Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 11

Tema: kontra

Član foruma Unnamed's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno kontra

citao sam na par mjesta da kad imas teute za konkureniciju i on te napadne da napravis kontru .ali nitko nije objasnio sto je to a ja nemogu nigdje naci.moze li mi netko objasniti?

Član foruma Valkyrie's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Unnamed Vidi post
    citao sam na par mjesta da kad imas teute za konkureniciju i on te napadne da napravis kontru .ali nitko nije objasnio sto je to a ja nemogu nigdje naci.moze li mi netko objasniti?
    to ti je ko npr. kontra u nogometu..kada sjedne napad od tog teuta,ti sto brze uzvratis,pokusas mu uhvatiti vojsku kad se vrati od napada na tebe..

nadam se da si shvatio

Član foruma Trilithon's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

ako si gal, sa gromovima ga napadnes. Imas jednu stranicu gdje racunas koliko od kojikoordinata treba sa kojom jedinicom doc dodrugih koordinata...pogledaj kojom vojnom jedinicom te napo, izračunaš vrijeme, pogledas za koliko grom dođe na njegove koorde, pricekas razliku vremena i stisnes mu rucnu falangu. On nema vremena da makne tu vojsku iz sela jer tvoj napad sjeda u tocno vrijeme kad se njemu vojska vraca

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Trilithon Vidi post
    ako si gal, sa gromovima ga napadnes. Imas jednu stranicu gdje racunas koliko od kojikoordinata treba sa kojom jedinicom doc dodrugih koordinata...pogledaj kojom vojnom jedinicom te napo, izračunaš vrijeme, pogledas za koliko grom dođe na njegove koorde, pricekas razliku vremena i stisnes mu rucnu falangu. On nema vremena da makne tu vojsku iz sela jer tvoj napad sjeda u tocno vrijeme kad se njemu vojska vraca
    jesi li mislio na ovo
    http://www.javaschubla.de/2006/travi...l?lang=en&dim=

Član foruma Josip 55.D's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Na portugalskom speedu imam još oko jedan dan zaštite... Ali sam se zaratio sa jednim igračem koji je poprilično jak... On se je regao 2 dana prije mene i ima ogromnu prednost... e sad pošto ga ja napadam ko lud, ipak mu ništa ne oduzimam... ali ga napadam da ga isprovociram, šaljem mu zastrašujuće poruke (kao i on meni)... On ima razvijene gorštake i ja pa me zanima ako mogu poslati njemu nekakvu kontru... siguran sam da će dok mi istekne zaštita poslati sve gorštake na mene, pa ako ga ja mogu nekako napasti da mu pobijem sve gorštake... ??
    Da da da:ban:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Izračunaš kad se njegova vojska vraća u selo i pošalješ napad da sjedne par sekundi iza (nemoj više od 2-3 sekunde da ne stigne izmaknut).

Registriran
    May 2010

Uobičajeno

heh, znam to! ali oboje imamo samo gorštake! tj. vojska nam putuje istim vremenom...
    razumiješ pitanje ili ne...?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Josip 55.D Vidi post
    heh, znam to! ali oboje imamo samo gorštake! tj. vojska nam putuje istim vremenom...
    razumiješ pitanje ili ne...?
    Recimo minutu prije napada pošalješ te gorštake negdje, i 30 sekundi prije napada ih povučeš, tako da se vrate sekundu poslije napada, namjestiš sve za napad, broj, napad:normalno itd itd, i samo u trenutku kad se vojska vrati pošalješ napad, sjest će par sekundi poslije povratka njegovih.

btw nemoj zaebat prilikom povlačenja pa da ti se vrate prije njegovog napada, zna se i to desit, pa pazi
    ...

Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    Recimo minutu prije napada pošalješ te gorštake negdje, i 30 sekundi prije napada ih povučeš, tako da se vrate sekundu poslije napada, namjestiš sve za napad, broj, napad:normalno itd itd, i samo u trenutku kad se vojska vrati pošalješ napad, sjest će par sekundi poslije povratka njegovih.

btw nemoj zaebat prilikom povlačenja pa da ti se vrate prije njegovog napada, zna se i to desit, pa pazi
    oke, hvala
    samo sada su njemci u ovoj novijoj verziji uveli da se može goldom odmah vratiti vojska...

Slične teme

1. Kontra-napadi
    By qwer in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 11.12.10, 22:13

Pravila postanja