Stranica 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 142

Tema: THE RF vs. WB - šteta , procjenite sami

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ostajem pri ode art dojmu bez obzira na x5 art...prevelika šteta napadačima za relativno mizeran učinak...pitam se ima li the rf više offa nakon ove akcije :confused:

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DamirB Vidi post
    Kaže Nikson "na Denovom WW-u nisu dobro kate pucale ,jer je ostao art"
    Mislim da nije u pravu jer art ne djeluje na ww, ispravite ako griješim.
    Jednostavno su bili preslabi da nanesu veću štetu
    ja mislim da je u pravu jer art djeluje na skladista i zitnice, a ti napadi bi puno bolje prosli sa ciljanjem jedne, a ne 2 mete...

moje misljenje den je ok prosao, manja steta od moguce, ali galcic definitivno katastrofa...ok, zec je, ali od ukupno 2 ww-a ne bas male koalicije, na jednom samo jednog ovnasa skinuti, a ne bar 3-4 ww offa, lose...
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    ja mislim da je u pravu jer art djeluje na skladista i zitnice, a ti napadi bi puno bolje prosli sa ciljanjem jedne, a ne 2 mete...

moje misljenje den je ok prosao, manja steta od moguce, ali galcic definitivno katastrofa...ok, zec je, ali od ukupno 2 ww-a ne bas male koalicije, na jednom samo jednog ovnasa skinuti, a ne bar 3-4 ww offa, lose...
    slažem se, ali zbog takove taktike, bojna i je prošla gdje god je krenula, a nadam se da bude opet

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Art Arhtitekta ne djeluje samo na svjetsko čudo . Na ostalo sve vrijedi 5x . A kad se igraš malo simuliranja itd ... bez arta onda tek vidiš kakva je mogla bit šteta . Uglavnom to sad nije bitno ... šteta je tu neka mala , mada slažem se da je WB u plusu na ovom našem potezu . Tu smo da igramo i da smišljamo strategiju ,eto mi odabrali ovako ,netko će drugačije .. tak to ide .
    Daleko je još kraj ,bit će tu svega još .

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

po tebi je mala šteta napadaču kod Galčića...rinegan i dio munje...hmmm, meni djeluje pristojno obzirom da nije tamo niti branjeno...no, case closed, ne trebamo spam...kapa dolje svima u akciji

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Art Arhtitekta ne djeluje samo na svjetsko čudo . Na ostalo sve vrijedi 5x . A kad se igraš malo simuliranja itd ... bez arta onda tek vidiš kakva je mogla bit šteta . Uglavnom to sad nije bitno ... šteta je tu neka mala , mada slažem se da je WB u plusu na ovom našem potezu . Tu smo da igramo i da smišljamo strategiju ,eto mi odabrali ovako ,netko će drugačije .. tak to ide .
    Daleko je još kraj ,bit će tu svega još .

iskreno poštovanje za ovaj post. Nešto slično sam napisao u chat temi. No, daleko je kraj, bude još igre

tko god da pobijedi, idemo na pivu negdje svi zajedno, jer ovo su zaslužili svi travianci

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Reden

Citat Citat od ćale-os Vidi post
    iskreno poštovanje za ovaj post. Nešto slično sam napisao u chat temi. No, daleko je kraj, bude još igre

tko god da pobijedi, idemo na pivu negdje svi zajedno, jer ovo su zaslužili svi travianci
    Ja kažem na s1 uvjek bilo fajteva tako da vjerujem da je ovo tek početak kap u moru :to victory:
    bude tu još puno ,puno rušenja...

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

nemam sta reci nego:

BOJNA :101010:
    WWW :101010:
    THE :101010:
    RF :101010:
    ostali saveznici (da sad ne nabrajam pa nekog zaboravim pa bude belaja...) svakom po :101010:

e kad bi oglo bit svaki dan ovako...da se fajta...kamo srece...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    Ja kažem na s1 uvjek bilo fajteva tako da vjerujem da je ovo tek početak kap u moru :to victory:
    bude tu još puno ,puno rušenja...
    jednom je netko na prošlome serveru rekao da na s1 igraju samo njuberi, odgovorih dođi, jer ovdje se ratuje od prvoga do zadnjeg dana, pa tko voli nek izvoli

naravno da je tek počelo, ali svejedno, možda ovaj server bude prvi da skupi sve igrače na jednome okupu i da se dobro zajedno proveselimo (moja osobna želja, a znam ih jako puno takovih)

moira, zamolio bih da se ovo ne obriše, jer nije spamanje i vezano je uz napade i defanje, kao i čestitke svim igračima i normalnu komunikaciju svih nas

hvala unaprijed
    Uređeno od strane ćale-os (26.07.10 um 22:23 Uhr)

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Da malo opet vrati na ono kolika je šteta,zahvaljujem se našem majstoru za matematiku vekiju šteta na denovu ww-u je 142:09:40h.pa dali se to isplatilo ili nije evo sada i brojke su tu.
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Slične teme

1. SYN vs LEGIJA šteta, prosudite sami
    By El pitono in forum hrx
    Odgovori: 44
    Zadnji post: 23.07.10, 19:54
  2. P.P.Z. vs SYN - šteta procjenite sami
    By Dr.Dolittle in forum hr2
    Odgovori: 35
    Zadnji post: 13.07.10, 15:30
  3. Odgovori: 25
    Zadnji post: 16.05.10, 12:27
  4. resursi-skrivaju li se ručno ili sami od sebe?
    By jobilibi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 24.12.07, 15:02

Pravila postanja