Stranica 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 64

Tema: SYN vs LEGIJA; šteta: .... eee, baš šteta ...

Uobičajeno

Svaka Cast Nemam rijeci :narf::narf::narf:

Član foruma Svatko's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

:101010:
    :cvjetic::daje cvijet:

Akcija je fenomenalna.
    Svaka čast ali još bolja je himna
    http://forum.travian.com.hr/showpost.php?p=878563&postcount=3410

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

:cool: a tek da sam i ja bio u akciji:kid:

Član foruma generals's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ekipa...

Ne možete se borit protiv legije!!!

Ako im obrišemo par off igrača... oni će 100% napravit novi WING !

Zato i dalje se selite svi u legiju da se imamo s kim igrat ...

I ne zaboravite ... :nema odmora:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Prvo želim da čestitam momcima i djevojkama na super odrađenoj akciji, sve je izuzetno lijepo isplanirano, odrađeno, a i rezultati su onakvi kakvi jesu. LEGIJI želim brz oporavak i da znaju da u ovoj fazi igre nije kraj ako se ostane bez off-a ili cropa, jer do kraja ima jos vremena da se ucini dosta toga sa njihovim acc-ima...

Citat Citat od barun Vidi post
    Ovo isto je čekalo i Avatra,ali su oni na vrijeme digli sidro.
    Barune, ja ne znam koji je tvoj problem. Ocito ti nisam BIO najdraži igrac na serveru, no, ne bitno...Nisi mi jedini obožavaoc koji želi biti ja.
    Meni je poznata činjenica da je travian strateška igra zasnovana na matematici (za razliku od tebe koji travian gleda kao lijek za traume nastale jer si dobio batine od mame kad si iz matematike dobio 1).
    Druga stvar kojom želim da te poducim je da acc na travianu ne može biti uništen. Može biti samo moral igraču da nastavi igrati taj acc. Imali ste priliku da vidite IGRACA koji je za 30 dana i sa 5 sela naklikao off i odradio lijepu akciju.

Ne mogu reci da, i da sam ja dobio parce svoga kolača, da bih prosao dobro - naravno da ne bih...Jer u ovoj akciji koju je SYN savez organizirao nije moguče odbraniti igrače koji su mete...ali je bilo moguče da se nanese bilo koja šteta napadaču... Međutim, rezultat akcije uvijek gleda u omjeru štete napadača i branioca, u ovoj akciji napadač je imao minimalnu štetu...i sam se pitam zbog čega... Gdje sinoc bio deff citave legije...?

I zadnja stvar za tebe...Kako to da se kriješ k'o kakav miš na forumu, zašto ne postaviš svoj IG nick...pa se pokažeš k'o pravi frajer A ne kriti se iza nekog imena i komentara koji lice na osobu ciji je IQ jednak broju njegovih sela (citaj 2-3).

Toliko od mene,

SYN - svaka čast na akciji
    LEGIA - brz oporavak

lp

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od _AvAtAr_ Team Vidi post
    A ne kriti se iza nekog imena i komentara koji lice na osobu ciji je IQ jednak broju njegovih sela (citaj 2-3).
    ocito neznam tko je barun ha ? :party: hehe neka sta ce ti ionako ti je faks poceo pa nedaj se smest :cerek:

SYN - neopisivo, predivno izvedeno ! :pije kavu:

Član foruma Stone Cold's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Odlicna akcija...Cestitke...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

sad će ići dopis nadležnima u travianu zbog moderatora shida

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od _AvAtAr_ Team Vidi post
    Prvo želim da čestitam momcima i djevojkama na super odrađenoj akciji, sve je izuzetno lijepo isplanirano, odrađeno, a i rezultati su onakvi kakvi jesu. LEGIJI želim brz oporavak i da znaju da u ovoj fazi igre nije kraj ako se ostane bez off-a ili cropa, jer do kraja ima jos vremena da se ucini dosta toga sa njihovim acc-ima...

Barune, ja ne znam koji je tvoj problem. Ocito ti nisam BIO najdraži igrac na serveru, no, ne bitno...Nisi mi jedini obožavaoc koji želi biti ja.
    Meni je poznata činjenica da je travian strateška igra zasnovana na matematici (za razliku od tebe koji travian gleda kao lijek za traume nastale jer si dobio batine od mame kad si iz matematike dobio 1).
    Druga stvar kojom želim da te poducim je da acc na travianu ne može biti uništen. Može biti samo moral igraču da nastavi igrati taj acc. Imali ste priliku da vidite IGRACA koji je za 30 dana i sa 5 sela naklikao off i odradio lijepu akciju.

Ne mogu reci da, i da sam ja dobio parce svoga kolača, da bih prosao dobro - naravno da ne bih...Jer u ovoj akciji koju je SYN savez organizirao nije moguče odbraniti igrače koji su mete...ali je bilo moguče da se nanese bilo koja šteta napadaču... Međutim, rezultat akcije uvijek gleda u omjeru štete napadača i branioca, u ovoj akciji napadač je imao minimalnu štetu...i sam se pitam zbog čega... Gdje sinoc bio deff citave legije...?

I zadnja stvar za tebe...Kako to da se kriješ k'o kakav miš na forumu, zašto ne postaviš svoj IG nick...pa se pokažeš k'o pravi frajer A ne kriti se iza nekog imena i komentara koji lice na osobu ciji je IQ jednak broju njegovih sela (citaj 2-3).

Toliko od mene,

SYN - svaka čast na akciji
    LEGIA - brz oporavak

lp
    pozz slažem se u vemu s tobom druškane, akcija je odrađena ok soldno, al offovi kojima su išli sujad i bjeda 65 dan servera , 20 i neš gradova a onaki offovi sramota su, ja nebih to vadio ni u snu sramote radi. ako ja kasnim 21 dan na server i 55 dan izbacim jedan od najjačih offova na serveru štali ste vi ljudi radili od početka servera. travian je igra za mozganje, a tu nastaje problem, očito. :kid:
    zato akcija vrlodobar 4, offovi sjedni 1 ko kuća

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Adresu za zalbe znate: superhik, hzg

nadalje, bezze spamate i pisete stvari nevezane za temu...

barune, da imas malo vise pameti primjetio bi da sam tvoj post prebacio u chat temu, i cak ti i poslao obavjest o tom na profil

a sad molim da nastavite s komentarima iskljucivo vezanim za hofove

lp
    Uređeno od strane shido (08.07.10 um 21:39 Uhr)

Slične teme

1. SYN vs LEGIJA šteta, prosudite sami
    By El pitono in forum hrx
    Odgovori: 44
    Zadnji post: 23.07.10, 19:54
  2. Odgovori: 19
    Zadnji post: 22.07.10, 16:15
  3. Odgovori: 58
    Zadnji post: 19.07.10, 03:23
  4. Legija vs SYN AID - šteta ? da, šteta ...
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 52
    Zadnji post: 15.07.10, 06:17
  5. SYN vs LEGIJA (klapa 2) - šteta pašteta
    By StrawAberry in forum hrx
    Odgovori: 39
    Zadnji post: 12.07.10, 19:35

Pravila postanja