Stranica 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 71 do 80 od 89

Tema: To bi bilo to.

Član foruma Toxic Hemlock's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    ne vjerujem ni njemu ni tebi

ugl, znaci li ovo povratak nekih ljudi poput freiye,exa u travian?
    osobno se nadam da će se neki vratiti, no čisto sumnjam.
    uglavnom vidjet ćemo.
    Ode sve u 3 pixe marmelade

Član foruma El pitono's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bambam Vidi post
    hvala dragom Bogu vise da si nestao.
    hehe, svi pozitivno o flooshu, e evo majstora...

ja sam negdje između... nikad odgovorio na ni jedan upit... ako je imao puno posla, to meni nije razlog, jer mu je i to posao... nek unajmi studenta onda.

a najviše kaj mi se zamjerio je kad treba odbanirat natare... na svakom serveru koji sam igrao je bilo neko kašnjenje... ili je zaspao, ili se napio jer mu je rođendan, ili mu je omp crko i sl fore... to su gluposti i neodgovornost. ako ja imam info da se ban skida u 18:00, onda je u 18:00:00 skinut... za koji k trošimo zlato ako bar 2 puta na serveru nešto se ne odradi...

zato, LP i sve najbolje...

a novi, ko god dođe, nadam se da bar ne pije, da ima dobar komp i da zna čitat mailove i upite (na latinici)
    :snijeg:

Član foruma Charly_95's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Freiya Vidi post
    Mislim da ste oboje promašili poantu - nije riječ o generaliziranju, etiketiranju i slično. Radila sam u Teamu preko 2 godine i nagledala se i previše slučajeva u kojima su se igrači pozivali na svoj lokal patriotizam i nacionalizam i ljubav prema domovini i istovremeno pljuvali i vrijeđali svakoga tko nije iz Hrvatske ili ne govori čisti hrvatski jezik, neovisno o tome jesu li zaista imali temelja za ovakvo ponašanje ili ne. U većini slučajeva osnove nije niti bilo.
    Sjetimo se samo koliko se tema na forumu otvorilo kad je novi MH (kojeg je Dino doveo sa BA servera) zabunom upotrijebio šprancu za odgovore na ćirilici, sjetimo se koliko se žalbi napisalo radi Floosheve povremene ekavice ..... primjera i gorih od ovih ima previše.

Zbog takvih primjera sigurna sam da će, dođe li nam admin iz Srbije, biti jako puno problema i žalbi, samo zato što je iz Srbije. Možda bude i drugih, utemeljenih, no o njima kad i ako ih bude.

Meni osobno ne smeta otkuda će biti novi admin jer smatram da je za članove Teama jedino važno KAKO rade, a ne izražavaju li se pritom na savršenom hrvatskom i deklariraju li se kao Hrvati. Što se mene tiče, mogu se deklarirati i kao tratinčice, dokle god rade korektno, pošteno i vrijedno, dok ne progledavaju kroz prste prijateljima/rodbini/dečkima i curama, dok se prema igračima odnose sa poštovanjem koje oni zaslužuju i dok se svakog pojedinog igrača i/ili člana foruma tretira jednakopravno.

Pa ako zbog mojih gornjih stavova mislite da generaliziram ili da me trebate (pogrdno ili ne) nazivati sveticom - to je vaše demokratsko, Ustavno i ljudsko pravo. Meni ne smeta. Radila sam po tim gornjim principima dok sam bila u Teamu, sad kad sam samo član na forumu nastavit ću u skladu s njima pisati. Svidjelo vam se ili ne.
    A sad slušaj ti si u pravu. ako dođe admin iz srbije ja ću ga prihvatiti kao da mi je rođeni brat. Jer s čovjekom nikad problem nisam imao. a niti s ikim iz Srbije, Bosne svejedno odakle. Zato što ako ne traži probleme nećeš ih niti sam imati. Mnogi će ga mrziti zato što je iz Srbije zbog Rata ali gledajte 95% ljudi koji spominu rat nisu niti rođeni za vrijeme rata, kao i ja sam ja sam rođen na samome kraju domovinskog rata. A netko tko je svašta proživio u d. ratu neželi se toga prisjećati i siguran sam da nema ništa protiv admina iz Srbije. I prije sam rekao da ću ga prihvatiti kao da mi je rođeni brat iako je iz Srbije. Pa evo molim i vas da ih prihvatit ako ne kao brata berem kao prijatelja.
    Uređeno od strane Charly_95 (13.07.10 um 17:24 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od El pitono Vidi post
    hehe, svi pozitivno o flooshu, e evo majstora...

ja sam negdje između... nikad odgovorio na ni jedan upit... ako je imao puno posla, to meni nije razlog, jer mu je i to posao... nek unajmi studenta onda.

a najviše kaj mi se zamjerio je kad treba odbanirat natare... na svakom serveru koji sam igrao je bilo neko kašnjenje... ili je zaspao, ili se napio jer mu je rođendan, ili mu je omp crko i sl fore... to su gluposti i neodgovornost. ako ja imam info da se ban skida u 18:00, onda je u 18:00:00 skinut... za koji k trošimo zlato ako bar 2 puta na serveru nešto se ne odradi...

zato, LP i sve najbolje...

a novi, ko god dođe, nadam se da bar ne pije, da ima dobar komp i da zna čitat mailove i upite (na latinici)
    :snijeg:
    svaki put je bilo gresaka, u svim MMovima, na kraju svakog servera je bilo pravopisnih gresaka, natari su kasnili konstantno.

bosna dovidjenja, BANOVANI STE.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

svaki put je bilo gresaka, u svim MMovima, na kraju svakog servera je bilo pravopisnih gresaka, natari su kasnili konstantno.

bosna dovidjenja, BANOVANI STE.
    A ti si kao neka faca sto si veliki Hrvat?
    Bas bi volio da dodje Nikola i da vas dovede u red.Nacionalisti.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Wrong Vidi post
    A ti si kao neka faca sto si veliki Hrvat?
    Bas bi volio da dodje Nikola i da vas dovede u red.Nacionalisti.
    ja sam domobran i slusam Thompsona!

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

ja sam domobran i slusam Thompsona!
    Znaci,nacionalista.Ali dobro..nisi ti kriv sto si takav.

OnTopic-Svejedno mi je tko ce doci.Iskreno bi volio da to bude ili Nikola ili Marko jer decki rade odlican posao na .rs serverima i vjerujem da ce tako isto raditi i ovdje (:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

da i furam crne majice ako te bas zanima

Član foruma Pilot boy's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Bože pomozi

Član foruma tristan's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Sretno u RL al da ces falit, neces.

O konstantnim ne sankcioniranim muljazama, ne odgovaranja na mailove, utjecanje od strane igraca direktno na ishod servera itd itd da ne nabrajam vise sve ..a toga je bilo more.. losi MH ovi i nemarnost oko natara i artefakata .. bljuv. Rijetki trenutci angaziranosti dokazali su da je u pitanju najcesce ljenost ili nestizanje .. sto je nama korisnicima jednako lose.

Unatoc tome, JELEN je jedna od zadnjih osoba koja ima sto za rec jer veceg mutikasu je tesko bilo nac na hr serverima.

Nadam se boljem.
    - ex s2-Najjaci- MiD - FLASH!!!!! A-AAAAAAAAAAAH!!! king of the impossible !!!
    - s2 TristaN

Slične teme

1. Odgovori: 19
    Zadnji post: 22.07.10, 17:15
  2. Osvajanje vlastitog sela - bilo kad i bilo gdje
    By burne in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 23.07.08, 17:51

Pravila postanja