Stranica 155 od 155 PrvaPrva ... 55105145153154155
Prikaz rezultata 1,541 do 1,550 od 1550

Tema: hrx chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pljuska Vidi post
    nek vam objasni dar & cro koji je u chat sobi voda pf - a o cemu se radi . nisam fulal nist , samo kaj par ljudi ima uvid u to . biti cim tise i to je to .
    a falija si kroz ja dobro znam tko VODI, i frende nikakav P.F.-ovac ne vodi Scorpion

to sto je netko u nekoj sobi, mi djeca nismo i igrali smo u raznim savezima tako da :pivo: gustaj stari

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ne razumijem zbog cega se vi svađate........
    Ja razumijem da bi svatko volio da njegov savez pobijedi,ali ne morate zato vrijeđat i omalovažavat ostale.

Svaki savez ima svoju taktiku,jedni vise vole igrat agresivno,neki povucenije i gledat sa strane sta se događa......Oni sa najvise sreće i ulozenog truda ce pobijedit

Do sad je Syn pokazao da su vrlo jaki i slozni,sto ce ih mozda dovesti do pobjede....Ali to ne znaci da ostali savezi nemaju sanse,,,,,ako se stvari poklope moze i NNN,I legija,ili Scorpion pobijedit,pa cak i Spin

lp,
    Dr.Kica team

Član foruma Valjavec's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Trogy(Dr.Kica) Vidi post
    pa cak i Spin
    :cerek:

Sto podcenjujes spin brate :gamer:
    Tamara je konj

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

e kada ce ovi poceti raditi ww jer vidim nema ni planova tek sela
    kada ce poceti igra :gamer:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Blinzeln

pazi da se ja ne predomislim pa da svi vec zacrtani offovi sa ciljevima ne zavrse na skorpionu . vjeruj da i ovo zamisljeno kao fejk ww od konobara , i od kajli more nestati kao bozjim dahom otpuhano . vodstvo skorpiona vam vodi pf . jer puno vise mi se dopada da ww koji bu uzel server nosi naziv brisac nego bilo kakav pf .
    toni toni..ne veličaj nikog..svi imaju jednake šanse..i to je početak..a ti pluska pazi što govoriš i kako..naše vođe vrlo dobro znaju što rade i vjeruj mi nema PF-OVCA 100 % lijepo pozdrav..

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

da znam ali legija koliko vidim nema niti 1 ww selo e da i ja sam pitao koliko jos trebamo cekati da krenu dizati ww molim lijepo :gamer:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tonitoni10 Vidi post
    da znam ali legija koliko vidim nema niti 1 ww selo e da i ja sam pitao koliko jos trebamo cekati da krenu dizati ww molim lijepo :gamer:
    onda ja neznam di ti gledas ... di ti uopce igras, ili samo ovako u slobodno vrijeme provociras ?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

nek vam objasni dar & cro koji je u chat sobi voda pf - a o cemu se radi . nisam fulal nist , samo kaj par ljudi ima uvid u to . biti cim tise i to je to .

ahahah, ajde pljuska nebulazni, opet pricas gluposti...

Prvo ja i dual smo BIVSI igraci saveza P.F (prgava familija), naglasavam bivsi ...
    imamo ogroman respekt prema tome savezu jer su bili nasa obitelj, nazalost radi gluposti je to tako prestalo biti ali svaki clan tog saveza zna da ima moju osobnu potporu u bilo cemu, i kad zatreba tu sam za njih !

Cromafia NIKAD nije bio vodja P.f saveza, tu duznost obavlja jedan stari lisac pod nickom Sogor
    (respekt za covjeka kao igraca)

dalje nadalje, Cromafia NIJE vodja Scorpion saveza, vec samo ''mudra'' glava koja pomaze i usmjerava taj savez na pravi put, mislim da sam u 2 servera sto sam s njima da sam odradio dobar posao

i zadnje da se razjasni:
    Scorpion savez i P.F savez NEMAJU apsolutno nikakve veze jedni s drugim osim poznastva s prijasnjih servera, niti smo bratski savez niti igramo jedan za drugoga...

i da se na kraju zna:

acc. Dar & Cro je clan vodstva saveza Scorpion i niti jednog drugog saveza sto se tice HRX-a, i to ce ostat tako dokle sam god potreban i voljen, a mislim da jesam

eto, pljuskice, ponovo govorim, ako te ista zanima pitaj lafe stari, nemoj gluposti pisat po forumu...pala:

i mislim da je red da mi kazes koji si nick
    Uređeno od strane Cromafia (15.08.10 um 01:20 Uhr)

Član foruma pljuska's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

dalje nadalje, Cromafia NIJE vodja Scorpion saveza, vec samo ''mudra'' glava koja pomaze i usmjerava taj savez na pravi put, mislim da sam u 2 servera sto sam s njima da sam odradio dobar posao

mislim da ne treba uopce komentirati ovo "usmjeravanje" jednog od najjacih saveza hrx servera . ovo govori sve za sebe . ako skorpione treba usmjeravati , i nema u njima sposobnih i inteligentnih ljudi , onda stvarno vise nisam pametan ROTFL ... priznajem cromafio , razoruzao si me sa ovim postom ROTFL ...

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Raspravu moyete nastaviti u novoj temi:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49674

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema