Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 36

Tema: luciano WS generals

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Milan93 Vidi post
    neznam zasto si objavio svoju sramotu kad te decko pokidao
    za mene je sramota ovo što si ti napisao,a ova borba je TRAVIAN......malac
    s4-meduzac

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

ja sam jos jedan od igraca sa acc luciano,nisam ni najmanje zasluzan za ovu umjetnost koja se desavala,samo hocu da napomenem da ni u jednom trenutku nije bilo prepucavanja na acc-ovima a ovo sto je general objavio svaka cast,moj RESPECT imate u svakom slucaju pokazali ste da ste dosli igrati i to na najvisem nivou hrabro i dzentlmentski.pozzzz i svi na :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Odlicno Luciano...steta sto ga nisi svkeštio XD
    Također odlično i SYN svaka čast dečki...
    Da je ovakvih dvoboja hrx bi oživio:dance:

Član foruma IGOR_ASI's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bidabang Vidi post
    respekt pravim igracima-borcima koji znaju postovati protivnika bez obzira na rezultat

Ovo potpisujem jedno bar 100 puta. dobra borba i unatoc svemu protivnici su ostali kulturni i igraju dalje bez vrjedanja. svaka cast na borbi i reportima odlicno
    Iam Lover, Not Warrior

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od generals Vidi post
    Prica se da se sui oduzio

Član foruma Kapitalista's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Oduzili se jesmo ali nismo još sigurni dali je to bio njihov off mada mi mislimo da je ali cekamo potvrdu i njihovo odobrenje za objavu logova...:narf:

Član foruma philipp's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od LUCIANO P&M Vidi post
    ja sam jos jedan od igraca sa acc luciano,nisam ni najmanje zasluzan za ovu umjetnost koja se desavala,samo hocu da napomenem da ni u jednom trenutku nije bilo prepucavanja na acc-ovima a ovo sto je general objavio svaka cast,moj RESPECT imate u svakom slucaju pokazali ste da ste dosli igrati i to na najvisem nivou hrabro i dzentlmentski.pozzzz i svi na :pivo:
    e viš jedan kulturan protivnik

:kid::kid::kid::kid::kid:

lp sanja

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

e tony i generals, fino vas je lučiano zašamarao.

samo ne kužim cijelu akciju, pa da malo to prepričam:

izvidio si pljačkom, i onda poslao napad (9k batina 900 paladina(?) i 2,7k viteza), da uloviš off, ali kao zakasnio... pa da si i pogodio, ne bi mu niš bilo, kad si zaginuo (ne na puno jačem deffu), možda još manje štete bi bilo sa njegovim vitezovima u obrani...

onda šalješ iz drugog sela opet napad sa katama u prvom valu (?), a drugi valovi su ulovljeni (wtf?)...

onda ide čistit selo sui, koji šalje pljačku (?), a onda ti 2 i pol sati poslije gubiš još pola tog offa, opet kate u prvom valu (?)... nakon toga, neki sitni napad, svrhe, ko zna... da bi opet skupio deff koji mora čistit soba i opet oko 50% gubi...
    malo njuberski sve to, kaj ne? :bic:
    jedino ako su to "offovi" za ubijanje, jer se rade pravi sa sjekirama, inaće :vampire:

luciano svaka čast.. pogotovo kaj je to selo solo kod syna, a ostala bogu iza nogu...

lijepo je vidit otpor sa stilom i znanje. :lock:

Član foruma Žile's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

ekipa super borba trebalo bi tako češće na našim serverima a ne vrijeđanja i ostale edit....svaka čast :101010: respect na ponašanju i jednima i drugima:101010:

bez vulgarnih rijeci molim

Shido
    Uređeno od strane shido (15.06.10 um 23:55 Uhr)
    ima li kakav hof??? stavio bi ja svoj al neigram............. :p
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kapitalista Vidi post
    Oduzili se jesmo ali nismo još sigurni dali je to bio njihov off mada mi mislimo da je ali cekamo potvrdu i njihovo odobrenje za objavu logova...:narf:
    ako mislite na selo do mene,to je bio moj offf objavite slobodno i svaka cast

Pravila postanja