Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 41

Tema: TRIUMPH vs DUNE šteta velika

Uobičajeno

Citat Citat od da boss Vidi post
    a da je njihov "loš plan", dio plana?
    to iz iskustva sa H-F?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

@Helsinki,
    ako vec stavljas HOF napada Triumph-a na DUNE, zasto ne stavis sve.
    Koliko znam tri/cetiri igraca su prosla, no te reporte ne vidim ovdje.

Sto se tice ismijavanja Zrix, zbilja nije u redu, jer ne poznajete covjeka.
    Covjek ima vise znanja i iskustva od svih vas zajedno u savezu.
    Mislim da "stariji" igraci znaju o cemu govorim.
    Kad imas obitelj ponekad je tesko isplanirano provesti, pogotovo ako zelis da bude savrseno, a da si pogledao malo vremena napada i da znas igrati travian skuzio bi u cemu je bio problem.

Nasoj mezimici "Ona", je ovo prvi puta da igra travian, te obzirom na tu cinjenicu njezin pop i njezin off govori da to ipak bolje razumije od vecine igraca vaseg saveza.

A sto se tice vjerodostojnosti saveza DUNE, najbolje govori vrijedjanja koje dobivamo na igm ukoliko vas kojim slucajem farmamo, sto mislim da si i potvrdio sa ovakvim, podrugljivim, postom.

No, kako bilo, ovakvi postovi nas samo dodatno motiviraju :tough:

Član foruma ZappB's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sstipo Vidi post
    @Helsinki,
    ako vec stavljas HOF napada Triumph-a na DUNE, zasto ne stavis sve.
    Koliko znam tri/cetiri igraca su prosla, no te reporte ne vidim ovdje.

Sto se tice ismijavanja Zrix, zbilja nije u redu, jer ne poznajete covjeka.
    Covjek ima vise znanja i iskustva od svih vas zajedno u savezu.
    Mislim da "stariji" igraci znaju o cemu govorim.
    Kad imas obitelj ponekad je tesko isplanirano provesti, pogotovo ako zelis da bude savrseno, a da si pogledao malo vremena napada i da znas igrati travian skuzio bi u cemu je bio problem.

Nasoj mezimici "Ona", je ovo prvi puta da igra travian, te obzirom na tu cinjenicu njezin pop i njezin off govori da to ipak bolje razumije od vecine igraca vaseg saveza.

A sto se tice vjerodostojnosti saveza DUNE, najbolje govori vrijedjanja koje dobivamo na igm ukoliko vas kojim slucajem farmamo, sto mislim da si i potvrdio sa ovakvim, podrugljivim, postom.

No, kako bilo, ovakvi postovi nas samo dodatno motiviraju :tough:

pa tu nitko ne osporava ničije ni znanje ni vještinu, pa ekipa iz DUNA je lijepo napisala da je TRIUMPH naspram njih nekoliko puta jači/veći/bolji/šta ja znam. vidi se da je napad poslan u kategoriji "shit happens" i da se ti gubici nadoknađuju sa dva klika. no, zanimljivo je kad se tako šta desi i nitko neće krepat od malo šale na svoj račun.

takva skakanja na zadnje noge nisam vidio još od doba USB-a, nije ni čudo da se je -/+ skompao s njima hehe

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ZappB Vidi post
    pa tu nitko ne osporava ničije ni znanje ni vještinu, pa ekipa iz DUNA je lijepo napisala da je TRIUMPH naspram njih nekoliko puta jači/veći/bolji/šta ja znam. vidi se da je napad poslan u kategoriji "shit happens" i da se ti gubici nadoknađuju sa dva klika. no, zanimljivo je kad se tako šta desi i nitko neće krepat od malo šale na svoj račun.

takva skakanja na zadnje noge nisam vidio još od doba USB-a, nije ni čudo da se je -/+ skompao s njima hehe
    komedija triumph DDDD

Član foruma
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno napadi

Čitam ovaj post i linkove koje ste stavili Pa se moram i ja sam nasmijati na sve skupa, naravno bez ikakve ljutnje Čak mi je drago da se svi ovako lijepo smiju i zabavljaju, zato ovo i jest igrica...
    Puno sreće svima u nastavku!

zrix :vampire:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ZappB Vidi post

@ZappB,

da je to bilo to drugi napisao, bio bih ravnodosuan i shvatio bih kao salu. Ipak je ovo sve samo dobra zabava. Sto je Zrix i pokazao svojim postom.

No od saveza koji salje uvredljive poruke ako ih se kojim slucajem pljacka ili ne daj boze kata, to ne toleriram.

Član foruma da boss's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sema_ Vidi post
    to iz iskustva sa H-F?
    šta je to H-F , neka loša šala možda?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zrix Vidi post
    Čitam ovaj post i linkove koje ste stavili Pa se moram i ja sam nasmijati na sve skupa, naravno bez ikakve ljutnje Čak mi je drago da se svi ovako lijepo smiju i zabavljaju, zato ovo i jest igrica...
    Puno sreće svima u nastavku!

zrix :vampire:
    Zrix ovime si dokazao kolko si zapravo Veliki Čovjek. Rjetki su oni koji znaju primit šalu bez ljutnje.
    Kažu mi iz saveza da se je sstipo jako naljutio, al meni je važno da se ti nisi.

Nama Zrix ništa ni ne preostaje nego da vas zezamo kad ste već 10X jači, a napadate nas. neko se bori sa 1000K offa neko propagandom i tako, nekom je zabavno, neko se ljuti, sve je to igra. Uživaj.

PS: ako već tak žarko hoćeš neko selo naći ćemo nešto i za tebe, mogo si samo reć, nisi se uopće trebo trudit, mi smo svi ljudi, razumijemo potrebe, više manje smo tu da udovoljimo za ništa, mi smo skupina altruista.
    Uređeno od strane Helsinki (03.08.10 um 21:42 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno ...

Citat Citat od Helsinki Vidi post
    Zrix ovime si dokazao kolko si zapravo Veliki Čovjek. Rjetki su oni koji znaju primit šalu bez ljutnje.
    Kažu mi iz saveza da se je sstipo jako naljutio, al meni je važno da se ti nisi.

Nama Zrix ništa ni ne preostaje nego da vas zezamo kad ste već 10X jači, a napadate nas. neko se bori sa 1000K offa neko propagandom i tako, nekom je zabavno, neko se ljuti, sve je to igra. Uživaj.

PS: ako već tak žarko hoćeš neko selo naći ćemo nešto i za tebe, mogo si samo reć, nisi se uopće trebo trudit, mi smo svi ljudi, razumijemo potrebe, više manje smo tu da udovoljimo za ništa, mi smo skupina altruista.
    Inače volim igrati šah, pa sam naučio na pogreške, propuste, poraze ali i pobjede. Tko ne može sve kontrolirati i podnijeti ne treba igrati niti jednu igricu. Za mene ni rušenje naselja, ni gubitak naselja nije poraz već igra. Tako gledam na stvari u Travianu pa mi je drago i da se ovdje šalimo i zabavljamo na forumu. Sve je to dio igre. Nije se sstipo naljutio na vas, već uvijek ima pojedinaca koji šalju razne igm poruke, pa ga razumijem. I meni ih šalju, a ja doduše takve igrače ignoriram i produžujem link Multihunteru (kad imam vremena). A kad nemam vremena ni ne pročitam ih do kraja. Drago mi je što vidim da si i ti tolerantan igrač, iako ne znam s kim razgovaram jer samo moj nick je ovdje transparentan... i nadam se da neće biti ljutnje i kad naši budući napadi budu malo uspješniji, jer iskreno, ovu akciju sam odigrao lijevom rukom. A što se tiče naselja Ne treba mi naselje toliko udaljeno, cilj je bio drugi a okolnosti slanja napada vrlo kompleksne, ali bez kompleksa

Član foruma Anđeo s greškom's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ad 1. ovakvo nesto se svakom moze desit, zato pazite koliko se sprdate....

ad 2. zrix legenda si

ad 3. hvala.... ovo mi je jos vise uljepsalo pocetak godisnjeg
    ponos http://vimeo.com/9214574 ponos

Slične teme

1. Odgovori: 40
    Zadnji post: 30.07.10, 21:53
  2. (IBZ,22SVZ.09 -NAV) Šteta jakoo velika
    By Charly_95 in forum hr1
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 28.06.10, 14:34
  3. Odgovori: 15
    Zadnji post: 01.05.10, 16:58