Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 19

Tema: ludi artefakt

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno ludi artefakt

Znači interesira me djelovanje ludog artifakta i to običniog ( ne posebnog ).

Ako može netko sa konkretnim uputstvima/iskustvima jer ono tipa "mijenja djelovanje svaka 24 sata znam i sam".

U biti najviše me interesira koja su to negativna djelovanjai da li se u konačnici isplati taj art i kako to da treba riza samo na lvl 10, a djelovanje je na čitava nalog.

Dakle običan ludi artifakt. Koliko vidim zahtjevaju riznicu na 10 lvl i djeluju na čitav nalog, pa mi ni to nije baš jasno.

hvala
    Uređeno od strane barun (24.06.10 um 17:17 Uhr)

Jež
    Gost

Uobičajeno

svaka 24h ima drugo djelovanje, može biti negativno ili pozitivno, dok posebni ludi ima samo pozitivno...

Neka od negativnih su :sporija vojska, sporija izrada, slabije zgrade, slabiji izvidnici, veća potrošnja hrane i dr. do pozitivna su naravno suprotno od nabrojanog...
    Uređeno od strane Jež (24.06.10 um 17:19 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Obični i posebni ludi art mogu imati djelovanje i na selo i na acc, ovisi kako im dođe. Dakle ne moraju djelovati stalno na selo ili acc

Također im može efekt ostati isti, tj ne promijeniti se dva-tri dana zaredom, dakle ne moraju mijenjati efekt svaki dan.

Šta te još zanima? Dakle obični ludi ima i pozitivne i negativne efekte, može usporiti/ubrzati vojsku,produljiti/skratiti vrijeme obuke vojske, povećati/smanjiti potrošnju hrane, povećati/smanjiti skrovište, utjecati ti na stabilnost zgrada ili na izviđače, i mislim da je to to.

Ako te još šta zanima pitaj.
    ...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    Obični i posebni ludi art mogu imati djelovanje i na selo i na acc, ovisi kako im dođe. Dakle ne moraju djelovati stalno na selo ili acc

Također im može efekt ostati isti, tj ne promijeniti se dva-tri dana zaredom, dakle ne moraju mijenjati efekt svaki dan.

Šta te još zanima? Dakle obični ludi ima i pozitivne i negativne efekte, može usporiti/ubrzati vojsku,produljiti/skratiti vrijeme obuke vojske, povećati/smanjiti potrošnju hrane, povećati/smanjiti skrovište, utjecati ti na stabilnost zgrada ili na izviđače, i mislim da je to to.

Ako te još šta zanima pitaj.
    Kako zahtjeva samo riznicu na lvl 10?

I da li se u konačnici uopće isplati imati tako nepredvidiv art? ZA mali govorim.

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post

I da li se u konačnici uopće isplati imati tako nepredvidiv art? ZA mali govorim.
    A kako zahtjeva, to je do njemaca, riznica 10 je dovoljna jer je taj art dvosjekli mač, po meni je neisplativ, jer rijetko ti daje ono što stvarno trebaš, dakle bržu izradu, bržu vojsku i to...

Ja sam ga znao imat po mjesec dana da je samo neke gluposti davao, samo jednom bržu izradu i jednom manju potrošnju, ostalo ili beskorisne stvari ili negativne učinke....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Valjda zbog tih negativnih utjecaja zahtijeva riznicu 10, ne znam posebni ludi zahtijeva 20, al je puno jači..

Pa čuj, u nedostatku boljeg je dobar, ali ako u blizini imaš neki bolji, pikiraj njega radije, al i ovaj zna bit koristan..

Kako zahtijeva riznicu 10, nije ga problem seliti, pa kad promijeni efekt u nešt negativno lako ga se prebaci pa ne može djelovati slijedećih 24 sata, i na taj način se nije problem nositi s njim. Samo treba biti online svaki dan u isto vrijeme(kad mijenja efekt)
    ...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    Valjda zbog tih negativnih utjecaja zahtijeva riznicu 10, ne znam posebni ludi zahtijeva 20, al je puno jači..

Pa čuj, u nedostatku boljeg je dobar, ali ako u blizini imaš neki bolji, pikiraj njega radije, al i ovaj zna bit koristan..

Kako zahtijeva riznicu 10, nije ga problem seliti, pa kad promijeni efekt u nešt negativno lako ga se prebaci pa ne može djelovati slijedećih 24 sata, i na taj način se nije problem nositi s njim. Samo treba biti online svaki dan u isto vrijeme(kad mijenja efekt)

Ako svakih 24 sata mijenja efekt,zašto svaki mali ludi je opisan kao art koji služi jednom efektu. Npr. brža vojska 2x.

Član foruma Moira's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

jer piše za što služi trenutno.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Ako svakih 24 sata mijenja efekt,zašto svaki mali ludi je opisan kao art koji služi jednom efektu. Npr. brža vojska 2x.
    Zato jer mu u opisu stoji samo trenutno djelovanje.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

JEDNO PITANJE KRATKO I JASNO
    KAKAV JE PŠOSEBNI LUDI ARTIFAKT TE KOJE SU MU MANE A KOJE PREDNOSTI

:bad:

Slične teme

1. Artefakt
    By Ludak in forum Općenito
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 10.08.13, 23:35