Stranica 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 81

Tema: ice cube[SMURF] vs. A_L_L_I-stetu sami procijenite

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

a moj A_L_L_I sta ti sebi umisljas, samo ti igraj ako nemas pametnijeg posla...i potrudit cu se da ti ostanem idol, samo se smiri malo...i sta ste odma po legijama udrili, ovo nema veze s njima...ili se mozda bojis legija pa si zato otisao
    Nemoj da te strah od poraza sprijeci da zaigras! Michael Jordan

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od king z Vidi post
    a moj A_L_L_I sta ti sebi umisljas, samo ti igraj ako nemas pametnijeg posla...i potrudit cu se da ti ostanem idol, samo se smiri malo...i sta ste odma po legijama udrili, ovo nema veze s njima...ili se mozda bojis legija pa si zato otisao
    reci im

jao mali kako bi te ja uhh samo da te nadjem negdje

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

samo me jedna stvar zanima...zasto svi mislite da sam mali?? jedino sta je kod mene manje od vas je vojska...sve ono sta treba bit veliko ipak meni pripada
    Uređeno od strane king z (29.05.10 um 17:00 Uhr)
    Nemoj da te strah od poraza sprijeci da zaigras! Michael Jordan

Član foruma A_L_L_I's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nemirna Vidi post
    Igrači u Oremu su daleko najbolji, izgase acc nakon 20-40 dana i još uz to tvrde da su nešto ROTFL , da je dočekati jednom njih na kraju servera, nemoguća misija za te amtere
    ahahaha
    da, uplasio sam se i ica pa sam se obrisao imas pravo xD
    ona prva sedmica je bila samo da vam pokazem kako se igra , pa sam vidio da ste KLOCEVI i morao sam se izbrisati, jer niste na mom nivou pa da dijelimo server ROTFL (jos ste male mace)
    PS:
    dodji kod amatera da te nauci kako se osvajaju serveri
    Citat Citat od MAGIJA Vidi post
    zato sto vi iz legije nikad dalje od hrx niste vidijeli dodite malo na bax pa se raspitajte za covijeka

ps:a vi ste mi neki igraci citav server klikate tu nema drazi igre klik klik i samo klik i skucate se u ww to zna i svaki njub na travianu kada naucite dodite na bax mozda izdrzite 2 dana

lp
    niger(dartanjaan)
    niger, neka ba sam si rekao da nisu servera dalje od hrxa vidjeli
    nemos se s njima raspravljati kad su klocevi xD

Citat Citat od king z Vidi post
    ja sam si prije umisljao
    ali sad zasigurno znam da sam NAJ i da sam savrsen :cerek:
    a klocko ko je uopste spomenuo legije :S, kolko vidim dartanjaan ih je spomenuo koji uopste nije u Oremo savezu , ali to je cisto da ti dokaze da si KLOC

Nemirna
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od A_L_L_I Vidi post
    ahahaha
    ona prva sedmica je bila samo da vam pokazem kako se igra , pa sam vidio da ste KLOCEVI i morao sam se izbrisati, jer niste na mom nivou pa da dijelimo server ROTFL (jos ste male mace)
    PS:
    Da, naravno da nismo na tvom nivou, pravi igrači završe server, ne igraju dok spucaju off i onda na forumu glumataju da znaju igrati

Prejadno, ali ako si uvjeren da si igrač, sretno u tome da još nekoga uvjeriš u to

Tjedan na HRX-u, pa na SIX-u, pa na bax-u , tko samo nebi poželio igrati uz tebe ROTFL

Drugi put predlažem nick Aliii tjedan

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Da, naravno da nismo na tvom nivou, pravi igrači završe server, ne igraju dok spucaju off i onda na forumu glumataju da znaju igrati

Prejadno, ali ako si uvjeren da si igrač, sretno u tome da još nekoga uvjeriš u to

Tjedan na HRX-u, pa na SIX-u, pa na bax-u , tko samo nebi poželio igrati uz tebe ROTFL

...eto morao i ja da se registriram,posto vidim da se pravite pametni i da napadate naseg A_L_L_I-A ja mora da kazem samo da posto toliko komentirate o njemu i gasenju acc mora da mu se divite,kratko i jasno...ROTFL,jega ne moze svako da ima u savezu takvog ORACA...A_L_L_I:wanted: hehehe,svi smo mi A_L_L_I

Nemirna
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od dino-scorpion Vidi post
    ...eto morao i ja da se registriram,posto vidim da se pravite pametni i da napadate naseg A_L_L_I-A ja mora da kazem samo da posto toliko komentirate o njemu i gasenju acc mora da mu se divite,kratko i jasno...ROTFL,jega ne moze svako da ima u savezu takvog ORACA...A_L_L_I:wanted: hehehe,svi smo mi A_L_L_I
    Da, naravno da mu se divimo, nismo još vidjeli slabijeg igrača, a toliko uvjerenog da zna igrati

Šta jest da jest, tjedan dana zna igrati, dok su tu djeca koja su se regala u 6 ujutro da bi nešto napravila, kad ostanu igrači on je već na drugom serveru

Osim toga volim rajcate freakove , dok ste ovdje manje igrati i više se živcirate

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

svako ima svoje shvatanje igre cilj igre jeste klikati klikati i ww napraviti medjutim neki to neshavataju kao prvi ja

na hrxu smo dosli obrisat slinjonje kao sto ste vi i pogasit vas tako da je to ono sto je nama cilj

mac mac macak macak macak nemirni

to je moj idol

i on i legija

znamo svi kako ste osovojili ova dva servera al da nepricam bzv znaju to stari igraci hrxa

Nemirna
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Guarana! Vidi post
    svako ima svoje shvatanje igre cilj igre jeste klikati klikati i ww napraviti medjutim neki to neshavataju kao prvi ja

na hrxu smo dosli obrisat slinjonje kao sto ste vi i pogasit vas tako da je to ono sto je nama cilj

mac mac macak macak macak nemirni

to je moj idol

i on i legija

znamo svi kako ste osovojili ova dva servera al da nepricam bzv znaju to stari igraci hrxa

ROTFL

Naravno kad ništa drugo ne možete, a na drugom HRX-u sam vidila kako ste nekoga obrisali, bilo je suza suzu goni i plačući napuštanje servera

Ne treba nama Legija, mi te zbrišemo bez njih kao i na HRX2

Mi nismo osvojili, pardon, jesmo kao saveznici HRX2

Član foruma markooo's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Rotes Gesicht

Citat Citat od A_L_L_I Vidi post
    ahahaha
    PS:
    ukratko ROTFL sa naglaskom na :brukica:
    moja draga IGRACINO, da si takav kakav smatras da jesi, ostao bi do kraja, pa bi pokusao da uradis i dokazes da si to sta jesi, a ne ovdje prosipao suplju

:steta:
    [12:45:48] ?????: nemogu oni mene toliko banat, koliko ja multica mogu otvorit

[23:48:00] ????: sad cu *grebat* mater svabima u njemackoj

Slične teme

1. Odgovori: 32
    Zadnji post: 07.07.10, 20:48
  2. Odgovori: 25
    Zadnji post: 16.05.10, 13:27

Pravila postanja