Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 41

Tema: TRIUMPH vs DUNE šteta velika

guest
    Gost

Uobičajeno

predobro, čista :101010::lol2:

Citat Citat od Helsinki Vidi post
    ...
    Možda su mu neki gradovi u drugoj vremenskoj zoni tipa GMT-1 pa je i bilo teško za isprogramirat.
    :lol2:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Danas je tiho, a to mi govori da se koordinacije plana napada ipak uzima neko iz Đ-a naravno i uz njihovu pomoć , ipak Triumph je samo okićen popom, slabo iskustvom, nejde bez Đ ništa pa čak niti protiv jednog prosječnog saveza, pitam se dal je profiće iz Đa malo sram Triumpha

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Danas je tiho, a to mi govori da se koordinacije plana napada ipak uzima neko iz Đ-a naravno i uz njihovu pomoć , ipak Triumph je samo okićen popom, slabo iskustvom, nejde bez Đ ništa pa čak niti protiv jednog prosječnog saveza, pitam se dal je profiće iz Đa malo sram Triumpha
    Nekim igračima u triumphu je ovo minimalno 4. server tak da se ne može govorida nemaju iskustva već je problem u nečem drugom
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Banned
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Nekim igračima u triumphu je ovo minimalno 4. server tak da se ne može govorida nemaju iskustva već je problem u nečem drugom
    alkohol,droga, začin ?

@baš čitam frenka H. odlično štivo, evo par neuspješnih napada i savez DUNE se proslavio :luvz:
    go go Atreidi :pije kavu: nadam se da nemaju pustinjske crve u zamkama

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    slabo je samo pridjev, a i nemožeš se vrijeđat jer ih uspoređujem sa Đ koje smatram profesionalnijima, tako da je Triumph obzirom na pop i na njihove partnere slab iskustvom jer očito ima iskusnijih, a svaka čast tim pojedincima sa 4. serverom, ali jedna lasta ne čini proljeće. Savez gledam u globalu, mislim da bi se svaki savez posramio ovakve predstave.

Daj kad si se već raspiso ja sam znatiželjan a i neiskusan, a što bi to drugo moglo biti problem???

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

slabo je samo pridjev, a i nemožeš se vrijeđat jer ih uspoređujem sa Đ koje smatram profesionalnijima, tako da je Triumph obzirom na pop i na njihove partnere slab iskustvom jer očito ima iskusnijih, a svaka čast tim pojedincima sa 4. serverom, ali jedna lasta ne čini proljeće. Savez gledam u globalu, mislim da bi se svaki savez posramio ovakve predstave.

Daj kad si se već raspiso ja sam znatiželjan a i neiskusan, a što bi to drugo moglo biti problem???
    Ne vrijeđam se jer nisam triumphovac niti imam vese s tim kvadrantom Samo sam rekao da igrač koji sudjeluje u napadu je odigrao bar 4 servera i sumnjam da je neiskustv problem a šta je ne bih znao Možda jednostavno pop im ide bolje od napadanja
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma da boss's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

PAŽNJA DUNEovci!

Ovakvi igrači sasvim bez problema mogu ovo šta su skucali skucati, samo da se vi opustite, pogotovo kada se počnete deffati opušteno

I da nisu namjerno ovo napravili, pa valjda si malo rđav nakon 9 mjeseci bez napadanja... tonus mišiča se ne vrača u jednoj akciji

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

očajan napad

u stilu Monty Python ekipe

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od da boss Vidi post
    PAŽNJA DUNEovci!

Ovakvi igrači sasvim bez problema mogu ovo šta su skucali skucati, samo da se vi opustite, pogotovo kada se počnete deffati opušteno

I da nisu namjerno ovo napravili, pa valjda si malo rđav nakon 9 mjeseci bez napadanja... tonus mišiča se ne vrača u jednoj akciji
    Napisao sam da je Triumph objektivno 10 puta jači bez obzira na njihove bedastoće, tako da nam je sve jasno u vezi pažnje.

Al svejedno morat će zvat upomoć, barem u dijelu planiranja. Mislim njihovo planiranje mi govori da i nisu baš u nekoj komunikaciji. Treba to poboljšati, naša Jaca bi rekla da će iz ovoga izvući neku konstruktivnu pouku.

A glede opuštanja, ljeto je, godišnji su, ekipa je vani kroz dan do navečer, teško je i deff složit u ovo vrijeme.
    Uređeno od strane Helsinki (03.08.10 um 17:35 Uhr)

Član foruma da boss's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

a da je njihov "loš plan", dio plana?

Slične teme

1. Odgovori: 40
    Zadnji post: 30.07.10, 21:53
  2. (IBZ,22SVZ.09 -NAV) Šteta jakoo velika
    By Charly_95 in forum hr1
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 28.06.10, 14:34