Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 40

Tema: RP&G Sexy NLF SEXY BV NIKS_FE G.A.D. vs DIABOLA [APO]

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno RP&G Sexy NLF SEXY BV NIKS_FE G.A.D. vs DIABOLA [APO]

evo malo smijeha,ali i lijepih offova

Čestitam!

Da bi se uništilo ovaj acc od 18 sela bilo je potrebno 5 saveza

RP&G
    Sexy NLF
    SEXY BV
    NIKS_FE
    G.A.D.
    ako sam nekog slučajno izostavila nemojte mi zamjerit bilo vas je jako puno pa mi je možda promaknulo.

Priča je počela kada je igrač ledeni iz saveza SEKY BV odlučio opet napravljenim offom ići na mene iako je i prethodni izgubio od moje malenkosti naravno kao i ovaj put
    uhvačen u povratku

http://travian-reports.net/hr/report/108810d0cbe

malo katanja

http://travian-reports.net/hr/report/11111837bdd

E pošto se drska DIABOLA usudila dirnuti u savez ili se netko požalio savezu (to neznamo i nečemo nikada saznati)
    Podigoše se na noge savez njegov i koalicije nebili skinuli sa vrata jednog igrača
    Nemojte ovo pogrešno shvatit bila mi je čast da vas treba toliko da me pobjedite

Naravno samo su dva igrača od svih saveza zaslužila da im se čestita a to su Barni i Hornet.
    evo report od Barnijevog napada kada mi je pobio sav def
    Barni lijep off čestitam

http://travian-reports.net/hr/report/112989cc0bd

Ja vas molim da malenom igraču poput mene objasnite čemu senatori u napadu na gg!!!

Hornetov report nemam,ali kad god su se ovi ostali počeli zakucavat i ostavljat katice kod mene dolazio je tata Hornet da pročisti put

nije nikad uderio sa full offom ,al od prikazanog negdje sličan barnijevom.

sve u svemu pristojan off
    čestitam

No zadnji put se dogodilo nešto nepredviđeno igrač giga je išao nulirati moje selo i poslao 20 valova kata ,te nakon što je 15 valova završilo nije se vratio niti jedan vaš vojnik odlučio je posao obaviti do kraja

13. DamirVz Sexy NLF

da 13-i igrač na serveru mora riješit stvar nad igračem

1116. DIABOLA APO

i na kraju šečer za kraj

Preuzimanje stolječa

http://travian-reports.net/hr/report/11615344e96

Član foruma Moira's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno RP&G Sexy NLF SEXY BV NIKS_FE G.A.D. vs Ledeni

Odobreno.

Moira

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Svaka cast, odlicni hoffovi :101010:
    Diabola prekrasno uhvatio off *.*
    a Barni odlican off svaka cast

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od susy Vidi post
    da je smiješno...je.

a prvenstveno si smiješna ti,ali ovo je samo igrica tako da...:palčina:

prvo,nisi ti dobila po,,,(znaš kamo),zbog ledenog,nego radi konstantnog katanja suporta igračima u sexy bv-u,isto kao i old dog,zato ti možeš ovdje prodavati što hočeš ali istina je negdje drugdje,koju (pretpostavljam),tvoja lijepa usta jednostavno ne mogu izgovorit,ali to je tvoj problem.

znam da moraš biti razočarana nakon sadašnjeg stanja tvog acca,ali o tome si morala razmišljat puno prije.

i još jedna stvar na kraju,,,olda je sexy bv mogao ugasit da je htio onda kad smo mu uzeli off selo,njemu i dakiju,ali sexy bv nije takav savez,to smo napravili zbog konstantnog farmanja naših igrača,i poslije toga ostavili ga na miru,čak smo i daki vratili to off selo.

...a poslije toga misleći da smo zaokupljeni sa ww-om,ponovo ste krenuli na nas,i zato vam se događa,to što vam se događa...

... sexy bv,kao i ostali savezi iz koalicije nemaju ništa sa sexy nlf-om,a zašto taj savez dere po tebi,ti to valjda znaš najbolje.
    Uređeno od strane histerian (29.07.10 um 23:47 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Blinzeln

[QUOTE=histerian;894429]

da je smiješno...je.

a prvenstveno si smiješna ti,ali ovo je samo igrica tako da...:palčina:

prvo,nisi ti dobila po,,,(znaš kamo),zbog ledenog,nego radi konstantnog katanja suporta igračima u sexy bv-u,isto kao i old dog,zato ti možeš ovdje prodavati što hočeš ali istina je negdje drugdje,koju (pretpostavljam),tvoja lijepa usta jednostavno ne mogu izgovorit,ali to je tvoj problem.

znam da moraš biti razočarana nakon sadašnjeg stanja tvog acca,ali o tome si morala razmišljat puno prije.

i još jedna stvar na kraju,,,olda je sexy bv mogao ugasit da je htio onda kad smo mu uzeli off selo,njemu i dakiju,ali sexy bv nije takav savez,to smo napravili zbog konstantnog farmanja naših igrača,i poslije toga ostavili ga na miru,čak smo i daki vratili to off selo.

...a poslije toga misleći da smo zaokupljeni sa ww-om,ponovo ste krenuli na nas,i zato vam se događa,to što vam se događa...

... sexy bv,kao i ostali savezi iz koalicije nemaju ništa sa sexy nlf-om,a zašto taj savez dere po tebi,ti to valjda znaš najbolje.
    Ja nisam katala vaše suporte dok SEKY BV nije krenuo na mene zbog ledenog :cvjetic:
    a ni njega nisam dok on nije na mene,tako da eto moja usta uistinu nemogu izgovoriti ono što nije istina ,a ti želiš da bude
    Kad ste krenuli na moj gg i of selo,reko da i ja ostatak offa potrošim malo kvalitetnije nego da samo nestane,jelte bilo bi šteta

A šta če ovdje Seky NLF nemam ni ja pojma ,al eto našli su se,slučajno ili ne ...tko to zna

I ovdje ču odgovoriti još jednom.Nisam katala niti jedan vaš suport dok niste krenuli na mene.I prije sam ratovala sa ledenim,ali mu nisam ovako krop skatala...
    na suporte su poslani napadi tek kad sam vidjela oko 48 napada na moje off selo i isto toliko na gg,a ti misli šta hočeš.
    Uređeno od strane susy (29.07.10 um 23:58 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

[QUOTE=susy;894430]
    Citat Citat od histerian Vidi post

Ja nisam katala vaše suporte dok SEKY BV nije krenuo na mene zbog ledenog :cvjetic:
    Kad ste krenuli na moj gg i of selo,reko da i ja ostatak offa potrošim malo kvalitetnije nego da samo nestane,jelte bilo bi šteta
    gledaj,bit ču direktan,pa ti neču reći da je to neistina...nego ću ti reć da lažeš

nažalost nemam spremljene reporte,tako da imaš potpuno pravo da mi vratiš istom mjerom.ali činjenica je da si prva krenula na nas,kao i old pas...

vjerujem da ovo sad vodi prema stotinjak postova rasprave,tako da ču se rado povuči,ali istina je je suprotno od onoga što tvrdiš,i točka.

i prije si ratovala sa ledenim pa te nitko nije dirao,jel tako????

Član foruma Dj Pila's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Lijepo uhvacen off..
    http://www.youtube.com/watch?v=ttdD3QvbGJs HaRdStYlE TeChNo!! PILA ThE BeSt

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

sta se svadjate tko je prvi napao?
    kakve veze ima, pa ovo je travian ako ne igrate pod istom zastavom sta se netko ima opravdavati ili smatrati to necim cudnim i zlobnim jel napao prvi ili nije...

report, lijepa kontra, samo odredjeni broj druida stigao smanjiti stetu, ali ne i zaustaviti kontru, osjeca se u reportu lijep tajming i nespremnost napadaca na kontru, bravo :palčina:
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Čestitam!

Da bi se uništilo ovaj acc od 18 sela bilo je potrebno 5 saveza

RP&G
    Sexy NLF
    SEXY BV
    NIKS_FE
    G.A.D.
    .
    .
    .
    spominjes 5 saveza a po hofovima se vidi da je zapravo dva saveza iako po meni ovo tvoje tzv. preuzimanje stoljeca prakticki se dogada svako malo tako da ostaje samo SEXY BV.... a po nazivu teme mislio sam da je bilo neke ozbiljne akcije a ne samo uhvacen off i njegovo osvecivanje....pala:
    Uređeno od strane Moira (30.07.10 um 10:43 Uhr)

Član foruma nonica's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

16.04.10 DIABOLA [APO] osvojio/la naselje od igrača giga [Sexy NLF]
    16.04.10 DIABOLA [APO] osvojio/la naselje 5 BELLISSIMO od igrača giga [Sexy NLF]

Mislim da je ovo dovoljno objašnjenje zašto sam igračicu DIABOLU posjećivao s katama svakodnevno! :dance::dance::dance::harmonikaš::harmonikaš:

Slične teme

1. SEXY BV vs daki ; steta: uzimanje off sela
    By billymadafaka in forum hr1
    Odgovori: 21
    Zadnji post: 12.06.10, 17:56
  2. RF vs SEXY ZOO
    By The zona in forum hr1
    Odgovori: 62
    Zadnji post: 17.04.10, 10:01
  3. SEXY ZOO & PiP & HTTP vs. F_ENIKS & FENIK_S
    By Transporter in forum hr1
    Odgovori: 58