Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 11

Tema: 2 artefakta

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno 2 artefakta

ako neki igrač ima npr 20 sela

u selu 1 uzme veliki artefakt za bržu obuku, u 2. selu uzme mali artefakt bržu obuku

off radi u drugom selu, djeluju li oba artefakta?

znači izrada vojske je samo 25% osnovne duljine?

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

artifekat djeluje samou selu iz kojeg ga je uzea

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od pro player Vidi post
    ako neki igrač ima npr 20 sela

u selu 1 uzme veliki artefakt za bržu obuku, u 2. selu uzme mali artefakt bržu obuku

off radi u drugom selu, djeluju li oba artefakta?

znači izrada vojske je samo 25% osnovne duljine?
    ne, djeluje samo brze.
    isto kao i brza vojska,ako imas veliki i mali, nece se stackati, nego ce samo jedno djelovati
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

zašto npr,.ako osoba ima artefakt recimo veliki hranu i želi imati još jedan. u ovom slućaju ludi mali , po pravilim može i do 3 imati ako se ne varam, ali kada ludi ide osvojiti ne može ga piše da je riznica već popunjena nešto tako? što je to i zbog čega, greška neka?

Trofex
    Gost

Reden

evo odgovora: u samo 1 selu možeš imati 1 artefakt. ili mali ili veliki.

ako oce osvojiti jos jedan artefakt, onda mora poslati heroja iz drugog sela di želi artefakt spremiti.

u 1 selu možeš imati riznicu na 20 i veliki art, ili pukim slučajem mali, ali ako imas mali, to je to, ne mozes imati 2 unatoc na 20 lvlu.
    dakle 1 selu 1 art.,

pozz:air kiss::goodpost:

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

hoćeš reći da uz veliki artefakt ne mogu posjednovati još i mali ludi? ne mislim u istom naseluj nego da je veliki u svom i da želim mali ludi imati u nekom drugom?

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

veliki art djeluje na acc, a mali art ponistava djelovanje velikog u selu u kojem se nalazi

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    veliki art djeluje na acc, a mali art ponistava djelovanje velikog u selu u kojem se nalazi
    si siguran?
    ja sam vidio da prevladava onaj jaci ako imaju isti "efekt"
    i mogu se razliciti efekti stackat. Ja sam imao brzu vojsku i izvidnicu odjednom. I koliko se sjecam,izvidnica je bila ubrzana :staklenka:
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

ok meni je sve to jasno da se 2 velika ne mogu imati, ali me zanima zašto se ne može imati veliki art u selu A, a mali ludi art u selu B? a sada me i ovo gore zanima, kako "koji je jači" po čemu se mjeri ta jačina i koji će prevladavati i djelovati, ne razumijem, ako može primjeri

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od monoksid Vidi post
    hoćeš reći da uz veliki artefakt ne mogu posjednovati još i mali ludi? ne mislim u istom naseluj nego da je veliki u svom i da želim mali ludi imati u nekom drugom?
    ovako ja imam iz iskustva primjer, isto osoba je posjedovala veliki artefakt i išla osvajati ludi mali artefakt iz drugog sela naravno, u trenutku kada ga je osvajala ludi artefakt je imao Prostor djelovanja: nalog, nije ga mogao uzeti i pri pokušaju osvajanja pisalo je: Mozes posjedovati samo jedan artefakt vezan za nalog.
    A kako već veliki djeluje na nalog i ludi, ne možeš posjedovati 2 za nalog i zato ga ne možeš osvojiti makar bio on mali.
    Mozes ukoliko ludi artefakt djeluje na selo.

a ako imaš neki artefakt koji djeluje na nalog i osvojiš ludi mali npr. koji se aktivira da djeluje na nalog u tom slucaju artefakt sa starijim osvajanjem će biti aktivan, drugi artefakt će se deaktivirati.
    sa ba foruma Update: Artefakti
    Uređeno od strane Sensa (27.06.10 um 21:58 Uhr)

Slične teme

1. dolazak artefakta
    By Histerija in forum Općenito
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 27.12.13, 14:29
  2. Odgovori: 2
    Zadnji post: 18.07.09, 11:47

Pravila postanja