Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 31 do 40 od 53

Tema: hej(XV) vs wait4u_(Oremo) II. dio, ulovljen off

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

slušajte, server je bez mene i waita bez pretjerivanja slabiji za 30%, ne postoji niti par igrača koji bi se zabijali, sve se to krije ...

syn ti pošalje posjetu i uzme art i to fejkovi..aj super
    djete malo, ti nemaš pojma, samo da ti kažem, SYN naravno igra nefer kao svi "veliki", ima špiju, znao sam da nisam interesantan s artom pa nisam ni držao deff, ali oni imaju špiju i vidjeli da nemam namjeru stavljat deff na fejkove i napali, nije me briga

syn ti pošalje posjetu i uzme art i to fejkovi..aj super
    na taj komentar koji je gluplji nego njegov autor samo mogu reć da sam u dva dana samo od
    SYN-ovih fejkova nakupio preko 1000 obrambenih bodova, samo od fejkova!

pa sad ti nešto reci, imamo kolegu koji je skupio 700k deffa u selo, ne boj se, pi**e nisu niti pipnule to selo, toliko o njima...

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

ah, pa sad...

dovoljno je isfejkati mačka da sav def tamo završi

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

da, ali kad se vode kao veliki offeri i face, mogli bi sredit bilo koji deff

SYN sramota, ali čast iznimkama

Suicidal Maniac je igračina napadač, taj će bit u top5 napadača i na kraju opet imat solidan off

šta kad kukavica cijeli server radi off radi jednog napada, ne valja...

ja i wait imamo zajedno gotovo 600 000 napadačkih bodova, to je stvarno velika šteta za server što odlazimo

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od pro player Vidi post
    da, ali kad se vode kao veliki offeri i face, mogli bi sredit bilo koji deff

SYN sramota, ali čast iznimkama

Suicidal Maniac je igračina napadač, taj će bit u top5 napadača i na kraju opet imat solidan off

šta kad kukavica cijeli server radi off radi jednog napada, ne valja...

ja i wait imamo zajedno gotovo 600 000 napadačkih bodova, to je stvarno velika šteta za server što odlazimo
    Ajde pogledaj malo bodove od syna napadačke pa onda napiši neku poruku, a do tada pojdi studirat
    s3-Pattebarnet, s2 Bloodlust

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

ma zezam se, nije kriv, i ti bi sigurno na njegovom mjestu ostavio gorštake i tv da brane oazu

ok, ja znam šta bi da sam bio tu

ajde sad narode, ja i wait bar nešto radimo, za razliku od ostalih jadnika na serveru

SYN, mislio sam veliki savez ail su velike kukavice, samo se srivaju iza fejkova, pošalju na svakoga 500 fejkova, lako je tako udarat, kukavice jadne...

a wait je igračina, lijepo smo se borili, lijepo katali...i zajedno završili, šta bi bilo da smo u istom savezu ...
    Ajde ohladi malo......
    Ja,ja,ja......
    Usta moja hvalite me kad niko dugi neće. :tough:
    Tko si ti da nazivas druge igrace jadnicima ????
    Da rezimiram ucinak Hej-a na 3 zadnja hrxa, koja sam igrao :

2. hrx- imali ste neki smijesni offic
    3. hrx- ostali ste sa jednim selom pala:
    4. hrx - ulovljen vam off u oazi

Ja se na tvome mjestu nebih javljao i jos javno pljuvao po dualu i svim ostalima igracima, kao ti igrac neki, a dual i svi ostali pojma nemaju, procitaj jos jednom vas ucinak na zadnja 3. hrxa pa skontaj kakav si igrac. :tough:

Član foruma darchy's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Samin(wait4u) Vidi post
    Evo kao sto kaze nas dragi hej ovome ce te se smijati sigurno..Zanimljiv report kako u dolini stoji 40k batina i 3k viteza..

I nakon ovoga se brisem fakultet mi je ipak prioritet...hahaha

http://travilog.org.ua/hr/8516386/fc...9ef21c81be/2/1

A sad se svi josh jednom nasmijmo...

hahahaha Seminee ljepo uhvaceno ,, nek si ga smirio kad je se pocao toliko hvaliti

ROTFL ,, ovo i jest za smijanje ROTFL

Član foruma generals's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

slušajte, server je bez mene i waita bez pretjerivanja slabiji za 30%, ne postoji niti par igrača koji bi se zabijali, sve se to krije ...

djete malo, ti nemaš pojma, samo da ti kažem, SYN naravno igra nefer kao svi "veliki", ima špiju, znao sam da nisam interesantan s artom pa nisam ni držao deff, ali oni imaju špiju i vidjeli da nemam namjeru stavljat deff na fejkove i napali, nije me briga

na taj komentar koji je gluplji nego njegov autor samo mogu reć da sam u dva dana samo od
    SYN-ovih fejkova nakupio preko 1000 obrambenih bodova, samo od fejkova!

pa sad ti nešto reci, imamo kolegu koji je skupio 700k deffa u selo, ne boj se, pi**e nisu niti pipnule to selo, toliko o njima...

ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL

:brukica: :brukica: :brukica: :brukica: :brukica:

OVAKVU GLUPOST NISAM VEĆ DUGO PROČITAO!!!

NE idi hej molim te!!! Žao mi je što nisam pustio još 2 admina da ti uzmem selo do kraja jer tu se podkrala greška i ostalo ti selo!

Zato nemoj molim te ići nigdje da se možemo igrat jer ako ti odeš, server će bit bez veze!!!

Crveno nebo se zove 1000 fejkova! Može ga izvest samo SYN jer mi se igramo od početka a Vi idete nekom čudnom igrom sa napovima koji obuhvačaju 3 koordinate!!!

Pa zato nemoj se živcirat... gradit ćeš WW ali ćeš se zvat SYN !

Frende, i uozbilji se sa ego izjavama... ipak ovdje ima još ekipe koja se igra!!!

pozz... :nema odmora:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Svaka čast oba su pokazala da znaju igrat!!!Ovaj server če biti dosadanan bez vas jer vi ste 30% ovog servera kako kaže pro player pozdrav vidimo se uskoro

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

SYN, mislio sam veliki savez ail su velike kukavice, samo se srivaju iza fejkova, pošalju na svakoga 500 fejkova, lako je tako udarat, kukavice jadne...

...
    Nekad je bolje sutiti,nego valjati gluposti.:palčina:
    Odin:witch:

Uobičajeno

Heheheh Samine cestitam....Smjesno je dualu nesto govoriti a igrali ste 4 servera zajedno..Mislim ono stvarno je jadno...Pljuvari SYN nemas pravo...Oni su Najjaca ,Najuigranija,Najbolja,Najiskusnija Uglavnom Sve u Superlativu ...SYN vam je ocitao lekciju...
    Dalje: Smjesno je da ste imali napad na art a da ga niste deffali Hahaha igras 4 servera i opet nista nisi naucio....Ti Hvalis neke izuzetke u SYN..Brate moj tamo nema izuzetaka sve profe zesce sa spori servera ...Znam ono samnom su u ally na baxu bili i sigurno Samo sto se mozhe reci je da su klasa...

Na offu ti ne mogu cestiat ni tebi ni saminu Jeste da je Samin imao dva offa ali molim vas...Toliko malo vojske da imate sa artom za brzu obuku hahaha...Smijesno

I jos nesto Govoriti..Savezu da su pic*e..Zato sto su vam dali do znanja da su dosli na ovaj server da pobjede.....

Aj Aj samo se brisite eto i nas ubrzo...Hehehhe...Dok skucamo ovo malo offa

Poruka : Ucite...Ne provaljujte se Smjesni ste...

Sretno na Faxu...Hahahaa

Lp De Facto

Slične teme

1. hej(XV.LEGIJA) vs wait4u_(Oremo)
    By pro player in forum hrx
    Odgovori: 16
    Zadnji post: 09.07.10, 03:09
  2. Alajbeg[Oremo™] vs Tiiwy[NNJ I]
    By MAGIJA in forum hrx
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 05.07.10, 21:24
  3. hej [XV.LEGIA] vs. wait4u_ [Oremo™]