Stranica 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 53

Tema: hej(XV) vs wait4u_(Oremo) II. dio, ulovljen off

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Illegal CreW 2010 Vidi post
    Heheheh Samine cestitam....Smjesno je dualu nesto govoriti a igrali ste 4 servera zajedno..Mislim ono stvarno je jadno...Pljuvari SYN nemas pravo...Oni su Najjaca ,Najuigranija,Najbolja,Najiskusnija Uglavnom Sve u Superlativu ...SYN vam je ocitao lekciju...
    Dalje: Smjesno je da ste imali napad na art a da ga niste deffali Hahaha igras 4 servera i opet nista nisi naucio....Ti Hvalis neke izuzetke u SYN..Brate moj tamo nema izuzetaka sve profe zesce sa spori servera ...Znam ono samnom su u ally na baxu bili i sigurno Samo sto se mozhe reci je da su klasa...

Na offu ti ne mogu cestiat ni tebi ni saminu Jeste da je Samin imao dva offa ali molim vas...Toliko malo vojske da imate sa artom za brzu obuku hahaha...Smijesno

I jos nesto Govoriti..Savezu da su pic*e..Zato sto su vam dali do znanja da su dosli na ovaj server da pobjede.....

Aj Aj samo se brisite eto i nas ubrzo...Hehehhe...Dok skucamo ovo malo offa

Poruka : Ucite...Ne provaljujte se Smjesni ste...

Sretno na Faxu...Hahahaa

Lp De Facto
    hahaha...Hare ja sam artic imo cca 5 dana tako da ono ja sam mojim offovima i prezadovoljan znaci cijeli server sam napado nikad se nisam stedio nekad su mi i hvatali off u selu ne cijeli ali dijelove tako da ono sto se mene tice sve je bilo ok..

Uobičajeno

Citat Citat od Samin(wait4u) Vidi post
    hahaha...Hare ja sam artic imo cca 5 dana tako da ono ja sam mojim offovima i prezadovoljan znaci cijeli server sam napado nikad se nisam stedio nekad su mi i hvatali off u selu ne cijeli ali dijelove tako da ono sto se mene tice sve je bilo ok..

Nisam tebi nista ni rekao ti si imao off bez arta bez velike kasarne i Velike stale kao on sa artom i sa svim tim a plus si 1. Napadac servera...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Toliko malo vojske da imate sa artom za brzu obuku hahaha
    neko očito ne zna da art treba očistit, nismo kukavice kojima se zabije 50 malih offera prije nas, već smo svoj art očistili sami, veliki art koji ima hrpu deffa, zato molim te šuti

Član foruma CNN's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Avatare,ti si njubara,to je sve sto cu ti reci,hej,bezveze se dicis tim offovima,gdje hvatas off,a tvoj off kad je uhvacen onda se sakrijes kao malo dijete(sto zapravo jest) iza legije,sigurno je poceo ovaj server i ulizivao se u su*ak legiji,Samine svaka cast,i za vasu informaciju,wait nije imao samo 1-2 offa imao je 30 offova koji su pravljeni non stop,i isto tako izgubljeni svako malo na hvatanje legije nespremne,i za kraj,hej poklopi se,covjek ti moze biti ucitelj.

I samo da dodam,da ne spamam okolo,budite zadovoljni jer ste imali cast igrati protiv samina xD
    Uređeno od strane CNN (12.07.10 um 04:54 Uhr)
    Si vis pacem,para bellum.
    Why so serious?

Uobičajeno

Citat Citat od pro player Vidi post
    neko očito ne zna da art treba očistit, nismo kukavice kojima se zabije 50 malih offera prije nas, već smo svoj art očistili sami, veliki art koji ima hrpu deffa, zato molim te šuti

Hahaahahaa....Brate moj...Nije to to pravite batine i ocete veliki art da cistite pa vam nista nije ostalo....Vidio sam ja log

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

čim neko sam sebe prozove pro playerom, znaš kolko je sati... a onda kad na to još kaže, vi synovci se skrivate iz fejkova, ja sam ih imao 1000... LOL, sam sebi skoči u čvalje.

pro playeru, svrha ove igre, barem nama, je napraviti što više štete protivniku, uz što manje gubitke. misliš da bi daleko dogurali da smo rekli: e, ajmo poslat drito napad na mačka, pošto čovjek uzima deff samo za sebe, fino ćemo se zabit i svi će nas slaviti... daj molim te prošeći. :brukica:

bravo syneki, konačno nam klapa sve... volim kad uspije fejkanje... i konačno nismo na onoj strani koja će kako sad legija kukat: oni sigurno imaju špiju, oni sigurno imaju MHa za sebe, oni sigurno gledaju u tarot od vidovitog milana i sl. gluposti...

ne, oni igraju travian, igraju, kujiš :svinjica mala:

:harmonikaš:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od CNN Vidi post
    wait nije imao samo 1-2 offa imao je 30 offova koji su pravljeni non stop
    Vecu glupost jos nisam cuo na ovom serveru, ali za sve postoji prvi put...:brukica:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno :)

Sve cestitke hej-u........

Znamo da svatko misli na sebe i tu je tesko opstati..

Hej najaci...

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Baš kad ga spominješ već,

maloprije sam doznao da je slao upit na neke račune u SYN:
    Jesi li def ili off acc ?
    :brukica::brukica::brukica:

Ova tema je samo još jedan besramni pokušaj koji je neslavno završio po autora.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Baš kad ga spominješ već,

maloprije sam doznao da je slao upit na neke račune u SYN:
    Jesi li def ili off acc ?
    :brukica::brukica::brukica:

Ova tema je samo još jedan besramni pokušaj koji je neslavno završio po autora.

bravo roko, bravo ante lijep offic
    Zirnitra, te poruke su stvar taktike...
    Nemoj da te strah od poraza sprijeci da zaigras! Michael Jordan

Slične teme

1. hej(XV.LEGIJA) vs wait4u_(Oremo)
    By pro player in forum hrx
    Odgovori: 16
    Zadnji post: 09.07.10, 04:09
  2. Alajbeg[Oremo™] vs Tiiwy[NNJ I]
    By MAGIJA in forum hrx
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 05.07.10, 22:24