Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 36

Tema: luciano WS generals

Član foruma bolesnik's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

svaka cast luciano koda sam te ja ucio odlicno hvatanje offa od sucidal manijaka koji na svakom spedu ima najvise offa i najveci je napadac moj respekt vama

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Daumen hoch kratak osvrt...

....svaka čast dečkima na lekciji iz koje bi mnogi mogli ponešto naučiti i iako je Luciano odradio vrhunski posao, samo bi se (uz ispriku Lucianu) ipak malo više osvrnuo na generals-a....a da dječica nauče....
    Generals je u ovom svojem javljanju iskazao poštovanje dostojnom protivniku koji ga je uspio ipak nadmudriti i zbog toga mu od sveg srca čestitam, jer vidim da još uvijek, na ovom našem Travianu, ima ljudi koji su časni borci i zbog čega ova igra svoju ljepotu....

Zato dragi moji, učite iz ovakvih primjera, možda vam pomogne da budete bolji ljudi.....

Pozdrav svima,
    Strider?
    Uređeno od strane shido (14.06.10 um 16:11 Uhr)

Član foruma Kapitalista's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Pozz svima da se prvo predstavim ja sam Matta jedan od troice sa acc Suicidal Maniac i čestitam na ulovljenom off,ali i malo bih nagrdio svoju ekipu na zaletavanju i malo nepromišljenoj akciji ali nema veze šta je tu je nadam se da če biti još ovakvih borbi i aktivnijih igrača jer je ovo bit igre. Puno ugodne igre i borbe želi vam ekipa Suicidal Maniac i svi ste pozvani kod Generalsa na pivu jer je bome za ovo dužan...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

prvi put na forumu imamo privilegij gledati smislene bitke,izvjestaje slozene na pravi nacin uz odlicne komentare sudionika.igracima svaka cast...nakon svih gluparija procitanih ovdje,bio je uzitak popratiti ove bitke,ne radi broja offa ili deffa nego zbog nacina na koji je bitka vodjena...

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kapitalista Vidi post
    ...ali i malo bih nagrdio svoju ekipu na zaletavanju i malo nepromišljenoj akciji...
    nemas ih zasto grdit, bolje da vas prati glas kao ekipe koja voli akciju, a ne kao LEGIU da cuva vojsku za kraj tj.WW.... barem takve informacije dolaze do nas na s1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

respekt pravim igracima-borcima koji znaju postovati protivnika bez obzira na rezultat

Član foruma angie's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno respect

Biti Častan i u trenutku poraza nakon lavovske borbe jedna je od karakteristika igrača SYN- a uvijek bila i biti će . Lucianu svaka čast na lovljenju offa, mojim dečkima želim brzu obnovu istog , igrajmo dalje ovo je zaista interesantan server, kako su mnogi spomenuli nazvala bi sudionike ove akcije kvalitetnim igračima a napose kvalitetnim i mudrim ljudima.

SYN4EVER
    Jednom Tigar zauvijek Tigar!

Član foruma bbad's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

:goodpost: cestitke svim ucesnicima i brz oporavak svim sudionicima
    Uređeno od strane bbad (14.06.10 um 17:27 Uhr)

Član foruma philipp's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

a budemo vidjeli tu vašu ferplej igru

lp sanja

Član foruma d[-,-]b's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

veri gud
    Uređeno od strane d[-,-]b (14.06.10 um 20:38 Uhr)

Pravila postanja