Stranica 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 142

Tema: THE RF vs. WB - šteta , procjenite sami

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

svaka čast za fajt...meni je ovo jedan od boljih koje sam gledao
    svaka čast www-u, bojnoj i ostalim savezima za deff
    isto tako čestitke THE-u i njihovim pomagačima za offove...iako je denov ww sad u zaostatku, mislim da još ni izbliza nije gotovo
    kako da napravim potpis

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Da malo opet vrati na ono kolika je šteta,zahvaljujem se našem majstoru za matematiku vekiju šteta na denovu ww-u je 142:09:40h.pa dali se to isplatilo ili nije evo sada i brojke su tu.
    definitivno, nije velika vremenska šteta,

ali tko je pratio prošli s3 , tamo su minute odlučivale
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

mrak odrađeno sa obje strane,:101010:
    samo tako dalje nastavite,samo neka dođu svi na s1 tko god misli da igraju njubiči

onda če biti :staklenka:

nix lijep off

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Ekipa ovo je prekrasno :101010:, čestitam napadačima što su nam pružili ovakav fajt. Što god govorili ali generalno gledano mislim da je ovaj server izuzetno interesantan za igranje i zato ekipa igrajte se i dalje :to victory: i no sikiriki (uživancija na prvom mjestu).

p.s. dado kad će planovi da i mi u LZN dignemo barem jedan levl :witch:

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

po meni je mozda cak i THE/RF malo bolje prosao.
    nisu previse pravih offova potrosili, a jedan od 2 WWa su demolirana. Drugi je lijepo ostecen, i morat ce se ici jos jednom minimalno. Medutim da je THE poslao jos 2-3 posten katasa, ovo bi im bila velika pobjeda. No opet, neam uvid u ostale offove servera.

Server ce odluci IBZ, i kome se oni priklone.Takoder, lako moguce da PiP/fenix pobjede poput irene jer ih nitko ne rusi od vecih koalicia :lol2:

p.s.
    s3 koji je bio relativno slab server, imao je tokom servera vise off i deff bodova cale. Ovdje se mozda ratovalo i ima velikih offova, ali cijeli server, pa pola ekipe je simcitalo 6-7 mjeseci...
    no to je njihova igra. Vjerujem da cemo na ovom serveru vidjet vece offove i od s2 i od s3...
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Ma ekipa je super odradila, je bilo stekanja ali to je neminovno..... 5 dana smo malo skupljali proracunavali i organizirali napad...............svaka cast igracima na offovima...........a svaka cast sharkiju, panoramixu (najvise zasluzan), nixu, maki-u! Sebe ne vrijedi spominjati! XD
    Bare(s1-Pixa & Bare THE, s3-Desire AC)

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    po meni je mozda cak i THE/RF malo bolje prosao.
    nisu previse pravih offova potrosili, a jedan od 2 WWa su demolirana. Drugi je lijepo ostecen, i morat ce se ici jos jednom minimalno. Medutim da je THE poslao jos 2-3 posten katasa, ovo bi im bila velika pobjeda. No opet, neam uvid u ostale offove servera.
    ..
    nebih se slozio sa tobom al to je moje skromno misljenje jer ostecenja na skladarama i zitnicama su minimalna tako da tu zaostatka skoro da i nema...a da li su i koliko offova potrosili to cemo vidjeti ali mislim da su racunali na puuno vise stete od ovoga i ne jednom vec dva puta ovako bi morali ici da nas zadrze iza sebe...sto se tice ww od THE/RF hm dva doobro demolirana, jedna nerazvijen sto znaci jedan citav za sada kao i kod nas..sto se tice offova odlicni ako se uzme u obzir da ratuju sa nama dosta dugo..svaka vam dala al jbg deff jos bolji:101010: i :welcome:
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

iznenadilo me kako je zid uz art 5x arhitekt pao ma nulu,

nisam ni skužio da je den rimljan,

definitivno rimljan loš izbor za ww holdera.

mislim da teutonski zid ne bi pao na nulu
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    nebih se slozio sa tobom al to je moje skromno misljenje jer ostecenja na skladarama i zitnicama su minimalna tako da tu zaostatka skoro da i nema...a da li su i koliko offova potrosili to cemo vidjeti ali mislim da su racunali na puuno vise stete od ovoga i ne jednom vec dva puta ovako bi morali ici da nas zadrze iza sebe...sto se tice ww od THE/RF hm dva doobro demolirana, jedna nerazvijen sto znaci jedan citav za sada kao i kod nas..sto se tice offova odlicni ako se uzme u obzir da ratuju sa nama dosta dugo..svaka vam dala al jbg deff jos bolji:101010: i :welcome:

a gle, zid nuliran, WW 17 levela. a ruku na srce, nisu ovdje ni isli katasi neki. Ili imaju visak ovnova, pa ce ici cesce, ili fali katasa,neznam. Al nemogu se oteti dojmu da je steta, s ovim prikazanim offovima, sasvim lijepa. Svi znamo da je hrpa offova u igri jos i da je prerano za kalkuliranje.

EDIT - teut zid bi pao na max 12-13lvl
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    Hehe , gle tako će to uvijek biti , naravno da ćeš uvijek bodrit svoju stranu . Sad dali je šteta veća ili manja , ne znam ... ja sam zadovoljan . S obzirom koliko vas ima i držite samo 2 WW-a , ne znam . Iskreno mogli ste to i puno bolje . A o ofovima da ne pričam ,ovo s obje strane možemo reći da je bilo zagrijavanje .

:kid:

Slične teme

1. SYN vs LEGIJA šteta, prosudite sami
    By El pitono in forum hrx
    Odgovori: 44
    Zadnji post: 23.07.10, 19:54
  2. P.P.Z. vs SYN - šteta procjenite sami
    By Dr.Dolittle in forum hr2
    Odgovori: 35
    Zadnji post: 13.07.10, 15:30
  3. Odgovori: 25
    Zadnji post: 16.05.10, 12:27
  4. resursi-skrivaju li se ručno ili sami od sebe?
    By jobilibi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 24.12.07, 15:02

Pravila postanja