Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 16

Tema: SEXY BV vs Old_Dog ; steta: uzimanje off sela, pa procijenite

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno SEXY BV vs Old_Dog ; steta: uzimanje off sela, pa procijenite

nakon sto je fubar uzeo tri sela luki-tinu(dva uzeo amaterasu,pa prepustio) objavili smo rat savezima APO i WWW .. velikim dijelom je fajt zasad izmedju SEXY BVa i APO , rusi se sto se stigne.

jucer navecer je proradio art za brzu vojsku kod Old_Doga u off selu i nije bilo vremena za cekanje, Old je inace u srcu naseg teritorija i s artom moze posjetiti bilo koje selo saveza u vrlo kratkom roku, s obzirom da ima gotovo sve informacije o nasem savezu moralo se reagirati... skupilo se sto se moglo i odmah se krenulo u akciju... :pije kavu:

windu je isao prvi :
    http://travian-reports.net/hr/report...0b,873754350f7

iza njega dolazi barni :
    http://travian-reports.net/hr/report/87364a4a1fd

izmedju napada old napada ledenog i kata off selo (vjerojatno sav off koji je nestao):
    http://travian-reports.net/hr/report...e1,87424658b45

billymadafaka uzima:
    http://travian-reports.net/hr/report...54,873789d041c

i na kraju ledeni ide porusiti ako se jos sta mrda, nazalost,mrdaju se senatori od preuzimanja :kid:
    http://travian-reports.net/hr/report/873899e0b60

moja malenkost je trebala pokupiti artefakt za brzu vojsku, ali na nasu zalost old ga je sklonio...

:party::party::party::party::party::party::party:

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Najs :101010:

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    ......

jucer navecer je proradio art za brzu vojsku kod Old_Doga u off selu i nije bilo vremena za cekanje, Old je inace u srcu naseg teritorija i s artom moze posjetiti bilo koje selo saveza u vrlo kratkom roku, s obzirom da ima gotovo sve informacije o nasem savezu moralo se reagirati... skupilo se sto se moglo i odmah se krenulo u akciju... :pije kavu:
    ....
    Samo ću napomenuti slijedeće
    1. Old_Dog nikoga iz Saveza SEXY BV nije prvi napao, sve dok SEXY BV nije napao na mene
    Izgovori u vezi art-a su samo izgovori.
    2. Dojučerašnji "prijatelji" pokazali su se u pravom svjetlu. Ne čudi me to.... znam da je organizator billymadafaka, koji je svojevremeno "minirao" organizaciju napada na PiP
    3. Usput samo da kažem kako ovo nije neki veliki HOF, jer osim štete (gubitka offa) nije ni bilo neke velike bitke. Za suprostaviti se najjačim offerima SEXY BV trebalo je barem 150k defa.
    ....
    i na kraju
    Old_Dog od sada laganini uzgaja samo def :kopljanik:
    Možda će nekom graditelju WW biti potreban

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    1. Old_Dog nikoga iz Saveza SEXY BV nije prvi napao, sve dok SEXY BV nije napao na mene
    2. Dojučerašnji "prijatelji" pokazali su se u pravom svjetlu. Ne čudi me to.... znam da je organizator billymadafaka, koji je svojevremeno "minirao" organizaciju napada na PiP
    3. Usput samo da kažem kako ovo nije neki veliki HOF, jer osim štete (gubitka offa) nije ni bilo neke velike bitke. Za suprostaviti se najjačim offerima SEXY BV trebalo je barem 150k defa.
    ....
    i na kraju
    old kao sto smo pricali na skypeu, ti si taj koji je okrenuo ledja SEXY BV-u, napao si dosta igraca prvi i to ti znas, to sto ti mislis da smo mi trebali gledati dok katas nase, je tvoj problem...

sto se tice miniranja akcije ti dobro znas zasto je minirana, zbog slanja mmova za koje nisi imao dozvolu da saljes, zbog lose organizacije, i zbog najbitnije stvari, sto si govorio svima , da si dogovorio sa svima, a nisi s nikim dogovorio...

sto se tice odnosa SEXY BV - Old_Dog , cijeli savez te deffao, vise puta pushao da bi ti uzvratio katanjima, objava rata SEXY BV-a APO-u se ni najmanje nije odnosila na tebe, bez obzira sto si okrenuo ledja i presao na protivnicku stranu, ali kad je krenulo katanje od strane tebe, trpilo se i dalje, dok si nisi prisvojio art za brzu vojsku, a tada si mogao sto si htio...

i na kraju, nije veliki HOF, ali ja mislim da HOFove treba pokazivati da ljudi znaju sto se dogadja na serveru, ipak je ovo igra i svi trebaju uzivati u njoj, a objava HOFova je najbolji nacin za to...

ja volim vidjeti svaki hof kakav god bio...

i konacno, od mene , za tebe :banned:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    ....
    i na kraju
    Pa ja svakako nisam prvi napao tebe Old, a ti si mi lijepo skinuo u 2 ili 3 naselja def i pokupio fino resa. Tek kad sam pohvatao 5k sjekira i malo bacio jedno katanje su stali neki veći napadi. A da ne kažem da je isto tjedan koji prije toga def cijeli bio kod tebe, kao i slanje resa tebi itd. itd.

Član foruma DAKI's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    nakon sto je fubar uzeo tri sela luki-tinu(dva uzeo amaterasu,pa prepustio) objavili smo rat savezima APO i WWW .. velikim dijelom je fajt zasad izmedju SEXY BVa i APO , rusi se sto se stigne.

moja malenkost je trebala pokupiti artefakt za brzu vojsku, ali na nasu zalost old ga je sklonio...
    Art mi je bio kod Olda na čuvanju, dok prođu napadi, tako da kad ste krenuli na njega art se normalno morao maknut. :pece palacinke:

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od DAKI Vidi post
    Art mi je bio kod Olda na čuvanju, dok prođu napadi, tako da kad ste krenuli na njega art se normalno morao maknut. :pece palacinke:
    ma ok, art kad je dospio kod njega, bilo je bitno onemoguciti olda, a usput nije bilo lose pokupiti art ako ga slucajno nebi maknuo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

APO...zasto je SEXY BV jos uvijek na zivotu...pa kvalitetniji ste od njih barem duplo...a jos vam i offove tak jeftino unistavaju...:(

P.S.
    steta offa...:'(

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Možda ne žele pokazati svoje offove,ili ih čak izgubiti!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Slične teme

1. Uzimanje sela savezniku
    By Solid Snake in forum Općenito
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 10.07.12, 07:20
  2. Uzimanje sela
    By Sancha in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 16.12.10, 19:32
  3. SEXY BV vs daki ; steta: uzimanje off sela