Stranica 94 od 155 PrvaPrva ... 44849293949596104144 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 931 do 940 od 1550

Tema: hrx chat tema

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Histerija Vidi post
    pa što če vam onda još i špije kad su vam protivnici tako slabašni a organizacija besprijekorna ???
    pa tko ima špije???
    s3-Pattebarnet, s2 Bloodlust

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

pa što če vam onda još i špije kad su vam protivnici tako slabašni a organizacija besprijekorna ???
    ja ne vidim smisao rasprave o istima.
    bože moj, vi imate,oni imaju, to je standardni dio taktike.
    bolje se bavite da nadete tko je ona i plasirate info...
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

lost_boy2
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    ja ne vidim smisao rasprave o istima.
    bože moj, vi imate,oni imaju, to je standardni dio taktike.
    bolje se bavite da nadete tko je ona i plasirate info...
    kako je tema samo aktivna kad je toso tu

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

ajme sad sam se usrao...pričaš koda je ovo igra na život i smrt...sad vidim za koga nisu ovakve igre
    skatat me netko ili ne pa kaj sad..postoji život i izvan ovog ekrana
    neke je ova igra fakat previše obuzela
    zasto svi kad gube najednom imaju rl

ti ne da imas obaveza u rl i radi toga si kao slabiji igrac,ti trebas jos u pijesku kule raditi i uciti od igraca kao sto je syn savez....hehe legija 3 servera kao osvojila,mozda i je,a sta je imala onda potpisano saveznistvo sa svim kvadrantima?:dance::dance:

ocito je jedno syn vas razbija,dobro ne bas vas,ali vase gradove, a sve vam offove pohvatali ovih dana,kaj opet spije?? zato se nevadi na te djecije fore jer ocito si djete...

ovo je samo syn i to ce i legija zapamtiti

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od PeaceMaker Vidi post
    zasto svi kad gube najednom imaju rl

ti ne da imas obaveza u rl i radi toga si kao slabiji igrac,ti trebas jos u pijesku kule raditi i uciti od igraca kao sto je syn savez....hehe legija 3 servera kao osvojila,mozda i je,a sta je imala onda potpisano saveznistvo sa svim kvadrantima?:dance::dance:

ocito je jedno syn vas razbija,dobro ne bas vas,ali vase gradove, a sve vam offove pohvatali ovih dana,kaj opet spije?? zato se nevadi na te djecije fore jer ocito si djete...

ovo je samo syn i to ce i legija zapamtiti
    nemoj tako drug znas da i legija ima svoje adute a evo ga 1 hehe nasmijiti se svi malo

http://speed.travian.com.hr/spieler.php?uid=3512

Član foruma Mid1doJ's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Cestitke svojim saveznicima na katanju Legije...

Sad te vase pretpostavke ko ima spijuna ko ne... Ja iskreno ne znam da li smo se mi sluzili spijunima ali znam da su off sela pala u zaborav( iskreno kao i moje na ex hrxu) i skoro pa sam uveren da LEGIJA ovaj server ne uzimaa... Mislim sami znate da su spijuni sastavni delovi igre... ))

Mada i ovo je letnji server malo ko provodi vremena na netu...

Macak javi se bogte nema te pa te nema...

Jos jednom svaka cast!!!

CHicha Maximus SYN

Član foruma StrawAberry's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

a ne ne vi travijanci se patite za kompom

a kaj se tiče špija...to je bio komentar općenito na špije...samo treba nečiji post bolje pročitati prije nego odgovoriš.

DA NEMA ŠPIJA SVE BI BILO DRUKČIJE.

A moje čestitke špijama stoje, pošto svi hvale scrappya.
    SYN savezu mogu čestitati na hrabrosti da lupe prvi al ne i organizaciji jer to je lako kad sve znaš unaprijed i ideš sve to obaviti znajući da ćeš imati malo gubitaka.
    Tako zna svaki bedak organizirati napade.

Mmmm, pitanjce ... naši offovi putuju do vas, hm, da pogodim, 6,7, 8, neki i 13 sati ....

Dakle, ako mi već imamo špije, koje nam kažu gdje ima deffa, hm ... a šta vi onda radite za to vrijeme dok su nam offovi na putu prema vama ?

Ovaj ... to nije vrijeme za skupljanje deffa ?

Imali smo prilike jučer i danas vidjeti koliko deffa se skupi u selu pred napad koji traje niti 2 sata ... gdje je onda problem izdeffati sela pod napadima u trajanju od "6,7, 8, neki i 13 sati ...."

Ne znam ... sve mi se nekako čini da teorija špija pada u vodu pred teorijom zdrave logike i strateškog promišljanja

kissi kissi :cvijece i proljece:
    ...I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Teorija o špijama pada u vodu...hahahaha

Eto čim smo izašli nas nekolicina iz saveza više nema te samouvjerenosti.
    Od početnih napada samo na glavna sela, sad bez pomoči špija morate fejkati i ostala sela....uh baš mi je žao kaj sad morate uložiti dodatni napor.

Ja vas stvarno ne kužim, tolko opovrgavate te špije da je to presmješno.

p.s. za sve vas koji meni odgovarate za LEGIJU...puca mi ona stvar tko je u kojem savezu ako to do sada niste shvatili. Do sada nisam igrao u legiji niti na jednom serveru jer sam nakon prvog hrxa di sam bio u savezu DM pod nickom cvilidreta pauzirao i nemam poima kaj se događalo u ostalim hrx serverima i nije me niti briga.
    Sve što hoču da kažem a to vidim nekolicini nije jasno...da edit sa ovakvom igrom gdje ti sve odrade špije a ti samo trebaš poslati vojsku nije niti malo ponos i dika kako se vi svi sad k.....

Naravno da će ovo unazadit legiju i da je sad SYN u velikoj prednosti...al na takav način dobiti server nije niti malo časno.

Ajmo sad svi u jedan glas...ma kakve špije, nemamo mi toga, mi se time ne koristimo jer mi smo SYN

Eto tolko od mene, uživajte ljudi u kojem god savezu bili

p.s. netko je rekao da sad imam rl nakon kaj su me skršili...pa za tvoju informaciju još me nisu skršili, al ako i budu ja uvijek ostajem do kraja tako da si ne razbijaš svoju malu glavicu sa time.

a jes ti navalio s tim spyama , i de mal pripazi na izbor rijeci

Shido
    Uređeno od strane shido (11.07.10 um 01:49 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Evo citam ovo i ne mogu da ne komentiram...ne igram vise hrx i nisam bio niti u legiji niti u SYN-u...Histerija-cilj opravdava sredstvo, nije bitno sa spijama ili bez, vazno da je akcija uspjela...je*** casno i posteno kad te protivnik roka i koristi sve sta moze...drugi par postola je to hoces li pricat o tome ili ces sve negirati, ali nije ni bitno SYN-ovci i svi koji se tako smatrate: cinjenica je da je legija osvojila 2 hrx, cinjenica je da je macak majstor bez obzira na vase negiranje i sto ja znam sto, cinjenica je da macak ima taktiku koja radi...e sad, kome ide ovaj hrx ne znam a nije me ni briga, koliko saveznistva ima koji savez nije ni bitno, sve je to stvar taktike i za kraj, ne mogu da ne primjetim da je savez SYN prepun bahatih i napuhanih samoprozvanih IGRACINA koji se kur** po forumu a nisu u stanju reci ni nick u igra...evo pogledajte samo naseg vrlog moderatora Zirnitru kojem je jezik ocito brzi od pameti (i duzi od jos necega, al to sad nije tema razgovora) ...na lijepo pitanje da kaze svoj nick on se poziva na pravilo foruma, koje ne bi bilo prekrseno da i kaze svoj nick...al dobro, sve je to samo igra

zdravi i veseli mi bili
    Nemoj da te strah od poraza sprijeci da zaigras! Michael Jordan

Član foruma Mid1doJ's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od king z Vidi post
    Evo citam ovo i ne mogu da ne komentiram...ne igram vise hrx i nisam bio niti u legiji niti u SYN-u...Histerija-cilj opravdava sredstvo, nije bitno sa spijama ili bez, vazno da je akcija uspjela...je*** casno i posteno kad te protivnik roka i koristi sve sta moze...drugi par postola je to hoces li pricat o tome ili ces sve negirati, ali nije ni bitno SYN-ovci i svi koji se tako smatrate: cinjenica je da je legija osvojila 2 hrx, cinjenica je da je macak majstor bez obzira na vase negiranje i sto ja znam sto, cinjenica je da macak ima taktiku koja radi...e sad, kome ide ovaj hrx ne znam a nije me ni briga, koliko saveznistva ima koji savez nije ni bitno, sve je to stvar taktike i za kraj, ne mogu da ne primjetim da je savez SYN prepun bahatih i napuhanih samoprozvanih IGRACINA koji se kur** po forumu a nisu u stanju reci ni nick u igra...evo pogledajte samo naseg vrlog moderatora Zirnitru kojem je jezik ocito brzi od pameti (i duzi od jos necega, al to sad nije tema razgovora) ...na lijepo pitanje da kaze svoj nick on se poziva na pravilo foruma, koje ne bi bilo prekrseno da i kaze svoj nick...al dobro, sve je to samo igra

zdravi i veseli mi bili
    Ja macka ne smatram za nekog levata.. Njemu coveku svaka cast 2x za redom da njegov WW dodje do 100tke svaka cast samo preteruju ljudi s tim spijunima gore u postu sam vec rekao da je to osnovni deo igre... Hteli mi to ili ne...

LEGIJI prosek dize NNJ zato jos nista nije gotovo...

Chicha Maximus SYN

Slične teme

1. S1 chat tema
    By Dr_Evil in forum hr1
    Odgovori: 8271
    Zadnji post: 15.08.10, 03:03
  2. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  3. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3