Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 89

Tema: To bi bilo to.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Freiya Vidi post
    Dam se kladiti da će nam za admina staviti Nikolu ili Marka, to su dva brata, jedan je admin na srpskim serverima a drugi je vodio Imperion (ili još vodi, ne znam točno).
    Uglavnom, za očekivati je da oni preuzmu i HR i BH servere.
    Osim ako se ne prijavi neki kandidat iz HR za mjesto admina.

Makar mislim da nitko nema šanse i da će jedan od ove dvojice biti postavljen za novog admina. Dakle, pripremite se na poplavu igrača iz Srbije Moguće i MH-a sa njihovih servera.

Počnite učiti ćirilicu LOL
    Marko i Nikola su dobri admini.Stovise,jako dobri.
    Odlicno drze .rs servere pod kontrolom.

Tamo sam i MH i mod,decki su stvarno super i vjerujem da ce biti jednako dobri kao i floosh.Ali ipak,floosh je floosh.Nezamjenjiv.(:

Sve sam ti rekao i na msn i na svim forumima.Steta sto ides.Mada,mislim da ces se ti vratiti (:

Matan
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Eto, 4 godine prođoše dok rekneš keks

Uglavnom, to bi bilo to, od danas izgleda više nisam zadužen za Administraciju travian servera, pa dok me nisu skroz obrisali htjeo sam samo se još javiti vama Igračima, i zahvaliti se na ovim godinama koje smo zajedno proveli.

Nadam se da ćete dobiti dobrog i pravednog novog Admina i da ćete se slagati sa njime.

Eto, toliko od mene, sve najbolje i puno zabave uz travian vam želim.

Medo
    kaze se "steta sto odlazis" no ja bih rekao da je steta samo ako dobijemo gorjeg admina nego si ti bio, sta reci, sretno u Rl i nadam se da si izvukao iz ovoga dobru pouku "nikad se nemoj bosti sa rogatima"

POZDRAV OD JELEN

PS: ujedno pozdravljam moderatore i skrecem im pozornost da mi odblokiraju moj racun na forumu Jelen, koji je i blokiran radi naseg sad vec bivseg admina dine, jer je njegovo pravilo bilo da se na forumu micu svi koji se zale i zele nesto reci javno i popraviti lose stanje servera, nadalje, ovo nije prijetnja nego obecanje - ako sam maknuo administratora maknut cu i modove i admina foruma ukoliko mi se moj racun Jelen na forumu ne odblokira u jako kratkom roku :*

LP.J...
    Uređeno od strane Matan (13.07.10 um 13:08 Uhr)

floosh
    Gost

Uobičajeno

O matane oko moje Drago mi je da se sa napokon pomirio sa time da imas dvojnu ličnost i prihvatio to To je prvi korak ka oporavku

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Jao, Floosh i Jelen - ajde nađite sobu pa riješit to Ili izađite van, nemojte ovdje polupati namještaj ROTFL ROTFL

Šalu na stranu, tko god došao želim mu puno uspjeha i dobar rad. Trebat će mu jako puno truda i sreće, serveri i forum su nam u katastrofalnom stanju i novom adminu neće biti lako prvih dana. Nadam se da će raditi kvalitetno, pošteno i vrijedno.

Sretno mu bilo.

Matan
    Gost

Uobičajeno

O matane oko moje Drago mi je da se sa napokon pomirio sa time da imas dvojnu ličnost i prihvatio to To je prvi korak ka oporavku
    a ne sreco moja, ja sam samo covijek koji zeli slobodno govoriti i svima sve dati do znanja, to sto sam otvorio novi racun je samo dokaz da sam ustrajan i da cu uvijek ostvariti ono sto sam naumio, a na to si me upravo ti prisilio i nekolicina tvojih sljedbenika po forumu, koje cu takodjer ovih dana ukloniti sa foruma, a i neke mh-e naravno , nisam kao ti da skrivam nesto i da onemogucavam ljude da kazu sta zele, koliko god ih tlacio, vrijeme komunizma je davno zavrsilo, jugoslavije vise nema ni u povijesti, tako da, bilo je ok raditi s tobom (neko vrijeme, u pocetku), nisi losa osoba, naprotiv, no neke stvari si ipak trebao poslusati, i kao sto rekoh, ne bosti se sa rogatima...
    Uređeno od strane Matan (13.07.10 um 13:07 Uhr)

floosh
    Gost

Uobičajeno

Neka jelene Meni je dovoljno da ja znam kakav si ti i sta si sve radio na serverima, ne moraju drugi ni znati

Sve najbolje i tebi takodjer

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matan Vidi post
    a ne sreco moja, ja sam samo covijek koji zeli slobodno govoriti i svima sve dati do znanja, to sto sam otvorio novi racun je samo dokaz da sam ustrajan i da cu uvijek ostvariti ono sto sam naumio, a na to si me upravo ti prisilio i nekolicina tvojih sljedbenika po forumu, koje cu takodjer ovih dana ukloniti sa foruma, a i neke mh-e naravno , nisam kao ti da skrivam nesto i da onemogucavam ljude da kazu sta zele, koliko god ih tlacio, vrijeme komunizma je davno zavrsilo, jugoslavije vise nema ni u povijesti, tako da, bilo je ok raditi s tobom (neko vrijeme, u pocetku), nisi losa osoba, naprotiv, no neke stvari si ipak trebao poslusati, i kao sto rekoh, ne bosti se sa rogatima...
    sviđa mi se ovo "jugoslavije više nema" :goodpost:

ali iz tvog posta dobivam dojam da glumiš nekog mafijaša, nedodirljivog, šta li već. WTF
    jedna pjesma za tebe, i samo za tebe
    http://www.youtube.com/watch?v=opTZelnK5OI

Matan
    Gost

Uobičajeno

Neka jelene Meni je dovoljno da ja znam kakav si ti i sta si sve radio na serverima, ne moraju drugi ni znati

Sve najbolje i tebi takodjer
    upravo u tome i je problem, slusao si krive ljude i naravno zbog toga krivo i radio, odabrao si pogresnu stranu, a to je dokaz ovog tvog zavrsetka rada, ja sam i dalje tu i ostat cu, pravda pobjedjuje, zdravo meso raste, trulo otpada, a svaki igrac koji zna razmisljati svojom glavom nek zakljuci ko je tu minus a ko plus

floosh
    Gost

Uobičajeno

I nisi vise tu :lol2:

Gyan
    Gost

Uobičajeno

Prvi admin se uvijek pamti

Slične teme

1. Odgovori: 19
    Zadnji post: 22.07.10, 17:15
  2. Osvajanje vlastitog sela - bilo kad i bilo gdje