bilo o travianu ili o necem sasvim desetom.Bas me zanima kolko igraca legije moze rec istu ovu stvar

Član foruma markooo's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Blinzeln

Citat Citat od Ja_os Vidi post

Znam da je to nekima iz legije tesko za shvatit, al SYN igra ne samo da dode tu i klika kucice offove i onda ih posalje na kraju servera, nego da se zabavi.Kad dodem na skype u syn sobi mogu u bilo koje doba dana i noci nac nkog za razgovor bilo o travianu ili o necem sasvim desetom.Bas me zanima kolko igraca legije moze rec istu ovu stvar
    ma da, standardna prica
    ali WW je WW, i sve drugo sem toga da ga SYN i uzme je ravno jednoj velikoj nuli
    lako je kucati offove, ipak treba biti umjetnik pa znati dici WW i pobijediti
    [12:45:48] ?????: nemogu oni mene toliko banat, koliko ja multica mogu otvorit

[23:48:00] ????: sad cu *grebat* mater svabima u njemackoj

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od markooo Vidi post
    ma da, standardna prica
    ali WW je WW, i sve drugo sem toga da ga SYN i uzme je ravno jednoj velikoj nuli
    lako je kucati offove, ipak treba biti umjetnik pa znati dici WW i pobijediti
    Potpisujem prvi dio.Svaka budala zna doc klikat off cjeli server i onda nakon par mjeseci kliknit na ww selo i poslat.Sto se drugog dijela tice aj mi molim te objasni umjetnost dizanja ww-a

Ivy
    Gost

Uobičajeno

Da, tu si u pravu, ljeto je i članovi Legije se uglavnom nalaze okolo po plažama, party-ima i slično, u pravu si jako malo su na skypu , osim toga imamo i mobitele

:witch:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ivy Vidi post
    Da, tu si u pravu, ljeto je i članovi Legije se uglavnom nalaze okolo po plažama, party-ima i slično, u pravu si jako malo su na skypu , osim toga imamo i mobitele

:witch:
    Cuj za ljude koji su tolko malo tu stvarno dosta pljackate

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

slusaj majstore, ako ti preko traviana trazis ekipu za razgovor onda je to tvoj problem...nadalje, nije nikome tesko za shvatiti nego jednostavno, pobjede se pamte...ne mozes reci da ti nije bitno da pobijedis a vjeruj mi Legija hoce, jer kako se to tebi cinilo cudno, ta ekipa zna sto radi :pije kavu:
    Nemoj da te strah od poraza sprijeci da zaigras! Michael Jordan

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  3. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3