Citat Citat od Wrong
EFIKASNOST JEDINICA

Ovo je ustavri izračun koji se temelji na efikasnosti jedinica za pljacku. iliti, koliko puta treba jedinica napravit pljačku punih ruku da bi se isplatili resursi koji su potrošeni za nju. Računao sam samo cijenu vojnika, bez nadogradnji u oruzarnici i slicnog

Brzinu nisam koristio. Bilo bi glupu ju ubacivat jer su nekima fame blize a nekima, naravno, dalje.

Dakle, broj uz jedinicu označuje koliko puta ta jedinica treba napraviti pljacku koja bi bila 100% uspješna.
Naravno,pljacke uglavom nisu 100% uspjesne tako da je rezulatat znatno veći

Rimljani:

Legionar - 11
Pretorijan - 24
Imperijan - 12
E. Legati - 14,2
E.C - 31
Naseljenik - 7,8

Teutonci:

Gorstak - 4,1
Kopljanik - 8,5
Sjekiras -9,8
Paladin - 9,1
T. Vitez - 19,1
Naseljeni- 4,1

Gali:

Falanga - 10,6
Macevalac - 11,9
TG- 14,5
D. jahac - 31,1
Haeduan - 30,2
naseljenik - 7,5

Gorštak je na prvom mjestu, on je naisplativiji,na drugom mjestu su kopljanik i paladin sto me iznenadilo jer su oni deff jedinice.

Malo lošiji od njih je sjekiras.
Jedinice koji se uopce ne isplate radit samo za pljačku su EC, D. Jahač i Haeduan. Oni trebaju obaviti preko 30 uspjesnih pljački ,a kada u obzir uzmemo rese koji su potoseni za istarzivanje shvacamo da te jedicine nikada necemo "otplatiti" pljackom.

TG je razocaranje, ali to nadoknađuje brzinom, ali Gali nisu napadački narod tako da to stvara najmanju brigu.

Falanga i nije tako loša, ali je malo vjerovbatno da uz takav napad obavi 15 uspjesnih pljački ,jer njoj i onaj nametnik mis stvara problem.

Eto,malo sam pregledao staru verziju tuta, i uvidio sam neke svoje greske tako da je vecina ispravljena.

Napominjem, ako postoji koja greška, javite da ispravim)

LP,
arwen aka wrong
Tut by: Wrong
Dorađeno by: The Unforgiven.