Stranica 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 61 do 70 od 89

Tema: To bi bilo to.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Freiya Vidi post
    Dam se kladiti da će nam za admina staviti Nikolu ili Marka, to su dva brata, jedan je admin na srpskim serverima a drugi je vodio Imperion (ili još vodi, ne znam točno).
    Uglavnom, za očekivati je da oni preuzmu i HR i BH servere.
    Osim ako se ne prijavi neki kandidat iz HR za mjesto admina.

Makar mislim da nitko nema šanse i da će jedan od ove dvojice biti postavljen za novog admina. Dakle, pripremite se na poplavu igrača iz Srbije Moguće i MH-a sa njihovih servera.

Počnite učiti ćirilicu LOL

Marko i Nikola su dobri admini,poznajem marka(na imperionu smo se upoznali),marko dobro radi svoj posao kvalitetno, a i nikola

Ali ipak mi je zao flooshice

Lp,

ToNY
    Uređeno od strane HDW (13.07.10 um 15:19 Uhr)

Član foruma lil's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

tu se slažem , a onda su i suvisle završile u istom košu

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

:steta::steta::steta: Sretno u RL...

Pozz

Dacho

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Freiya Vidi post
    Mislim da ste oboje promašili poantu - nije riječ o generaliziranju, etiketiranju i slično. Radila sam u Teamu preko 2 godine i nagledala se i previše slučajeva u kojima su se igrači pozivali na svoj lokal patriotizam i nacionalizam i ljubav prema domovini i istovremeno pljuvali i vrijeđali svakoga tko nije iz Hrvatske ili ne govori čisti hrvatski jezik, neovisno o tome jesu li zaista imali temelja za ovakvo ponašanje ili ne. U većini slučajeva osnove nije niti bilo.
    Sjetimo se samo koliko se tema na forumu otvorilo kad je novi MH (kojeg je Dino doveo sa BA servera) zabunom upotrijebio šprancu za odgovore na ćirilici, sjetimo se koliko se žalbi napisalo radi Floosheve povremene ekavice ..... primjera i gorih od ovih ima previše.

Zbog takvih primjera sigurna sam da će, dođe li nam admin iz Srbije, biti jako puno problema i žalbi, samo zato što je iz Srbije. Možda bude i drugih, utemeljenih, no o njima kad i ako ih bude.

Meni osobno ne smeta otkuda će biti novi admin jer smatram da je za članove Teama jedino važno KAKO rade, a ne izražavaju li se pritom na savršenom hrvatskom i deklariraju li se kao Hrvati. Što se mene tiče, mogu se deklarirati i kao tratinčice, dokle god rade korektno, pošteno i vrijedno, dok ne progledavaju kroz prste prijateljima/rodbini/dečkima i curama, dok se prema igračima odnose sa poštovanjem koje oni zaslužuju i dok se svakog pojedinog igrača i/ili člana foruma tretira jednakopravno.

Pa ako zbog mojih gornjih stavova mislite da generaliziram ili da me trebate (pogrdno ili ne) nazivati sveticom - to je vaše demokratsko, Ustavno i ljudsko pravo. Meni ne smeta. Radila sam po tim gornjim principima dok sam bila u Teamu, sad kad sam samo član na forumu nastavit ću u skladu s njima pisati. Svidjelo vam se ili ne.

:goodpost:

good luck floosh
    Kifle

NSI 3

Uobičajeno

Sretno u rl-u...:steta:

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

zanimljiv zavrsetak,ako nista drugo.

sretno dalje, ne da mi se u neke zalopojke i patetike ulazit
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    zanimljiv zavrsetak,ako nista drugo.

sretno dalje, ne da mi se u neke zalopojke i patetike ulazit
    :goodpost:

Sve u svemu dobar je bio

Uobičajeno

Citat Citat od BrAlO_o Vidi post
    neznam sta da kazem kao 1 zasto ides ca u pm mozda sad mislis koi je ovo ali ne igram travian ima 6 mjeseci nego od samog pocetka i ti si mi uvijek bio najbolji cak sam psutio suzu za tebe...:steta::steta::S:S:S:S
    rofl
    ja ti vjerujem.

I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman.

by big yellow guy

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Dr_Evil Vidi post
    rofl
    ja ti vjerujem.
    ne vjerujem ni njemu ni tebi

ugl, znaci li ovo povratak nekih ljudi poput freiye,exa u travian?
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

hvala dragom Bogu vise da si nestao.

Slične teme

1. Odgovori: 19
    Zadnji post: 22.07.10, 16:15
  2. Osvajanje vlastitog sela - bilo kad i bilo gdje
    By burne in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11