Stranica 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 51 do 60 od 89

Tema: To bi bilo to.

Član foruma Josip 55.D's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

:steta: :air kiss: :cvijece i proljece:
    Da da da:ban:

Član foruma mihac's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Steta sto ides, hvala na svemu, sretno i ponekad dodi na skype.

Uređeno od strane mihac (13.07.10 um 14:55 Uhr)

Član foruma Charly_95's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Blinzeln

Dragi floosh.

Želim ti sve najbolje u rl-u. Ljepo provedi vrijeme koje si do sada bezvezno potratio na nećije žalbe ili neuspjele pokušaje sa te ranije smaknu sa vlasti. Od tebe nikada nisam dobio ružnu rijeć ali premda si i to nekada znao reći drugima, nije bilo ljepo od tebe ali šta ćeš tako je-kako je.
    Šteta što ideš jer stvarno si bio kvalitetan admin. Istina je da si radio pogriješke i velike i male, ali 4 godine je dug period i tko nije napravio neku pogrješku u zadnje 4 godine neka se javi zato ostavite čovjeka na miru. Eto floosh nadam se da će mo se opet negdje na forumu sresti. Uživaj u rl-u koliko got možeš iskoriti ono propušteno vrijeme. Koliko poznajem braću koja bi trebala sjesti na tvoje mjesto mislim da bi bili dostojna zamjena. MOžda oni neće napravit greške jer na tuđim se greškama ući.
    :steta:

Zbogom do sljedećeg susreta.

Član foruma gina's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

papa
    Tijelo nema pravih ideala.

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od lil Vidi post
    zašto se patriota mora etiketirati ?
    nije li i to predrasuda ?

oprostite na offtopicu , ali ovakvi komentari od naše svetice , super liberalne Freye su mi smješni
    Citat Citat od cossorre Vidi post
    još jedna osoba koja na temelju pojedinaca voli generalizirat
    Mislim da ste oboje promašili poantu - nije riječ o generaliziranju, etiketiranju i slično. Radila sam u Teamu preko 2 godine i nagledala se i previše slučajeva u kojima su se igrači pozivali na svoj lokal patriotizam i nacionalizam i ljubav prema domovini i istovremeno pljuvali i vrijeđali svakoga tko nije iz Hrvatske ili ne govori čisti hrvatski jezik, neovisno o tome jesu li zaista imali temelja za ovakvo ponašanje ili ne. U većini slučajeva osnove nije niti bilo.
    Sjetimo se samo koliko se tema na forumu otvorilo kad je novi MH (kojeg je Dino doveo sa BA servera) zabunom upotrijebio šprancu za odgovore na ćirilici, sjetimo se koliko se žalbi napisalo radi Floosheve povremene ekavice ..... primjera i gorih od ovih ima previše.

Zbog takvih primjera sigurna sam da će, dođe li nam admin iz Srbije, biti jako puno problema i žalbi, samo zato što je iz Srbije. Možda bude i drugih, utemeljenih, no o njima kad i ako ih bude.

Meni osobno ne smeta otkuda će biti novi admin jer smatram da je za članove Teama jedino važno KAKO rade, a ne izražavaju li se pritom na savršenom hrvatskom i deklariraju li se kao Hrvati. Što se mene tiče, mogu se deklarirati i kao tratinčice, dokle god rade korektno, pošteno i vrijedno, dok ne progledavaju kroz prste prijateljima/rodbini/dečkima i curama, dok se prema igračima odnose sa poštovanjem koje oni zaslužuju i dok se svakog pojedinog igrača i/ili člana foruma tretira jednakopravno.

Pa ako zbog mojih gornjih stavova mislite da generaliziram ili da me trebate (pogrdno ili ne) nazivati sveticom - to je vaše demokratsko, Ustavno i ljudsko pravo. Meni ne smeta. Radila sam po tim gornjim principima dok sam bila u Teamu, sad kad sam samo član na forumu nastavit ću u skladu s njima pisati. Svidjelo vam se ili ne.
    Uređeno od strane Freiya (13.07.10 um 15:52 Uhr)

Član foruma Pilot boy's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Freiyi :palčina::palčina:

a flošku sretno u rl :paladinko:

Član foruma lil's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

shvatio sam ja poantu onog tvog posta od malo prije . i znam o čemu govoriš i na što misliš , samo moraš priznati da svrstavaš svakog koji ne misli kao ti u tu skupinu , a ovo o ovim situacijama neznam, ali znam direktno u jednoj temi kako si išla interpretirati i Ustav RH , kako tebi paše , zato da bi ispala ultra liberalna osoba i da; činiš mi se kao veći "katolik od pape " .

toliko od mene .

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od lil Vidi post
    shvatio sam ja poantu onog tvog posta od malo prije . i znam o čemu govoriš i na što misliš , samo moraš priznati da svrstavaš svakog koji ne misli kao ti u tu skupinu , a ovo o ovim situacijama neznam, ali znam direktno u jednoj temi kako si išla interpretirati i Ustav RH , kako tebi paše , zato da bi ispala ultra liberalna osoba i da; činiš mi se kao veći "katolik od pape " .

toliko od mene .
    Pročitaj molim te još jednom tu temu - nije bilo riječi o "interpretaciji", već sam stavila CITAT iz Ustava.
    Razlika je ogromna.
    I da, ja jesam ultraliberalna osoba, poštujem svačiji stav i mišljenje i ne mislim da moramo svi razmišljati isto niti da sam ja jedina pametna i uvijek u pravu. I ja griješim kao i drugi ljudi. Ali kad se radi o poslu, tj. dok sam radila kao član Teama, trudila sam se maksimalno da NE pogriješim jer sam i sama igrala travian i znam jako dobro kako se teško dolazi do 50 popa ili 50 vojnika, a kako lako MH to uništi.

Član foruma lil's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

ne namjeravam ti u ovoj temi ništa dokazivati , ali bit će rekao sam ti ....

guest
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Freiya Vidi post
    ...
    ..
    .
    Meni osobno ne smeta otkuda će biti novi admin jer smatram da je za članove Teama jedino važno KAKO rade, a ne izražavaju li se pritom na savršenom hrvatskom i deklariraju li se kao Hrvati. Što se mene tiče, mogu se deklarirati i kao tratinčice, dokle god rade korektno, pošteno i vrijedno, dok ne progledavaju kroz prste prijateljima/rodbini/dečkima i curama, dok se prema igračima odnose sa poštovanjem koje oni zaslužuju i dok se svakog pojedinog igrača i/ili člana foruma tretira jednakopravno.
    ...
    eh, zato meni freya fali.. jer mislim da je jedna od rijetkih (ako ne i jedina) koja je profesionalno obavljala svoj posao bez obzira na ovo sve gore navedeno..

a flosh.. evo budem citirao frenda
    Citat Citat od cossorre Vidi post
    onak žao mi je nekak mi zvuči patetično, al da si dobro obavljo posao, iskreno, nisi. ponaviše jer ni na jednu email adresu se nije moglo dobit odgovor... i da ne nabrajam, nije trenutak.

sretno
    bilo je ugl toga..
    i onda su ljudi otvarali glupe žalbe isl samo zato što se one utemeljene žalbe i problemi nisu riješavali.. (moje mišljenje)

EDIT:
    Citat Citat od Freiya Vidi post
    ...
    I da, ja jesam ultraliberalna osoba, poštujem svačiji stav i mišljenje i ne mislim da moramo svi razmišljati isto niti da sam ja jedina pametna i uvijek u pravu. I ja griješim kao i drugi ljudi. Ali kad se radi o poslu, tj. dok sam radila kao član Teama, trudila sam se maksimalno da NE pogriješim jer sam i sama igrala travian i znam jako dobro kako se teško dolazi do 50 popa ili 50 vojnika, a kako lako MH to uništi.
    .. i zbog toga..
    jer mislim da drugi lagano miješaju ovdje posao i prijateljstvo dok je ona bila maximalno profesinalna..
    Uređeno od strane guest (13.07.10 um 16:17 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 19
    Zadnji post: 22.07.10, 17:15
  2. Osvajanje vlastitog sela - bilo kad i bilo gdje
    By burne in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 23.07.08, 17:51

Pravila postanja